مایو را روی دو تکه نان بگذار ، غریبان


تصویر مقاله با عنوان مایو را روی دو تکه نان قرار دهید ، غریبه ها

عکس: استودیو DC (شاتر استوک)

بیشتر مردم از مایونز خجالتی هستند ، اما من نه. من قوی هستم ، اگر نه کاملاً ناخوشایند در مورد آن. هیچ رازی نیست که من بسیار سفیدپوست (و به نوعی جنوبی) هستم و علاقه و علاقه من به ادویه جات ملایم و رنگ پریده به طور طبیعی به من می رسد. (مطابقت داریم!) من دارم بسیاری از هکهای مایواما مادربزرگم به من گفت اولین هک هاون اصلی و اصلی که به مغز من نفوذ کرد وقتی او به من گفت برایش یک ساندویچ بولونیا درست کنم هر دو قطعه من این روش را در چنین جوانی آموختم ، فقط فرض کردم همه این روش را انجام داده اند. (اسپویلر: همه این کار را نمی کنند.)

گرچه ممکن است دانستن شما را شوکه کند ، اما مشخص شد که همه هنگام تهیه ساندویچ روی هر دو قطعه نان مایونز نمی گذارند و من فکر می کنم این خیلی احمقانه است. مایو نه تنها از ساندویچ شما در برابر احساس خشکی کام محافظت می کند و هم یک زیپ تیز و خامه ای با طعم ارائه می دهد –آن نیز نان شما را از خیس شدن محافظت می کند.

مایو یک چربی امولسیون شده است و آب از آن متنفر است. پاشیدن سس مایونز در دو طرف ساندویچ شما یک لایه آبگریز بین پر کننده های مرطوب و نان خشک ایجاد می کند و باعث کند شدن ساندویچ افتضاح می شود. اگر یک ساندویچ شلخته بر روی سینک ظرف 1 سال بخورید ، این مهم نیست.متراما واقعاً می تواند در یک ناهار کامل تغییری ایجاد کند.

بعلاوه ، چربی ها طعم خوبی دارند و شما به مایونز زیادی احتیاج ندارید – یک برش نازک از هر تکه نان کافی است. اگر یک مایو نفرت انگیز واقعی هستید – و من چند مورد را می شناسم – همیشه می توانید از چربی دیگری مانند کره استفاده کنید ، یا اگر یک فرد واقعی هستید از یک شلاق استفاده کنید. (به جز کره بادام زمینی ، من تقریباً روی هر ساندویچی که به دهانم می آید سس مایونز می گذارم ساندویچ صبحانه.)


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes