تخصصی خب ضریب بالاتری داره اما عمومی هم بی تاثیر نیست. کتاب خلاصه تاریخ هنر مرزبان کتاب خوبی هست و مطالعه اش کمک خوبی برای پاسخ به چند تست می کنه؛ اما کافی آموزش سیم پیچی بونسای نیست. مخصوصا تاریخ ادبیاتها که از کتاب علوم و فنون دهم و یازدهم و دوازدهم بود. ادبیات سال دوم و سوم و پیش نظام قدیم خوندم و تاریخ ادبیات ۱-۲ رشته انسانی و جزوه ارایه ها و تشخیص ارایه ها که در سایتها موجوده. حالا شما برای درس کامپیوتر بهتره که کتاب عملی دانشگاه و جزوه ICDL رو از آموزشگاه های فنی و حرفه ای تهیه کنید..برای ریاضی هم کتاب گاج سفید رشته انسانی رو بخونید… مجتمع فنی پایتخت برگزار کننده دوره های آموزشی از جمله آموزش تعمیرات برد الکترونیکی می باشد . منبع ۸: جزوه زمین شناسی نفت، گروه آموزشی و پژوهشی زمین آزمون. منبع ۱۳: جزوه سنگ شناسی دگرگونی دکتر رامین صمدی، گروه آموزشی و پژوهشی زمین آزمون. منبع ۶: جزوه زمین شناسی ایران، گروه آموزشی و پژوهشی زمین آزمون.

هم ریاضیی و هم آمار، فیلم های آموزشی استاد مهدی امینی خواه رو از سایت آلا، رشته انسانی دانلود کنید، بینظیر درس میده بینظیررررر، اصلا انگار داره واسه آزمون استخدامی درس میده، من خودم آمارم صفررر بود، فقط و فقطططط با دوبار دیدن هفت قسمت آموزش آمار انسانی امینی خواه، تمام سوالات آمار رو به درستی و در کمترین زمان پاسخ اموزش سیم پیچی در همدان دادم. الف ـ گرامر (دستور زبان): ۱ ـ زمانها ۲ ـ افعال کمکی (در زمانهای مختلف) ۳ ـ انواع شرطیها ۴ ـ مجهول ۵ ـ نقل قول غیرمستقیم ۶ ـ حروف تعریف ۷ ـ جملهواره ۸ ـ انواع صفات ۹ ـ قیدها ۱۰ ـ حروف اضافه ۱۱ ـ ترتیب کلمات در جمله ۱۲ ـ نقش کلمات و عبارت در جمله ب ـ لغت (واژگان): ۱ ـ معنی و کاربرد انواع لغت در جمله ۲ ـ معنی و کاربرد کلماتی که با هم و بهصورت عبارت (collocation) در جمله ظاهر میشوند ۳ ـ معنی و کاربرد انواع وندها ۴ ـ افعال دوکلمهای و اصطلاحات رایج در زبان انگلیسی ج ـ خواندن و درک مطلب: ۱ ـ خواندن متون به زبان انگلیسی با موضوعات گوناگون، بدون نیاز به دانش تخصصی مربوطه ۲ ـ پاسخگویی به انواع سوالات درک مطلب: توجه: محتوای آزمون زبان انگلیسی عمومی از نظر کلمات، متون و گرامر، در سطح انگلیسی غیرمحاورهای است.

یعنی اگر چهار ماه دیگه آزمونه و قصد دارید از دو ماهه بعد شروع به خوندن کنید درس زبان رو استثنا بزارید و از همین الان شروع گنید به خوندن ، چون لغات باید تکرار بشه از طریق جعبه لایتنر و در گذر زمان تسلط کامل پیدا کنید، مثلا کلمه واتر انقدر تکرار شده گه بدون فکر میدونید یعنی آب، برای باقی لغات هم با استفاده از عنصر زمان باید به همچین تسلطی برسید. بیشتر در آزمون از کتاب گاج نقره ای وکتاب گاج زرد سوال می آیدوکمتر از مدرسان سوال می آید ولی آن هم باید بخوانید. در رابطه با تست هم اول ای استخدام، بعد کتاب ریاضی انسانی گاج نقره ای خوبه. خود گاج زرد از سال ۸۶ تا ۹۱ است. این سلفها در ابزارهایی با قدرت میدان مغناطیسی بسیار بالا، حداقل سیگنال را از دست میدهند. هسته این نوع سلف از فریت یا معمولاً از مواد سرامیکی مغناطیسی ساخته میشوند. با حرکت هسته مغناطیسی در داخل و خارج سیم پیچهای این سلفها تشکیل میشوند. اگر هم بیاد سخته، فقط در این حد که یه فیلم همایش داره استاد سبطی تو سایت آلا ، دو سه ساعته، همونو ببینید کافیه، ساختار جمله مسند مفعول ، همرو خلاصه و عالیییی درس داده.

پیشنهادم اینه که کتابهای علوم و فنون( ادبیات تخصصی دبیرستان) و فارسی دبیرستان هر سه سال رو بخونید. البته من خودم کتابهای علوم و فنون جدید را ندیده بودم و نخوندم تست هم فقط یه کم آرایه خوندم اما بعد از آزمون متوجه شدم بیشتر سوالات از علوم و فنون بود. تو فنون تست پردازش. تو عمومی هم اصلا نخوندم ولی چون پایه درس زبان انگلیسیم و فارسی خوب بود از دوران مدرسه،بیشترین درصدام روی این دو تا بود که انگلیسی حدود۶۰ و فارسی حدود ۸۰ زدم بقیه درسها هم از ۵درصد ریاضی داشتم تا مثلا ۴۳ درصد معارف و درصدای پایینتر تو بقیه دروس عمومی. خواهشا کسی که اطلاعات داره.راهنمایی کنه.ممنون میشم امید : سلام مجموعه کامل طبقه بندی شده حسابداری صنعتی آزمون کارشناسی ارشدتالیف رضادرگاهی شامل۷۹۲تست تشریحی این کتابواستادم که جزوحسابداران خبره ایران هستش بهم معرفی کرده قیمت۱۰هزا شامل هر۳تاحسابداری هستش ،مدیریت مالی رضاتهرانی کامل بخون قیمتش هم ۲۸هزار.اصول۱و۲و۳روهم بخون التماس دعا…