[ad_1]

اگر در رسانه کار می کنید ، می دانید که اطلاعات چیزی شبیه به یک کارخانه تولید قاشق است که قادر به تولید تحقیقات دقیق است که بازارها را هدایت می کند.برای نفوذ شبیه به نیویورک تایمز. اگر فقط مخالف هستیدروزنامه نگاری متوسط ​​، برای اینکه بهتر مطلع شوید ، شما احتمالاً با برخی از کارهای سایت که مرتباً در خوراک توییتر شما طنین انداز می شود و هر از چند گاهی ارسال می شود ، آشنا شده اید امواج شوک در دره سیلیکون و صنعت بزرگتر فناوری

نشریه اشتراک به سرپرستی سردبیر جسیکا لسین اداره می شود. وی به عنوان مدیر سایت ، انگشت خود را روی نبض هر کاری که تیم خبرنگاران و سردبیرانش انجام می دهند دارد. ما اخیراً با لسین در مورد خواسته های مدیریت یک تیم خبری تحقیقاتی از خانه اش و اینکه چگونه او خودش را از جریان مداوم خبر جدا می کند صحبت کردیم.

کنترل از راه دور اخبار تحقیقی مطمئناً این روزها عملی است ، اما سخت ترین جنبه تعویض چیست و برای غلبه بر آن چه کاری انجام داده اید؟

ما نه تنها برای استراتژی روزانه یا قاشق بزرگ بعدی ، بلکه برای استراتژی تصویر بزرگ نیز مجبور شدیم بسیار سخت کار کنیم تا در همان صفحه بمانیم. از قضا ، از آنجا که همه ما نویسنده هستیم ، فرهنگ جلسات / گفتگوها بیشتر از فرهنگ اسناد / یادداشت ها / یادداشت ها بود. اما برخی موارد مکتوب را نیز اضافه کردیم تا تأثیر خوبی داشته باشد. همه گیری باعث این امر شده است ، بلکه مقیاس شرکت در حال رشد ما نیز هست. از ابتدای همه گیری ، ما بیش از دوازده نفر را استخدام کرده ایم که اکثر آنها هرگز ملاقات نکرده ایم.

روز به روز شما چقدر غیرقابل پیش بینی است؟ خبر غیرقابل پیش بینی است ، اما از بسیاری جهات فکر می کنم مدیریت ممکن است خیلی عصبانی و از دست شما خارج نشود. چگونه برای منظم بودن در زندگی روزمره خود تلاش می کنید؟

در واقع من سعی می کنم در جهت مخالف بروم. وقتی برنامه من بیش از حد تنظیم شده باشد ، با قرارهایی که ممکن است نشان دهنده آنچه در حال حاضر باید انجام شود ، مصرف می شود. و دیگر هیچ وقت برای انجام بقیه کارها وجود ندارد ، چه این به ویرایش یک داستان اساسی کمک می کند یا یک کار جدید مهم را دنبال می کند. در حال حاضر هدف من ترکیبی از جلسات تکراری است که به نظر می رسد ساعات کاری معمول و سپس بسیار ساختارمند است. زمانی که مجبور نبودم برای کار زیاد به مسافرت بروم ، یافتن زمان بدون ساختار کمی آسان تر بود.

برای جدا شدن از اخبار و تازه نگه داشتن ذهن خود چه کاری انجام می دهید؟ آیا فاجعه سال گذشته باعث شده است که این احساس بیشتر یک ضرورت باشد؟

حضور در فضای باز بسیار کمک می کند. من بهترین ستون هایم را می نویسم ، بهترین ایده هایم را ارائه می دهم و وقتی از میز کارم دور می شوم – حتی برای چند دقیقه – احساس بهترین حالت را می کنم. به تازگی ، موسیقی نیز کمک کرده است. در فرهنگ کار از راه دور ، می توانید ساعت ها به میز کار خود و اینترنت و چرخه خبر متصل شوید. من فکر می کنم که این باعث تخریب برخی از تفکرات خلاق من شد.

آیا سازمان شما در حال راه اندازی ترکیبی است؟ چقدر برای همه شما در یک فضای فیزیکی یکپارچه است؟

برنامه ما این است که در بعضی از روزهای دور و بعضی از اعضای تیم مثل همیشه از راه دور کار خود را در پاییز به دفتر برگردانیم. مهمترین چیز این است که ما چیزها را امتحان می کنیم ، می بینیم چگونه پیش می روند و در آنها تجدید نظر می کنیم. فرهنگ ما شخصاً شکوفا می شود ، بنابراین بله ، ما کاملاً به گذراندن وقت با هم اعتقاد داریم ، خواه بحث درمورد مقالات باشد ، کار روی یک محصول جدید ، یا فقط یادگیری فنون گزارش.

با پیشرفت ، چگونه اطلاعات را در حال تکامل و تکامل می بینید؟

گزارش بیشتر در مورد موضوعات بیشتر بدون از دست دادن عمق امضای شما ، فناوری در حال تغییر در هر مشاغل است و امروزه تنها 49 درصد مشترکین ما در صنعت فناوری کار می کنند. ما از خدمت به متخصصان صنایع مختلف که نیاز به درک نحوه کار شرکت ها و فن آوری های فناوری (AI ، AR / VR ، ابر) دارند و باعث تغییر چهره کسب و کار می شوند ، هیجان زده هستیم.

از منظر محصول ، ما برای ایجاد محصولات خبری جدید برای جامعه بزرگ و وفادار خود هیجان زده هستیم – در صف چگونگی پیگیری اخبار و ایجاد اجتماعات پیرامون آن در صف مقدم باقی بمانید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir