3GS بیشتر میزان بهبودی در سرعت اینترنت را به همراه داشت و بازخورد بسیار خوبی را برای شرکت اپل شامل می­شد. کیفیت این محصول در یک بخش خلاصه نمیشود و از نظر سختافزاری و نرمافزاری در نوع خود بینظیر است؛ برای مثال کیفیت دوربین، سرعت پردازشگر، قدرت باتری همه از برتریهای آیفون هستند.

این پسوند در گوشیهای آیفون فقط یک بار دیده شده است و آن یک بار هم بعد از اسم آیفون ۵ بود. این پسوند برای اولین بار در سری آیفون ۱۲ (iPhone 12) مورد استفاده قرار گرفت و همانطور که از نامش هم پیداست، این گوشی ابعاد کوچکتری را نسبت به نسخههای عادی دارد. لوازم جانبی آیفون با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات، تمرکز بیش از معمولِ برندهای مطرح و همچنین پر هزینه بودن قیمت لوازم جانبی، بخش مهمی از بازار لوازم جانبی موبایل را تشکیل میدهد.

هم اکنون کمپانی اپل با تولید گوشی های هوشمند خود یکی از پرطرفدارترین برندهای بازار شناخته میشود. روی آیفون ۷ هم دوربین دوتایی قرار گرفت و سپس آیفون X با صفحه نمایش OLED راهی بازار شد. اپل از دسته تولید کنندگان محصولات دیجیتال است که همواره استایل خاص خود را با کمترین تغییر در طول زمان داشته و سعی کرده است چیزی بیشتر از یک محصول صرفا کاربردی ارایه کند. البته دلایل دیگری برای محبوبیت جهانی این برند وجود دارد؛ مانند کیفیت بالای ساخت گوشی آیفون اپل، امنیت مثال زدنی آن و خدمات پس از فروش قابل قبول این شرکت که از دیگر دلایل محبوبیت اپل و گوشیهای آیفون هستند.

البته داشتن آيفون در ایران یک مشکل بزرگ دارد و آن تحریمهای آزار دهنده و محدود کننده جهانی است که در استفاده از خدمات پس از فروش و اپلیکیشنهای مختلف ایجاد مشکل میکند. فروشگاه اینترنتی استایل آپ علاوه بر سعی بسیار در گردآوری و عرضه متنوع از لوازم جانبی اپل، فاکتور استایل دیجیتال کاربران را همواره مد نظر دارد. آیفون ۵ سی با تنوع رنگی بینظیری عرضه میشد که بسیار جذاب بود.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد گوشی ی آیفون لطفا از سایت گوشی آیفون قسطی دیجی کالا ما دیدن کنید.