[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان Windows 365 چندان منطقی نیست

بعد از دفتر و ایکس باکس، مایکروسافت پیش رفت و ویندوز را در ابر قرار داد. با ویندوز 365 ، مشاغل قادر خواهند بود دستگاه های ویندوز را مستقیماً از سرورهای مایکروسافت پخش کنند –مانند Netflix ، اما برای کامپیوتر کار شما

برخلاف مزرعه سرور ، این موارد به صورت جداگانه از دستگاه های ویندوز است که مجموعه ای منحصر به فرد و سفارشی از برنامه ها و داده های کاربر را اجرا می کنند. که می تواند بر روی هر دستگاه (از جمله تلفن و رایانه لوحی) پخش شود. اگر اتصال اینترنت شما می تواند یک فیلم را پخش کند ، ویندوز نیز می تواند جریان داشته باشد.

چه چیزی همراه است رایانه ابری ویندوز 365؟

ج ویندوز 365، کسب و کار می تواند برای 300 کاربر حساب ایجاد کند ، هر کدام نمونه مخصوص خود را در رایانه ویندوز (در حال حاضر ویندوز 10 و هنگام راه اندازی ویندوز 11) ایجاد می کنند. شروع برنامه ها از 24 دلار برای هر نفر کاربر از ماه (در صورت داشتن مجوز ویندوز 10 تحت برنامه مزایای ترکیبی ویندوز) برای پردازنده مجازی تک هسته ای ، 2 گیگابایت رم و 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی. طرح پردازنده مجازی دو هسته ای با 4 گیگابایت حافظه و 64 گیگابایت حافظه از 32 دلار شروع می شود کاربر از ماه

و قیمتها از آنجا به سرعت در حال افزایش است. بهترین پردازنده مجازی هشت هسته ای با 32 گیگابایت رم و 512 گیگابایت حافظه برای هر نفر 162 دلار هزینه دارد کاربر از ماه

با این حال ، ویندوز 365 یک سرویس نسبتاً منحصر به فرد است. اگرچه خدمات شخص ثالثی وجود دارد که به شما امکان می دهد Windows را در مراکز داده آنها اجرا کنید ، اما هیچ کس مانند مایکروسافت تجربه یکپارچه ای را ارائه نمی دهد. سرپرست حساب این کار را در اینجا انجام نمی دهد برای راه اندازی یک کاربر با Windows 365 – a باید کارهای زیادی انجام دهیدتنها کاری که باید انجام دهند این است که وارد رابط مدیریت شوند ، نمونه ای بسازند ، آن را به کاربر اختصاص دهند ، آن را بر اساس نیازهای کسب و کار سفارشی کنند و آماده هستند. ویندوز 365 سپس کار سخت نصب و راه اندازی ، به روز رسانی نرم افزار ، نصب به روز رسانی سیستم عامل و رفع مشکلات امنیتی را انجام می دهد.

در حالی که نرخ درخواست 32 دلار در ماه بسیار زیاد به نظر می رسد ، در اینجا اشتراک Windows 365 چه چیزی دریافت می کند:

  • بروز رسانی نرم افزار: به طور خودکار و ایمن به روز رسانی نرم افزار ، از جمله وصله های امنیتی را نصب کنید.
  • بدون تنظیم: برای راه اندازی ، نظارت و به روزرسانی دستگاه ها به یک تیم فناوری اطلاعات کامل نیاز ندارید. مایکروسافت این کار را برای هر نمونه در پس زمینه انجام می دهد.
  • اتصال به اینترنت واقعا سریع است: اتصال اینترنت در مراکز داده مایکروسافت واقعاً سریع است. مواردی مانند بارگیری و به روزرسانی در یک لحظه اتفاق می افتد.
  • همه جا کشوری: ویندوز 365 در هر مرورگری در هر دستگاهی کار می کند. همچنین برنامه های کاربردی Microsoft Remote Desktop مخصوص iPhone ، iPad ، Android ، Mac و Windows وجود دارد. و صرف نظر از اینکه از کدام دستگاه برای دسترسی به ویندوز 365 استفاده می کنید ، رایانه شما در همان حالت و با داده های یکسان خواهد بود.
  • به راحتی گسترش می یابد: ویندوز 365 را می توان متناسب با نیازهای کسب و کار خود مقیاس بندی کرد. می توانید با پیکربندی اولیه شروع کنید و با تغییر نیازهای خود ، RAM ، تعداد هسته ها یا حافظه را افزایش دهید.

آیا باید هزینه آن را بپردازید رایانه ابری ویندوز 365؟

این ما را به این س bringsال می رساند: این برای کیست؟ این برای مصرف کنندگان یا مشاغل مستقل نیست. مایکروسافت این سرویس را فقط به مشتریان تجاری و شرکتی – و بیشتر ارائه می دهداگر در مورد کاربران تجاری صحبت می کنید ، طیف وسیعی از برنامه ها وجود دارد مواردی که در آن است کاملا مناسب خواهد بود

اول از همه ، این سرویس فقط از 300 کاربر پشتیبانی می کند ، بنابراین سازمان های بزرگ در حال ظهور هستند. در صورتی که یک کسب و کار بخواهد میزبان / کنترل نمونه ویندوز خود را داشته باشد ، همین امر صادق است. مناین به سادگی در ویندوز 365 امکان پذیر نیست. به هر حال ، ویندوز 365 برای شرکت هایی است که بیش از هر چیز به یک تجربه یکپارچه با هزینه های اندک اهمیت می دهند.

اگر با چند ده کارمند در یک تیم توزیع شده یک کسب و کار را اداره می کنید ، اما همچنان می خواهید عملکرد ویندوز را برای همه کاربران (بدون یک تیم بزرگ فناوری اطلاعات) کنترل کنید ، ممکن است این ایده خوبی برای شما باشد. شما می توانید از انتشار لپ تاپ های ارزان قیمت جلوگیری کنید ، زیرا کل تجربه ویندوز در حال حاضر در ابر کار می کند. یعنی اگر برای هر نفر 30-40 دلار اهمیتی ندارید کاربر از هزینه ماهانه.

جایگزین های ارزان تر برای ویندوز 365

سناریویی که در بالا توضیح دادیم بسیار باریک است – آهحتی این مقرون به صرفه نیست اگر از برنامه سه ساله استفاده کنید ، برنامه اصلی دو هسته ای در مجموع برای هر کاربر 1،152 دلار هزینه دارد. برای مثال می توانید یک لپ تاپ میان رده مناسب از Dell تهیه کنید. 500 دلار (یا اگر بروید ارزان تر است حالت تعمیر شدهل)

اگر واقعاً نیاز دارید که امکانات دسکتاپ از راه دور را به کارکنان خود ارائه دهید ، یک AnyDesk مبلغ اشتراک 9.99 دلار برای هر نفر است ماه به ازای هر کاربر آیا نیاز به کنترل بر کل تجربه دارید؟ متعلق به مایکروسافت است دسکتاپ مجازی Azure به شما امکان می دهد رایانه های ابری سفارشی با ویندوز 10 ایجاد و میزبانی کنید. مانند همه راه حل های تجاری ، این نیز می تواند ساده باشد دارم میام به قیمت قبل از تصمیم گیری ، ریاضیات را انجام دهید تا ببینید آیا این بهترین انتخاب برای شما است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir