[ad_1]

شما می توانید او را از یک حضور کوتاه کوتاه در شبکه ABC تشخیص دهید گلدبرگ ها اوایل امسال (که در آن خود را بازی می کند) ، اما نانسی گلس بیش از یک مجری جلوی دوربین است. دهه ها در کسب و کار رسانه ای – تحمل تغییرات لرزه ای در نحوه سازماندهی آنns درآمدزایی می کند و مهم باقی می ماند – Glass همه این کارها را انجام داد: او اولین زنی بود که مجری یک برنامه خبری اتحادیه ملی بود و بیش از بیست سال پیش شرکت شخصی خود ، Glass Productions را تأسیس کرد.

گلاس با Lifehacker در مورد رویکرد خود در کار در طول این سالها صحبت می کند.

چگونه در برابر شکست انگیزه داشته باشیم؟

موفقیتی بدون شکست قبلی وجود ندارد. وقتی اوضاع اشتباه پیش می رود ، مهم نیست که چقدر وضعیت دردناک است ، این فرصتی است برای کشف نحوه انجام کارها به درستی. وقتی داشتم با خدمه قایقرانی می کردم ، مربی به من گفت: “وقتی سکته می کنی ، روی آن متوقف نشو. شما باید بر آنچه در آینده است تمرکز کنید. ”

واقعیت این است که همه چیز اشتباه خواهد شد. شما باید این توانایی را داشته باشید که بر آنچه می خواهید به آن برسید تمرکز کنید. اگر در زمان بدی توقف کنید ، به جای اینکه از آن درس بگیرید ، قایق شما می چرخد. و در مورد من چاره ای نداشتم. وقتی کارم را شروع کردم ، بچه هایی برای حمایت داشتم. مجبور شدم قایقرانی را ادامه دهم.

یکی از درس های اصلی در مورد کارهایی که آموختید چه بود؟

به نظر می رسد همه در حال حاضر مشغول بازی هستند. همه ما کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. تنها راه انجام کارها در این محیط ، جداسازی آنهاست. تمرکز بر یک پروژه در یک زمان. همیشه آسان نیست ، اما اگر به همه کارهایی که باید انجام دهید فکر کنید ، غرق خواهید شد. نکته دیگر ، اگر لیست کارهای شما طولانی است ، ابتدا کاری را انجام دهید که کمتر دوست دارید. سپس همه چیز دیگر کمی دلهره آور به نظر می رسد.

برای هرکسی که می خواهد به تنهایی حرفه ای بسازد – به نحوه ایجاد شرکت تولیدی خود فکر کنید – توصیه اصلی شما چیست؟

تسلیم نشو. وقتی 20 سال پیش شرکت خود را تاسیس کردم ، همه کسانی که با آنها صحبت کردم (و حتی کسانی که فقط درباره آن شنیده بودند) گفتند که این یک کار احمقانه است و هرگز کار نخواهد کرد. این وحشتناک بود ، اما من به افرادی که اخلاق کاری ، توانایی یادگیری و خوش بینی من را دست کم گرفته بودند گوش ندادم.

من همچنین نکات منفی را به موارد مثبت تبدیل کردم. ما در نیویورک یا لس آنجلس اجاره نمی دهیم ، بنابراین می توانیم پول را روی صفحه نمایش بگذاریم. مشتریان کار با کیفیت دریافت کردند. در مورد کارمندان ، مردم عاشق زندگی در فیلادلفیا هستند. این مکان عالی برای خانواده ها است.

چه مهارتهایی را در حرفه خود توسعه داده اید که فکر می کنید در خارج از کار قابل اجرا هستند؟

مدیریت افراد یادگیری فوق العاده ای بود. این باعث شد من صبورتر و شنونده بهتری باشم. این به شما می آموزد که دیدگاه های مختلف صحیح هستند و باید در نظر گرفته شوند. شما یاد می گیرید که چگونه بدون دخالت کمک کنید و چگونه از تفکر مستقل حمایت کنید. همچنین می آموزید که فقط ستاره ها یا کشتی گیران شما نیستند که نیاز به توجه دارند. همه شایسته شنیدن هستند.

آینده شما در افق چیست؟

اتفاقات هیجان انگیز زیادی در حال رخ دادن است. بخش پادکست ما به طور تصاعدی در حال رشد است. این نوع قصه گویی بسیار رضایت بخش است. ما در حال کار بر روی برنامه های جدید برای CNN ، A&E ، TLC ، Discovery و HGTV علاوه بر لیست فعلی خود هستیم. ما به تازگی با مارکوس لیمونیس از شرکت همکاری کرده ایم سودبه به عنوان یک شرکت ، ما دائما در حال فکر کردن راه هایی برای به چالش کشیدن خودمان هستیم ، و در مشاغلی که تاریخ انقضاء بین پنیر و ماست دارید ، این یک بازی عالی بوده است. من نمی توانم صبر کنم تا ببینم بعدی چیست.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir