[ad_1]

بیمار و اسناد را فشار دهید انگشت شست

عکس: W. Lotonkum (شاتر استوک)

در طول همه گیری ، پدربزرگترین نیست ناشناخته برای ویروس کرونا مدت زمانی است که افراد پس از ابتلا به آن و بهبودی واکسینه می شوند. نشانه های اولیه نشان می داد که وی نیاز به تهیه برخی موارد دارد مصونیتزیرا اگر چندین عفونت ممکن باشد ، احتمالاً شایع است. اما حتی یک سال به علاوه بحران سلامت، طول دقیق آن حفاظت مشخص نیست

مطالعه ای که اخیراً از انگلستان انجام شده است ، داده های بیشتری ارائه می دهد که نشان می دهد به محض بهبودی فرد از COVID-19 ، احتمال ابتلا به ویروس در حداقل پنج ماه حداقل 83٪ کاهش می یابد. این مطالعه 20،000 کارگر بهداشت را دنبال کرد ، از جمله 6،614 شرکت کننده که آزمایش آنتی بادی داشتند. در مقایسه با افرادی که به COVID آلوده نشده اند ، افرادی که آلوده شده اند 83٪ کمتر در معرض ابتلا هستند.. حفاظت واقعی ممکن است بالاتر از این باشد ، زیرا محققان 44 عفونت مجدد “ممکن” در این گروه را یافتند.

مطالعه بررسی نشده است ، اما می توانید بخوانید چندین واکنش کارشناسان در اینجا در مرکز رسانه علوم انگلیس و اخبار دقیق مانند که از طبیعت است که زمینه را فراهم می کنند.

نتایج مطالعه کم و بیش با کار قبلی ، از جمله موافق است این آموزش که دریافت که کارکنان بهداشتی با آنتی بادی های پروتئینی پرش محافظت بهتری نسبت به 90٪ در 6 ماه دارند.

دستورالعمل های CDC کشور که افرادی که در سه ماه گذشته به COVID مبتلا شده اند ، در صورت مواجهه مجدد با آنها ، نیازی به قرنطینه ندارند. این قطعاً به نظر می رسد که افراد برای مدت سه ماه ایمن سازی شده اند ، اما آنها مدام توضیح می دهند:

شواهد فقدان واضح عفونت مجدد در این دوره را نشان نمی دهد ، اما خطرات انتقال بالقوه SARS-CoV-2 توسط افراد بهبودیافته احتمالاً بیش از مزایای شخصی و اجتماعی اجتناب از قرنطینه غیر ضروری است.

به عبارت دیگر ، می توان ممکن است ظرف مدت سه ماه مجدداً آلوده شود ، اما به نظر می رسد احتمال آن وجود ندارد.

اگر من مبتلا به COVID باشم این به چه معناست؟

ما با این همه س questionsال بی پاسخ ، دوران عدم اطمینان زیادی را پشت سر گذاشته ایم و متأسفانه هنوز هم وجود دارد یکی دیگر منطقه خاکستری. در یکی دو سال آینده احتمالاً خواهیم فهمید که دفاع چه مدت طول می کشد. (این مورد در مورد واکسن نیز صدق می کند: می دانیم که حداقل برای دو ماه کار می کند ، اما اینطور نیستبه اندازه کافی کافی که بتوانیم وجود داشته باشد من می دانم که آیا ایمنی بدنبال آن کم می شود یا خیر ماه ها، یا سالها ، یا یک عمر طول می کشد.)

بنابراین آنچه کارشناسان توصیه می کنند در اینجا است: اول اینکه ، دانستن آن ممکن است دلگرم کننده باشد احتمالاً محافظت می کنید خبر خوبی است اما این خبر قابل استفاده نیست: شما هنوز هم مجبورید آن را انجام دهید بطور کلی همان چیزهای دیگر ما.

استفاده از ماسک و رعایت تمام فواصل معمول اجتماعی همچنان مهم است قوانین فکر نکنید می توانید نزدیک افراد بایستید و آزادانه سرفه کنید یا چیزی شبیه به این

همچنین واکسن در دسترس شما قرار می گیرد. CDC می گوید که نباید واکسن دریافت کنید در حالی که شما مبتلا به COVID هستید ، اما خوب است پس از بهبودی واکسینه شوید. اگر هنگام بیماری با آنتی بادی تحت درمان قرار گرفتید ، این ممکن است دلیلی برای تأخیر در واکسیناسیون باشد ، اما خود عفونت چنین نیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir