یک متخصص گوش و حلق و بینی حاذق استرس های مراجعان خود را درک کرده و با داشتن برخورد خوب موجب ایجاد حس راحتی بین خود و بیماران می شود و به این ترتیب از میزان استرس آن ها می کاهد. جراحی گوش یا اتوپلاستی ، به منظور رفع ایرادات ظاهری گوش همانند رفع برجستگی ، غیرقرینگی گوش ها و اصلاح سایز آن ها و غیره انجام می شود و می تواند تاثیر قابل توجهی در ظاهر و اعتماد به نفس بیماران داشته باشد. روش های مختلفی برای اصلاح برجستگی گوش ها وجود دارد. این روزها در میان شلوغی بازار زیبایی و مسابقه ای که برخی دختران برای زیبا و زیباتر شدن گذاشته اند، فرم گوش ها دلیل محکمی است که برخی را روانه اتاق های جراحی می کند. رنگ، اندازه، شکل و خصوصیات این سگ بسیار شبیه داشهوند با موهای صاف است با این تفاوت که دارای موهای بلند و نرم می باشد. سیستم ادراری از کلیهها، حالبها، مثانه ادرار و مجرای ادرار تشکیل شده است. در پست لوله گوارش انسان | ساختار، اجزا و عملکرد به زبان ساده تمام جزئیات مرتبط با آناتومی بدن و بافتشناسی و عملکرد این سیستم توضیح داده شدهاند. دستگاه گوارش اساساً یک سیستم توخالی با دو دهانه متشکل از چند اندام است.

ارتفاع در قسمت شانه ها، نصف طول بدن (از قسمت استخوان سینه تا پایه دم) بوده، قطر قفسه سینه دو برابر ارتفاع بدن در محل شانه ها است. صورت کشیده و باریک بوده، لب ها کاملا پایین افتاده و فک پایین را می پوشاند. دارای بدنی کشیده، کوتاه با پاهای کوچک و همچنین دارای جثه کوچک عضلانی و ظاهری باهوش می باشد. پاهای جلویی پهن، مستقیم و کمی متمایل به سمت بیرون بوده، پاهای عقبی کوچکتر و باریک هستند. بازوی پایینی، در مقایسه با دیگر حیوانات بسیار کوتاه بوده، کمی متمایل به سمت داخل و نسبتا صاف است. اسکار. اگرچه اسکار این جراحی دائمی است ولی در پشت گوش و در داخل چروک پوست مخفی خواهد ماند. خرگوش را میتوان در داخل منزل (بهعنوانمثال در حیاط) نگهداری نمود. کف لانه باید در مقابل نفوذ رطوبت عایق شود و درصورتیکه نگهداری در داخل منزل صورت میگیرد کف لانه میتواند مشبک و یا توری باشد که بدین ترتیب ادرار و رطوبت ناشی از آن در کف قفس باقی نمیماند و این مسئله اجازه میدهد تا تمیز کردن لانه در فواصل طولانیتری انجام گیرد.

ساختار بدنی و خصوصیات برجسته، آن را برای شکار موجودات مناسب ساخته است. حداقل سطح موردنیاز برای خرگوش با وزن 2kg حدود 0/3 مترمربع است. برای خرگوشهای با وزن بیش از 2kg به ازاء هر کیلوگرم وزن اضافه سطح لانه باید حدود 0/2 تا0/1 مترمربع افزایش یابد و درصورتیکه چند خرگوش باهم نگهداری شوند باید به ازاء هر خرگوش اضافی 2 / 0 مترمربع به سطح لانه افزوده گردد. نگهداری چند خرگوش ماده باهم در یک قفس اشکالی ندارد. نگهداری خرگوش باید در قفس بزرگ انجام شود. در کودکان این جراحی معمولاً پس از سن 5 یا 6 سالگی انجام میشود (زمانی که رشد گوش تکمیل شده است). این نژاد به هوش و ذکاوت بالا معروف است و از نظر خصوصیات کامل است. تمام حواس در این نژاد کامل بوده و ردیابی برای این حیوان راحت است. به هر حال بهره گیری از این نوع حیوان برای شکار گورکن بوده است. • بی حسی بعد از عمل ممکن است برای چند هفته ادامه یابد. دکتر بیات در خاتمه تأکید میکند: هرچند تغییر شکل گوش طبیعی به حالت مثلثی در سطح شنوایی تغییری ایجاد نمیکند اما بسیاری از جوانان پس از مدتی از تن دادن به این عمل پشیمان میشوند.

همچنین درباره هزینه اتوپلاستی و روش انجام آن و همچنین نکات مهم قبل و بعد از عمل اتوپلاستی اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد. در هنگام خواب نیز سر خود را روی بالشت نرمی قرار دهید که سر شما را با زاویه نسبت به زمین نگاه دارد. حتما برای ۱۰ روز اول ، پوشش نازکی از پماد آنتی بیوتیک را بر روی خط زخم قرار دهید. با وجود بالا رفتن سن باز کارهای فراوانی وجود دارد که زنان از عهده آن بر میآیند. خرگوش اهلی (Oryctolagus Cuniculus)حیوانی از راسته خرگوش شکلان (Lagomorpha) و خانواده Leporidae است و خاستگاه ابتدائی آن غرب اروپا و شمال غرب آفریقا میباشد. رنگ این نژاد، قهوه ای تیره، قرمز تیره، قرمز روشن، سیاه و قهوه ای متمایل به زرد، شکلاتی و خالخالی، بینی و چنگال ها، سیاه بوده و در نژاد شکلاتی رنگ معمولا قهوه ای است. دکتر خرمی نژاد متخصص گوش و حلق بینی بهترین سن جراحی گوش را سن 6 الی 8 سالگی می دانند ، علت این امر رشد گوش ها در این سن می باشد ، کودک قبل از رفتن به مدرسه اگر جراحی گوش را انجام دهد از نظر اجتماعی ضربه ای نمی بیند بنابراین بهترین بهتر است قبل از رفتن کودک به مدرسه این جراحی انجام شود.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از برجسته شدن گوش نوزاد ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.