مراقبت از گیاه خود را با یکی از این سه روش دنبال کنید


تصویر مقاله ای با عنوان مراقبت از گیاه خود را با یکی از این سه روش دنبال کنید

عکس: PLUkaAOM (شاتر استوک)

بعضی از گیاهان عشق در تابستان در فضای باز باشد؛ دیگران نمی توانند از نور مستقیم خورشید استفاده کنید. در حالی که برخی هر روز به آبیاری احتیاج دارند دیگران به ندرت نیاز دارد سپس. ادامهاستفاده كردن ردیاب می تواند کمک کند برخی از اطلاعات مراقبت های اساسی را ثبت کنید بنابراین گیاهان می توانند برنامه شلوغ و مراقبت پیچیده خود را تجربه کنید. در اینجا چند روش برای انجام آن آورده شده است.

آنچه برای ورود به آن نیاز دارید ردیاب گیاه

نهال از گیاهان کاملاً رشد یافته نیاز به توجه متفاوتی دارند و گیاهان ساکولنت نیز به مراقبت متفاوت از گیاه بونسای احتیاج دارند. شما باید میزان مصرف آب خود را کنترل کنید ، از جمله اینکه کدام یک از گیاهان شما به آن نیاز دارند آب و چه زمانی. همچنین باید بر آنها نظارت داشته باشید سطح نور در برابر سایه همچنین نظارت مهم است کوددهی گیاهان برای تغذیه گیاه خود به بهترین و بدترین زمان احتیاج دارد. البته همه اینها بسیار به یاد ماندنی است ، به همین دلیل است که شما می خواهید برنامه مراقبت از گیاه خود را منظم و ثبت شده نگه دارید..

با استفاده از برنامه منظم مراقبت از گیاه خود را تنظیم کنید

گم نشده برنامه های کاشت اونجا اینها درایورهای موبایل برای ردیابی آبیاری ، کوددهی و ترمیم گیاهان مفید هستند.

بعضی از برنامه ها آن را دوست دارند گیاه به شما کمک می کند دقیقاً بدانید چه موقع یک گیاه را آبیاری کنید. آنها همچنین دارای یک متر نور برای تعیین اینکه کدام گیاهان را در خانه خود بروید. آنها حتی گیاهان مبتنی بر مجموعه مهارت های شما را پیشنهاد می دهند ، چه مبتدی باشید و چه پیشرفته.

برنامه های دیگر مانند ایمان به شما کمک می کند تا یک برنامه ایجاد کنید و راهنماهای گسترده ای برای یادگیری مهارت های جدید ارائه دهید. اگر می خواهید نحوه هدایت گیاه خاص را بیاموزید ، می توانید دستورالعمل های گام به گام را جستجو و دریافت کنید.

مراقب برنامه هایی باشید که باعث می شود مبالغ گزافی برای خدمات اساسی پرداخت کنید. برخی ادعا می کنند که می توانند برخی بیماری های گیاهی را تشخیص و تشخیص دهند ، اما وقتی این آزمایش را روی گیاه ساکولنت که اخیراً بیمار بوده ام ، آزمایش کردم نادرست است. علیرغم وجود اشکالات در برخی از کاربردهای گیاهی ، اثرات دیگر در آنها ثابت شده است لکه بینی گیاهان سمی و اطمینان از شناسایی دقیق گیاه.

استفاده کنید تخصصی هاجدول مقدماتی برای شما گیاه مراقبت روتین

اگر شما’باز هم ، تمایل شما به دیجیتال بیشتر است ، اما نمی خواهید برنامه دیگری را به لیست خود اضافه کنید ، یک صفحه گسترده تنظیم کنید. شما می توانید بخشهای مختلفی برای جزئیات مختلف گیاه داشته باشید – بخشی برای آب ، بخش دیگر برای کود ، و غیره. صرفه جویی او در مورد علاقه شما سرویس ابری بنابراین می توانید صفحه گسترده را با شخصی که به آن اهمیت می دهد به اشتراک بگذارید گیاهان خود را در حالی که شمادوباره دور از خانه. می توانید صفحات گسترده خود را از ابتدا شروع کنید یا جستجو کنید الگوها بصورت آنلاین. برخی از مراقبت های ویژه گیاهان الگوها می توانند هزینه زیادی داشته باشند اما همانطور که کم 6 دلار.

مراقبت از گیاه خود را با یک مجله به سبک قدیمی دنبال کنید

اگر شخصی مثل من هستید که هنوز از گلایدر کاغذی استفاده می کنید ، سعی کنید از آن استفاده کنید دفترچه یادداشت گیاه. قلم و کاغذ خوب و قدیمی به شما امکان می دهد گیاه خود را به دلخواه و با سبک لیست ها و تقویم های خاص خود سازماندهی کنید. اگر خلاقیت بیشتری دارید می توانید برای موجودی گیاهان عکس بکشید و چیدمان باغ را طراحی کنید. بدیهی است که حمل مجلات در باغچه فضای باز شما آسان است و در خانه نگهداری می شود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes