[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: دختر

من در حال حاضر در اتاق ناهارخوری آپارتمان دوستم در قلاب سرخ نشسته ام ، روی یک میز گردویی باشکوه و زیبا که با ویژگی های “بهره وری” من آلوده شده است. لپ تاپ ، اسناد ، کتابهایی که احتمالاً نمی توانم بخوانم ، یک هدفون شکسته اما هنوز کار می کند ، رسیدهای مچاله شده و یک حوله کاغذی بزرگ و تا حدی استفاده شده – حتی روی درز سوراخ شده پاره نشده است – که من آنها را دور نمی ریزم در صورت نیاز موهای من موهای متمایز شسته نشده و برآمده دارد. من یک پیراهن آستین بلند از نیویورک نیکس می پوشم ، که دوستم آن را برای قرض دادن به من واگذار کرد ، زیرا هوا کمی سرد شد و من ، البته ، با وجود هیولای عظیم هرشل ، که در سفر خود با خود آوردم ، موفق به بسته بندی بر اساس عادت زمان برای تغییر نشد. او به من می گوید این پیراهن خاصی است. با احمقانه سر تکان می دهم. من هیچ چیز در مورد ورزش نمی دانم. فکر می کردم طرفدار متس است.

من و این فلامینگو پلاستیکی آن طرف میز در 10 دقیقه آخر خیره شده بودیم. ناظر بی خانمان ممکن است توجه داشته باشد که چشم کر کننده و پر از گرد و غبار پرنده بی جان ظاهری جدی تر از یک جسم زنده و تنفسی در نگاهش دارد. فلامینگو فاقد نام است (تا آنجا که من می دانم) ، اما به طور غیرمستقیم در یک کارخانه بزرگ که محل اسپاتیفیلوم بزرگ و شاد به نام جورج است فرود آمده و تکیه داده است.

جورج مدتهاست زنده است و چیزهای مزخرفی دیده است. نقل مکان به Red Hook از باغهای کارول سیزده سال پیش ؛ طوفان شنی؛ همسایه ای که فراموش کرد آبیاری آنها را انجام دهد در حالی که دوست من سه هفته در وسط تابستان نبود. دیشب ، در حالی که آیدا بر سر راه وحشتناک وحشتناک در نیویورک بغض داشت ، جورج و فلامینگو گیج به نظر می رسیدند. وجود آنها تغییر نمی کند می توانم یک صفحه از کتاب آنها بردارم. در همین حال ، اکنون خورشید می درخشد ، آسمان آبی است (آب و هوا و عادت تغییر آن) ، یک ماشین به تازگی از آن عبور کرده است ، و بالشتک های بلندگو نیز اضافه کار کرده اند. شاید نشانه دیگری برای من باشد که ارزش گرفتن را دارد.

اما با وجودی که من ثروت بیهوده ای داشتم که بیشتر توسط ایدا تنها می ماندم ، اما نه به اندازه همدستانم در میز مزاحم هستم و نه به اندازه ظاهر خود تند می زنم. امروز من از زندگی خماری دارم و مه ناشی از آن غلیظ است.

مه شکن؟ مه چطور؟مقیمبه

مطمئن هستم که اکثر شما نام Fog Cutter را شنیده اید: یک کوکتل تیکی که توسط Trader Vic در جنگ جهانی دوم اختراع شد و با یک شری خامه ای بر روی ترکیبی بی دریغ از مرکبات ، تند و سه الکل مختلف (معمولاً رم سفید) ، براندی شناور است. و جین) اما بی ادبانه و غیر صادقانه (و فراتر از مواد مشخص شده برای این ستون) این است که وانمود کنیم که توانایی برطرف کردن هر نوع مه را داریم. نابینایان منجر نابینایان و همه.

بنابراین در اینجا نوشیدنی دیگری به جای آن وجود دارد. بگذارید او را مه ساکن صدا کنیم. من دو سال است که به رم آریکولای بزرگسال مناسب دسترسی ندارم ، بنابراین قصد دارم تا جایی که می توانم از آن استفاده کنم. همین امر در مورد یخ خرد شده باشکوه با سنگریزه نیز صادق است ، که نوار مجاور آنقدر خوب است که آن را به من می دهد. میزبان Red Hook من همچنین یکی از فنجان های tiki مورد علاقه من را دارد ، یک جام گدازه متوقف شده که او نمی تواند او را به فروش برساند ، اما به من اجازه می دهد تا زمانی که اینجا هستم از آن استفاده کنم. نوشیدنی متشکل از چیزهای کوچک که باعث می شود احساس بهتری داشته باشم.

اگر می خواهید امتحان کنید:

  • 1 اونس آب لیمو
  • ½ اونس لیکور زردآلو گیفارد (باید اصرار داشته باشم که از گیفارد استفاده کنم چون خوشمزه است)
  • ¼ اونس شربت نیشکر (یا ساده)
  • 2 اونس رم Agricole قدیمی (من اصرار نمی کنم ، اما من Rhum JM را به شدت توصیه می کنم)
  • جوز هندی را رنده کنید.

همه مواد (بجز جوز هندی) را در یک لیوان بریزید و خوب مخلوط کنید تا شامل مواد شود. یک لیوان تیکی (یا هر کاری که با آن دارید) با یخ خرد شده یا ترک خورده پر کنید و یک چهارم مخلوط مایع را داخل آن صاف کنید ، سپس کف لیوان را با یخ بزنید. (مایع یخ را کمی آب می کند و فضای بیشتری را در شیشه ایجاد می کند تا حداکثر ظرفیت یخ خرد شده را بدست آورد.)

یخ بیشتری اضافه کنید و مایع باقی مانده را در یک لیوان پر از یخ صاف کنید. روی آن یخ بیشتری اضافه کنید ، سپس با جوز هندی تازه رنده شده روی آن بپاشید. برف ایجاد کنید – یا مه – این به نمایشی نمایشی می بخشد ، اما به سفت شدن طعم نیز کمک می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir