مشکل اساسی سیستم حقوقی خانواده ها چیست؟

مشکل ذاتی سیستم فعلی حقوق خانواده این است که برای حل و فصل درمانی مسائلی که خانواده ها در جامعه امروزی با آن مواجه هستند طراحی نشده است. فروپاشی ازدواج ها و مسائل ناشی از آن ناشی از حضانت فرزندان، حمایت مالی از فرزندان و همسران، و رفتار همه افراد ذینفع به درستی توسط نظام حقوقی متخاصم سنتی ما مورد توجه قرار نمی گیرد.

وقتی موکلان من از رفتار شریک سابق خود شکایت می کنند و از من می خواهند که دادگاه را وادار به مداخله کنم، باید توضیح دهم که دادگاه ها طوری طراحی نشده اند که به مردم بگویند چگونه والدین خوب یا مسئولیت پذیر باشند.

دادگاه فقط می تواند افراد را به زندان بیاندازد یا آنها را جریمه کند، که این امر مشکلات اساسی را حل نمی کند. دادگاه‌هایی که پرونده‌های طولانی دارند، زمان لازم را ندارند تا به والدین عصبانی یا ناراحت در مورد نحوه رفتار در زمانی که ازدواجشان از هم پاشیده است، آموزش دهند. برای گرفتن مشاوره رایگان و یا کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مسائل حقوقی خانواده وارد سایت میعاد عدالت شوید.

سیستم حقوقی خانواده متخاصم به طرفین طلاق آسیب می رساند

من متوجه می شوم که اکثر افرادی که فرآیند طلاق را طی می کنند، قبلاً از شکست ازدواج خود آسیب دیده اند، و رفتن از طریق دادگاه تنها به این آسیب می افزاید. حضور در مقابل قاضی مشکی پوشی که با یک نیمکت بلند از طرفین جدا شده است اعصاب خردکن است. من دو بار طلاق گرفته ام و، حتی به عنوان یک وکیل خانواده با تجربه، به یاد دارم که چقدر این تجربه دلهره آور بود.

 

اکثر افراد طلاق بر این باورند که سیستم قانون خانواده برای یک گروه یا گروه دیگر منصفانه نیست – و در برخی موارد، حق با آنهاست. یک باور این است که با پدرها – به ویژه پدران سیاه پوست – در مسائل حضانت منصفانه رفتار نمی شود. باور دیگر این است که در مسائل حمایتی با زنان عادلانه رفتار نمی شود. نتیجه این است که بسیاری از وکلای خانواده تبلیغ می کنند که در وکالت پدران/مردان یا مادران/زنان تخصص دارند تا کسانی را جذب کنند که امیدوارند زمین بازی را برابر کنند.

نظام فعلی حقوق خانواده نیاز به اصلاحات بنیادی دارد

به جای تحمیل سیستم فعلی دادگاه خانواده به آنها، ما باید تمام امور طلاق، حمایت و فرزندپروری را به دادگاهی بسپاریم که فقط به این نوع پرونده ها رسیدگی می کند. دادگاه غیررسمی خواهد بود و در درجه اول به تلاش مشترک همه ذینفعان برای رسیدن به بهترین نتیجه برای همه مربوط می‌پردازد. هر پرونده دارای هیئتی متشکل از سه متخصص خواهد بود: یک وکیل خانواده ، یک مشاور خانواده، و یک حسابدار – که همگی با مسائل پیش روی یک خانواده در حال انحلال آشنا هستند. این متخصصان توسط دولت حقوق می گیرند.

 

اگر پرونده ای شامل بی نظمی های مالی یا نیاز به حسابداری قانونی باشد، هیئت می تواند مسائل خاصی را به یک تحلیلگر مالی تایید شده ارجاع دهد که توسط طرفین پرداخت می شود. فرض بر این است که فقط افرادی با سطوح دارایی یا درآمد بالاتر به چنین متخصصی نیاز دارند. این برای افرادی که در مشاغل نزدیک یا معاملات مالی پیچیده درگیر هستند اعمال می شود.

این تنظیمات غیررسمی است، مانند اتاق کنفرانس اداری یا تجاری. طرف‌ها فرم‌هایی را برای تعیین دارایی‌ها، درآمد، نیازهای ویژه و سایر مسائلی که باید رسیدگی شود، پر خواهند کرد. سطوح احتمالی پشتیبانی و تقسیم دارایی ها قبلاً از طریق وکلا تعیین می شود تا توسط هیئت بررسی شود. اگر هر یک از طرفین استثنایی از این پیش فرض ها داشتند، می توانستند آن را با هیئت مورد بحث قرار دهند.

از آنجایی که این پنل در موضوعات با تجربه خواهد بود، در صورت لزوم، مسائل حقوقی یا مالی می تواند به روشی مشترک و شامل میانجیگری انجام شود. ما باید جو «برد/باخت» را از روند حذف کنیم. اگر طرفین می‌دانستند که چه انتظاری دارند، نتایج کمتر آسیب‌زا خواهد بود.

همه تابع قوانین اساسی رفتاری یکسان خواهند بود. هر یک از والدین دارای حقوق مساوی برای حضانت با رضایت هیئت و والدین خواهند بود. مشاوران منصوب از سوی دادگاه برای کمک به راهنمایی والدین و فرزندان در این مرحله جدید از زندگی در دسترس خواهند بود. ماهیت جنگی فرآیند طلاق از بین می رود. با قوانین پایه یکسان، دیگر نیازی نیست که مردم احساس کنند توسط سیستم قربانی شده اند.

پدران می‌دانستند که چه انتظاری داشته باشند، مادران می‌دانند چه انتظاری داشته باشند. نیازی نیست که وکلای خانواده «وکیل شوهر/پدر» یا «وکیل زن/مادر» باشند.

اولویت با این پانل ها کمک به والدین است که یاد بگیرند چگونه مشکل را با آرامش و احترام حل کنند. کلاس های آموزشی و تربیتی اجباری خواهد بود. در صورتی که طرفین از احکام هیئت در مورد حمایت پیروی نکنند، مشاوره مالی اجباری خواهد بود. به عبارت دیگر، به مردم کمک می‌شود، نه حکم زندان. اگر هیئتی معتقد باشد که شرکت‌کنندگان عمداً نادیده گرفته می‌شوند یا از رعایت آنها کوتاهی می‌کنند، برای راهنمایی سخت‌گیرانه‌تر به دادگاه کیفری منصوب می‌شوند.

حل مسائل روانشناختی/رفتاری را به متخصصان سلامت روان تغییر دهید

امید این است که مردم بیشتر مایل به تبعیت از تصمیم کارشناسی شده باشند تا حکم دادگاه از سوی قاضی که ممکن است تأثیرات پیچیدگی طلاق را بر خانواده در حال انحلال درک کند یا نکند. قضات در مورد نحوه رسیدگی به پرونده ها آموزش دیده اند، نه نحوه حل مشکلات خانوادگی. اگر طرفین فرصت ملاقات داشته باشند.

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes