[ad_1]

تصویر برای مقاله ای تحت عنوان کاترپیلینگ های نیش دار واقعی هستند و در باغ شما هستند

عکس: تصاویر حزب عدالت و توسعه (شاتر استوک)

اگر ایده شما برای کاترپیلار اساساً بر اساس است خواندن توسط اریک کارل کاترپیلار بسیار گرسنه، آ احتمالاً یک تصویر خاص وقتی آنها را تصور می کنید به ذهنتان خطور می کند چند پا حشرات. نه فقط کارل کاترپیلار عنوان ظاهری متمایز دارد ، سیری ناپذیر اشتها (و پشیمانی فوری پس از پرخوری با شیرینی) او را به یکی از مناسب ترین شخصیت های ادبیات تبدیل می کند ، بنابراین جای تعجب نیست که او در بزرگسالی به ما بچسبد.

اما همه کاترپیلارها چندان جذاب نیستند. در واقع برخی از آنها نیش. این تقصیر آنها نیست – فقط کاری که آنها انجام می دهند. اما اگراز نو در پایان دریافتاحتمالاً صدمه خواهد دید ، بنابراین شما می خواهید از لمس آنها جلوگیری کنید. BobVila.com ‘s استیسی النش اخیراً به شرط چند نمونه از کاترپیلارهای سوزاننده که باید مراقب آنها باشید باغ شما. در اینجا باید به دنبال چه مواردی باشید.

حلزون خاردار بلوط در واقع یک کاترپیلار است

این سبز روشن حلزون ، که هست به طور مشخص در واقع یک کاترپیلار ، بدنه ای متشکل از چندین تیغه دارد که همه آنها با موهای ریز و سوزاننده پوشانده شده است. خبر خوب این است که در حالی که در آمریکای شمالی زندگی می کنند ، نسبتاً نادر هستند. خبر بد این است که بیشتر افرادی که با حلزون خاردار بلوط – که معمولاً از زیر برگ آویزان است – تماس می گیرند نیش دردناک و ، به گفته نش“درصد کمی از افراد هستند که واکنش شدیدتری نسبت به گزش دارند و ممکن است نیاز به مراقبت پزشکی داشته باشند.”

کاترپیلارهای حلزون میمون مانند برگهای مرده به نظر می رسند

باشه بگذارید نش این یکی را بگیرد:

در واقع ، کاترپیلار حلزون میمونی شباهت زیادی به کاترپیلار یا مثل حلزون حرکت نمی کند. به تعبیری ، به نظر می رسد برگ شکسته و در حال مرگ است. شاخک ها و موهای ضخیم آن خارهای تیز را که سم آن را پناه می دهد می پوشاند. اکثر مردم به دلیل ظاهر عجیب و غریب مانند گل مروارید ، مایل به انتخاب این موجود عجیب نیستند ، اما خارهای سوزش دهنده معامله را مهر می زنند تا از این بومی نیوانگلند جلوگیری کنند.

کرم پروانه سفید فلانلs هستندکثیف اما دردناک

این سه رنگ او یک مرد است سیاه ، زرد ، و قرمز ، و وجود دارد قفل های موی بلند از تپه های زردی که بدن او را تشکیل می دهند بیرون می آید. تا موهای بلند سیاه و سفید ، موهای کوتاه قفل ها را بپوشاند ، نش توضیح می دهد، با اشاره به yبه احتمال زیاد در انتها یک پروانه کاترپیلار فلانل سفید مشاهده خواهید کرد تابستان و آنها ظاهر می شوند در مناطق جنوبی ، میانه غربی و شرقی ، از ایالات متحده. این حشرات به پروانه های فازی جذاب تبدیل می شوند ، اما از جنس فولاد هستندقبل از له کردن آنها را تمیز کنید.

زنجیرهای گلهای رز سوزان هیجان زده هستند

نام او آن را می دهد ، اما اگر هر یک از آنها را پیدا کنید در باغ شما پلاک نامه ای حمل نمی شود. به همین دلیل است که مهم است بدانید که کرم های قلقلک به رنگ روشن (ترکیبی از قرمز ، نارنجی و زرد) ، راه راه ، و شاخ به گفته نش، رنگهای روشن آن برای هشدار سم موجودات دیگر وجود دارد.

کرم های پروانه فلانلی کرکی هستند، اما گول نخور

اگر پزشک به شما گفت قبل از آزمایش خون روزه بگیرید و سعی در انجام این کار دارید ، به یک کرم مروارید فلانل نگاه کنید و مرتب خواهید شد. کاترپیلار پروانه فلانل همچنین به عنوان “کاترپیلار بچه گربه” نیز شناخته می شود بدن او با خارهای سمی پوشیده شده است ، که توسط ابر پوشیده شده است موهای خوب و ابریشمیs

نش با اشاره به اینکه آنها در تگزاس و چندین ایالت دیگر جنوبی پیدا شده اند ، گفت: “هنگامی که این خارها پوست را سوراخ می کنند ، باعث ایجاد یک بثورات سوختگی دردناک می شوند که می تواند چندین روز ادامه یابد.” تنها دلجویی این است که آنها نسبتاً غیرمعمول هستند و تمایل دارند در درختان زندگی کنند.

برای اطلاعات بیشتر و دیدن عکس های این و دیگر کاترپیلرهای سوزنده ، توجه شما را به خود جلب می کنند مقاله نش.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir