[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: استیو هیپ (شاتر استوک)

ما به شما گفتیم که در شب انتخابات انتظار نتیجه نداشته باشیدپس لطفا وحشت نکنید امروز نیز بسیاری از اتفاقات می تواند رخ دهدو به احتمال زیاد ، هر اتفاقی که امشب بیفتد ، بقیه هفته در جبهه ملی عجله خواهد داشت.

خبرنامه ها هنوز در حال شمارش هستند

همانطور که رئیس جمهور است تظاهر به درک نکردن، رای گیری متوقف شده است ، اما شمارش هنوز ادامه دارد. در انتخابات قبلی ، برگه های رای گیری درصد کمی از کل آرا بود ، بنابراین برنده را می توان معمولاً با آرای شمارش شده از سه شنبه شب تعیین کرد.

اما آرا post پستی و غیرحضوری بخش بزرگی از انتخابات امسال است. و اگر آبی رنگ شوند نباید تعجب کنیم: اگر مردم نگران بیماری همه گیر هستند ، هر دو احتمال انتخاب نامه را دارند و آنها بیشتر به کاندیداهایی رأی می دهند که قول می دهند همه گیری را جدی بگیرند – که بیشتر به معنای رأی دادن به یک دموکرات است.

ماشین ها فقط می توانند خیلی سریع اسکن کنند

در برخی از ایالت ها ، از جمله ایالت محل تولد من و میدان جنگ درجه یک پنسیلوانیا ، رأی برای نامه های پستی تا روز انتخابات قابل شمارش نبود. شمارش از ایالت خواست تا قانونی را تصویب کند که به آنها اجازه می دهد زودتر شمارش را شروع کنند ، اما جمهوری خواهان در مجلس قانونگذاری ایالت از این کار خودداری کردند مگر اینکه آنها ممکن است شامل مقررات اضافی مانند ممنوعیت جعبه های ممنوعیت باشد.

پنسیلوانیا کشوری نیست که معمولاً تعداد زیادی آرا را برای ارسال بشمارد. برخلاف بسیاری از کشورها، ما رأی گیری زودهنگام نداریم و تا امسال نمی توانید از طریق پست رای دهید مگر اینکه یکی از معدود شرایط ، مانند زندگی در کشور دیگر را برآورده کنید. تیوی اظهار داشت که هیچ تجهیزات ، افراد یا رویه ای وجود ندارد لازم است قبل از شب انتخابات یا حتی اندکی پس از آن ، یک تن آرا count شمرده شود. پس از آن چیزهای کوچک ، مانند وجود دارد مسدود شدن چین و چروک ها در رای گیری نسبت به سال گذشته بیشتر است.

کجا به روز باشید

اگر می خواهید شمارش آرا را دنبال کنید ، نیویورک تایمز رو به اتمام است از آنچه در مورد هفت کشور می دانیم که احتمالاً تصمیم گیری در مورد انتخابات را می دانند. چه تعداد رأی شمرده شده است ، هنوز در کدام جهت رأی گرفته شده استرای های شمارش شده حتی اگر انتظار داشته باشیم بیشتر بدانیم ، کج می شوند. در حال حاضر ، آنچه که آنها هنگام شمارش آرا می گویند این است:

  • ویسکانسین: مشخص نشده است ، اما فقط “پراکندگی قطعات” باقی مانده است.
  • نوادا: تا ظهر پنجشنبه به روزرسانی های بیشتری ارائه نمی شود.
  • آریزونا: شمارش باید تا اواخر چهارشنبه انجام شود.
  • میشیگان: “تصویری واضح” از نتایج تا چهارشنبه شب پیش بینی می شود.
  • پنسیلوانیا: “بیشتر آرا” باید تا روز جمعه شمارش شود.
  • گرجستان: انتظار می رود نتایج روز چهارشنبه.
  • کارولینای شمالی: مشخص نیست ، اما نیم میلیون برگه رای هنوز به E ارسال نشده استانتخابات دآنها تا 12 نوامبر پذیرفته می شوند.

اگر می خواهید یک ایالت خاص را ردیابی کنید ، به دنبال سازمان های خبری محلی باشید که از نزدیک به روند سرشماری نظیر پنسیلوانیا نگاهی بیندازند. منبع عمومی.

انتظار چالش های حقوقی را داشته باشید

با شمارش آرا انتظار نداشته باشید که این به پایان برسد. تعدادی از پرونده های قضایی در حال حاضر در جریان است ، برخی پیش از انتخابات و برخی دیگر دیروز تشکیل شده اند – به عنوان مثال یکی در پنسیلوانیا به منظور تجدید نظر در قوانین رای گیری موقت.

وال استریت ژورنال دارد لیست چالش های حقوقی معلق و اخیر. در صورت وجود تعجب نکنید بیشتر در روزهای آینده.

به هر حال ، همه گیری در حال بدتر شدن است

فراموش نکنید که مقداری وحشت برای COVID-19 ذخیره کنید. چندین کشور اروپایی وارد قفل دوم و U خود می شوند.اس بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است. موارد ، بستری شدن در بیمارستان ، و مرگ قبل از بهتر شدن (دوباره) بدتر خواهد شد ، بنابراین در مورد اقدامات احتیاطی ایمنی نگهبان خود را ترک نکنید. اخبار تعطیلی مدارس و کمبود منابع بیمارستان احتمالاً در آستانه انتخابات ظاهر خواهد شد.

چه کاری می توانم انجام دهم … همه اینها

ابتدا انتظارات را مدیریت کنید. همانطور که نباید سه شنبه شب به نتیجه خود امیدوار باشید ، نباید چهارشنبه شب هم شرط بندی کنید.. در پایان هفته ، اوضاع هنوز هم می تواند تغییر کند. بگیر اضطراب در مورد ناامنی در روز ، با این درک که لحظه خاصی در آن احساس آرامش یا تعطیلی نخواهد داشت. میدونم سخته اما این وضعیتی است که در آن قرار دارید.

اگر می خواهید بدون وسواس نتایج را دنبال کنید ، سعی کنید کم استرس برنامه نگهبان، و بیش از آنچه که باید تحت خبرهای خبری کابل یا پیمایش رو به فنا در توییتر قرار بگیرید. انتظار داشته باشید که دیگران در آنجا واکنشهای احساسی داشته باشند: جشن ، عزاداری ، خشم ، اگرچه هنوز انتخابات قطعی نشده است.

هر وقت با استرس زیادی روبرو می شوید اگر علائم افسردگی یا اضطراب دارید ، مهم است که یک قدم به عقب برگردید و از خود بپرسید آیا می توانید از کمک های تخصصی بهره مند شوید. ما یک راهنما برای یافتن درمانگر مناسب شما، و تخلیه منابع بهداشت روان هنگامی که توانایی پرداخت هزینه درمان سنتی را ندارید. آنها از خطوط تلفنی تا گروههای پشتیبانی جامعه تا مکانهایی که درمان را بصورت رایگان یا در مقیاس کشویی ارائه می دهند ، متغیر است. ما همچنین برنامه Woebot را مفید یافت در ارائه استراتژی های مقابله ، گرچه نمی تواند جایگزین یک درمانگر انسانی شود.

همچنین: مواردی را پیدا کنید که به شما آسایش می دهند. حمایت اجتماعی برای سلامت روان مهم است ، حتی اگر بیماری همه گیر شما را از برخی از عزیزانتان دور نگه دارد. ورزش برای تسکین علائم اضطراب و افسردگی مفید است. و این را فراموش نکنید حواس پرتی ، از جمله آهنگ های احمقانه و تورهای آرام رودخانه، می تواند به شما کمک کند که مزخرف فکر نکنید.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir