[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان ما اصرار داریم که این بیسکویت های خانگی را با دو ماده درست کنیم

عکس: مونتانا ایزابلا (Shutterstock)

بیسکویت گرم راهی ایده آل برای شروع صبح است. آنها همچنین یک میان وعده فوق العاده بعد از ظهر تهیه می کنند که متناسب با هر چیزی که شما در حال حاضر می خواهید باشد ، خواه مربا ، خامه ، کره ، تخم مرغ ، پنیر یا هر چیز دیگری که با بیسکویت خود می خواهید. شیرین یا شور ، انتخاب با شماست و انتخابهای اشتباه بسیار کمی وجود دارد. (بجز سس سوسیس. لطفا مرا مجبور به خوردن سس سوسیس نکنید.) [Editor’s note: How dare you.—Claire]

با این حال ، به همان اندازه که من بیسکویت داغ و خانگی را مستقیماً از فر دوست دارم ، روزهای زیادی وجود دارد که کره را در آرد برش می زنیم ، سپس مواد مایع را مخلوط می کنیم ، کار بسیار زیادی است ، به خصوص هنگامی که شما یک کودک بیش فعال دارید که نیاز دارد تا زنده بمانی

وقتی این اتفاق می افتد ، معمولاً انتخاب این است که بیسکویت را رها کنید یا قوطی را باز کنید. از نقطه نظر عملی ، اگرچه من اعتراض چندانی به غذاهای کنسروی ندارم ، اما گاهی اوقات شما فقط طعم خانگی را می خواهید.

می توانید کوکی ها را فقط با دو ماده درست کنید

خبر خوب این است که روش ساده تری برای تهیه بیسکویت وجود دارد که شامل مخلوط کردن فقط دو ماده – آرد دست ساز و خامه سنگین – در یک خمیر است که سپس آن را به شکل بیسکویت تبدیل می کنید. مانند ویرایشگر غذای همیشه زیرک ما کلر لور نشان میدهد، کره فقط خامه ای است که تکان داده شده است. این بدان معناست که خامه فرم گرفته حاوی چربی و مایعی است که معمولاً در دستور کوکی ها وجود دارد ، اما این فقط یک ماده است. در همین حال ، آرد خود رونده فقط آرد با بیکینگ پودر و نمک اضافه شده است ، که به شما امکان می دهد از افزودن این مواد خودداری کنید.

همانطور که آرد شاه آرتور اشاره می کند (جایی که من برای اولین بار این دستور غذا را کشف کردم) ، اگرچه می توانید آرد خود را با ترکیب آرد جهانی با بیکینگ پودر و نمک تهیه کنید ، آرد خود پخته شده از قبل پخته کمی پروتئین کمتری دارد که به ایجاد بیسکویت نرم تر کمک می کندبه با این حال ، اگر دست ندارید ، آن را عرق نکنید ، زیرا آرد جهانی به اندازه کافی خوب کار می کند.

برای تهیه آرد خودکار ، برای هر فنجان آرد جهانی ، 1 ½ قاشق چایخوری بیکینگ پودر و ¼ قاشق چایخوری نمک را مخلوط کنید.

با همه موارد گفته شده ، اینجاست دستور تهیه بیسکویت خانگی با دو ماده مقاوم در برابر احمق ها، اقتباس از وب سایت آرد پادشاه آرتور.

عناصر

  • 1 ½ فنجان آرد خود رشد
  • ¾ فنجان خامه شلاق مایع
  • اختیاری: کمی بیشتر نمک ، تا ¼ قاشق چایخوری ، برای بیسکویت کمی شورتر

دستورالعمل ها

فر را روی 450 درجه فارنهایت گرم کنید.

خامه سنگین و آرد خود را به یک خمیر مخلوط کنید. اگر خمیر کاملاً جمع نشد ، کمی خامه اضافه کنید تا به سختی به هم بچسبد. از اضافه بار خمیر خودداری کنید ، زیرا این کار سخت تر شدن آن می شود.

برای شکل دادن به بیسکویت ها ، یا خمیر را پهن کنید ، سپس آن را به صورت مربع یا دایره برش دهید ، یا بیسکویت را قطره ای درست کنید ، که فقط یک نام فوق العاده برای “بیرون آوردن یک توپ خمیر و قرار دادن روی تابه” است. (در جایی مادر شلوغی مشغول به کار بود که تصمیم گرفت: “لعنتی ، من فقط توپ های کوچک خمیر را روی یک ورقه پخت می ریزم و می گویم عمدی است.” به این مادر: تبریک می گویم.)

با بیسکویت های رها شده ، نتیجه یک بیسکویت سنگی و کمی شکل است ، با چند گوشه ترد تر. من هر دو را انجام دادم ، و صادقانه بگویم ، من کوکی ها را ترجیح می دهم ، هم به خاطر سبکی و هم به خاطر قسمت های ترد اضافی. برای تهیه قطره قطره کوکی ها ، داشتن بستنی یا قاشق کوکی برای حفظ شباهت به اندازه و شکل یکسان مفید است. بسته به اینکه چقدر کوکی های خود را دوست دارید ، این دستور غذا 6-8 کوکی تهیه می کند.

هنگامی که بیسکویت ها شکل گرفتند ، آنها را روی سینی که با اسپری پخت یا کاغذ روغنی پوشانده شده ، قرار دهید. پس از انجام این کار ، توصیه می شود که روی بیسکویت ها را با کمی خامه سنگین پهن کنید. این قرار است به افزایش بیسکویت بیشتر کمک کند ، اما بدون آن بیسکویت به خوبی بالا می آید. این چیه اراده با این حال ، کمک کنید تا قسمت بالای بیسکویت کمی بیشتر قهوه ای شود. (با این اوصاف ، این مرحله ای است که من بیشتر تمایل دارم فراموش کنم ، و بیسکویت ها به هر حال خوب می شوند. بنابراین اگر شما هم فراموش کردید عرق نکنید.)

بیسکویت ها را در دمای 450 درجه فارنهایت به مدت حدود 10 دقیقه بپزید تا قهوه ای طلایی روشن شوند. اگر حتی نیمی از آنها از مرحله خنک شدن جان سالم به در بردند ، اکنون می توانید خود را یک مدل محدودیت بنامید.

تصویر مقاله با عنوان ما اصرار داریم که این بیسکویت های خانگی را با دو ماده درست کنیم

عکس: راشل فیربانک

بیسکویت پیشنهادی تغییرات از دارم سعی می کنم

در مورد تهیه این کوکی ها ، می توانید انواع مختلفی را امتحان کنید ، خواه سبزیجات ، پنیر ، دارچین و شکر اضافه کنید یا هر چیز دیگری که می خواهید. مورد علاقه شخصی من اضافه کردن کمی پودر سیر و کمی پنیر رنده شده برای آن است بیسکویت چدار سیربه

اگر چیزی شیرین می خواهید ، چند قاشق غذاخوری شکر و یک قاشق غذاخوری وانیل دریافت می کنید شیرینی برای کیککه فقط برای توت فرنگی و خامه در بالا التماس می کنند.

گزینه دیگر این است که بیسکویت های خام را که بعداً پخته می شوند منجمد کنید. برای این کار سینی بیسکویت نپخته را در فریزر قرار دهید. هنگامی که محکم منجمد شد ، آنها را به ظرفی که فریز کردن آنها ایمن است منتقل کنید. هنگامی که یک یا دو بیسکویت می خواهید ، خمیر بیسکویت منجمد را از فریزر بیرون بیاورید ، آن را روی سینی فر بچینید و در دمای 450 درجه فارنهایت بپزید ، پخت چند دقیقه طول می کشد ، اما به زودی یک بیسکویت تازه و داغ برای آن خواهید داشت. خود آینده شما از شما تشکر خواهد کرد[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir