اگر بدن یا صورت شما خیس شده است یا اگر بیرون از خانه در معرض نور خورشید هستید، هر ۸۰ دقیقه کرم ضد آفتاب خود کرم ضد آفتاب وکالی spf 70 را تمدید کنید. پس، بعد از اینکه ماسک را با آب شستید، نیازی نیست از شویندهی دیگری برای صورت خود استفاده کنید. چه شما پس از رزرو هتل و در سفردر حال لذت بردن از آفتاب تابستانی باشید و چه برای مدت زمان طولانی در ماشین می نشینید، بدون توجه به پیش بینی وضعیت آب و هوا قطعا هر روز باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.

ولی برای مراقبت از پوست خود، بهتر است نکات دیگری را هم در نظر داشته باشید و رعایت کنید. این ضد آفتاب رنگی خوب یک کرم دو کاره است و در کنار محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر آفتاب، از بروز چین و چروک هم جلوگیری می کند. این محصول متعلق به کشور فرانسه بوده و با SPF50 به خوبی از پوست در برابر اشعه های مضر خورشید، محافظت می کند. پزشکان در ارتباط با انتخاب بهترین محصولات مراقبت از پوست به بیماران خود مشاوره میدهند و بدین منظور ارزیابی نوع پوست آنها و هدف بیمار از درمان خواهند پرداخت.

تفاوت این دو نوع محصولات صرفا در رنگدانه هایی است که در ضد آفتاب های رنگی وجود دارد. ترکیبات این محصول به گونه ای است که باعث مرطوب شدن و آبرسانی پوست شده و همچنین از ایجاد لک و چین و چروک روی پوست جلوگیری می نماید. التهاب پوست را بهبود می دهد. یادتان باشد، از بین نبردن آلودگی هایی که در طول روز روی پوست جمع می شود، باعث تحریک پذیری و التهاب پوست و ایجاد آکنه می شود. برای مراقبت از پوست خود، حتی اگر آرایش ندارید، صورت خود را بشویید.

شستشوی صورت با آب داغ آب داغ، دوست پوست شما نیست! به ویژه برای قسمت های حساس پوست مثل صورت. یک دلیل قوی برای وجود کرم های ضد آفتاب با فاکتورهای حفاظتی متفاوت وجود دارد بنابراین درست هنگامیکه باید به طور منظم کرم بزنید و آن را تجدید کنید به سراغ محصولاتی با فاکتور حفاظتی حداقل 30 بروید، هر چند کرم با فاکتور حفاظتی بالا از نمونه های با فاکتور حفاظتی پایین بهتر است. به هر دوی آنها توجه کنید و کرم را تا زمان توصیه شده مصرف کنید.