مواد خود را برای سالسای شیرین تر و عمیق تر جهنم کنید


تصویر مقاله با عنوان

عکس: کلر لاور

من در زمستان زمانی که حیاط تازه آب گرفته بود به خانه ام نقل مکان کردم و چندین درختچه زینتی دور تا دور محیط من را خال خال کرد حیاطبه داشتن خانه در زمستان است غیر از داشتن خانه در بهار – tلولا در بهار رشد می کند و در اطراف خانه من زیاد رشد می کند. پس از گرم شدن هوا ، خوشحال بودم که یک بستر ثابت از مارچوبه ، چند گل که من کاشته بودم و تعداد زیادی گیاه گوجه فرنگی پیدا کردم.

این چیزها همه جا هست. صاحبان قبلی – که تا همین اواخر در همسایگی زندگی می کردند – ظاهراً بسیاری از گیاهان را کاشته بودند و دانه های آنها به جلو ، عقب و کناره های خانه گسترش یافته بود. من “متر به طور مشخص من شاکی نیستم زیرا برای تهیه مقدار مناسب سالسا به گوجه فرنگی زیادی نیاز است.

اگر فکر می کنید قبلاً هرگز گوجه فرنگی نخورده اید ، بله ، در واقع (احتمالاً) داشته اید. این عنصر اصلی در سالسا ورد است ، یک سالسای همه جا که به آزتک ها برمی گردد. اگر هرگز گوجه فرنگی تازه و کامل نخورده اید ، ارزش آن را دارد که خودتان امتحان کنید. شیرین و کمی ترش ، ضخیم تر و کمی آبدارتر از گوجه فرنگی است. آنها را بپزید و می گیرند شیرین و عمیقبه

قبل از افزودن سیر.

قبل از افزودن سیر.
عکس: کلر لاور

من اخیراً تصمیم گرفتم ببینم چقدر شیرین و عمیق می شوند ، بنابراین حدود 10 اونس گوجه فرنگی کامل را داخل سبد سرخ کن من ریختم ، به همراه چند فلفل دلمه ای که چیده بودم. باغ من و چهار حبه سیر. همه چیز را با چند قاشق غذاخوری روغن زیتون و دو عدد پختم مقدار زیادی نمک برای 45 دقیقه در سرخ کن با دمای 300، گهگاه هم بزنید در حالی که tomatillos و همکاران زیراتوده آبدار و کارامل شده من از مواد گیاهی. همه چیز را با هم مخلوط کردم ، سپس دکترایم را با آهک گرفتم.

تصویر مقاله با عنوان

عکس: کلر لاور

خوب بود ولی بسیار شیرین ، تقریباً بیش از حد شیرین ؛ او نشان داد که پخت چقدر می تواند به عنوان یک روش افزودن شیرینی بدون افزودن م effectiveثر باشد شکر اضافی (یا آگاو ، یا چیز دیگری). پخت هم کارامل شدن و هم واکنش میلارد را آغاز می کند ، در حالی که آب را خارج کرده و شیرینی را افزایش می دهد. آنقدر خوب کار می کند که هنگام داشتن آن باید کمی مراقب باشید قدرت.

به عنوان مثال ، من کمی بیش از حد پختم و سالسای من کمی شیرین بود. اگر مجبور شدم دوباره این کار را انجام دهم ، تقریبا نیمی از مواد را می پزم و مقداری گوجه فرنگی و فلفل را خام می گذارم تا طعم های عمیق تر و چسبناک با کمی زنگ و فلفل متعادل شود.

اما اگر ، برای مثال ، دستور تهیه سالسا دارید که می خواهید آن را تغییر دهید کمی عمیق تر ، تیره تر و شیرین تر ، فقط برخی از مواد را بپزید و آنها را خوب بپزید تا برای رها کردن آب میوه ها ، شکل خود را از دست داده و کمی رنگ ایجاد می کنند. (همچنین می توانید از یک سرخ کن مانند من استفاده کنید ، یا می توانید از یک اجاق معمولی استفاده کنید. هر دو گزینه فوق العاده ای هستند.) کباب را در سالسای خود با سایر مواد مخلوط کنید تا دسته بدون هیچ گونه قند یا شیرین کننده شیرین شود.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes