[ad_1]

تصویری از یک آسانسور فضایی عظیم که از بالای Apple TV + FOUNDATION در بالای زمین قابل مشاهده است

اسکرین شات: بنیاد / اپل

اگرچه من یک سال است که مشترک Apple TV + هستم – بیشتر به این دلیل که iPhone 12 Mini من با یک سال رایگان عرضه شد – من هنوز آن را کاملاً درک نمی کنم. یک سرویس پخش جریانی که تقریباً چیزی جز محتوای کمیاب اصلی که اپل توانسته تولید کند ، برای من منطقی نیست ، نه در دوران رقابت میلیاردی خدمات ، حتی با قیمت 4.99 دلار در ماه.

این درست است که من بیش از این پول می دهم برای تعداد انگشت شماری از قسمت های اختصاصی Patreon از پادکست های مورد علاقه من ، اما هنگامی که در برابر پیشنهادات نتفلیکس،، هولو، و HBO حداکثر– لعنتی، حتی پارامونت +– به نظر می رسد ارزش آن را ندارد ، حتی نصف یا یک سوم قیمت آنها.

از سوی دیگر، بسیاری از مواردی که به Apple TV + وارد می شود خوب استبه اینترنت هنوز نمی تواند صحبت را متوقف کند تد لاسو، و جستجوی اسطوره ای آیا جایگزینی خوب (حتی بهتر؟) برای HBO است سیلیکون ولیبه حماسه ای از مسابقات فضایی با سابقه جایگزین برای همه بشریت یکی از بهترین برنامه های فعلی است که احتمالاً تماشا نمی کنید.

بنابراین بله ، چیزهای خوبی وجود دارد. این فقط یک سوال است که آیا چیز خوبی بیرون آمده است یا خیر به زودی… بنابراین بیایید نگاهی به آنچه در ماه سپتامبر + Apple TV + می آید بیاندازیم.

بنیاد (اولین نمایش 24 سپتامبر)

بیایید با بزرگترین شروع کنیم: تجربه CGI بدون صرفه اقتصادی اپل بحث های معتبر HBO TV را با پاسخ علمی تخیلی انحصار می کند بازی تاج و تخت: پایه.

هر احمقی در یک سن خاص می تواند به شما بگوید که چرا به ایساک عظیموف تعلق دارد پایه سه گانه (که دهه ها بعد به بیش از یک سه گانه تبدیل شد ، اما فقط سه مورد اول) برای تاریخ این ژانر مهم است – از طرفی ، طرفداران زمانی آن را به عنوان بهترین مجموعه کتاب در تمام دوران انتخاب کردند ، هر چند در سال 1966 (آیا اشاره کردم که این کتابها هستند قدیمی؟) این کتابها از نظر مغزی و گسترده ، آینده ای وسیع از تاریخ را در صفحات نسبتاً کمی قرار می دهند و آینده ای را برای بشریت تصور می کنند که بیشتر بر اساس ایده های فلسفی ساخته شده است تا ایستگاه های فضایی و انفجارها ، و مردم سعی کرده اند از آنها فیلمی بسازند. سال ها. من فکر می کنم کار می کند و یک برنامه تلویزیونی است.

اما توجه به داستان های علمی تخیلی نیز مخاطبان زیادی را فریاد می زند و اگر تریلر چیزی برای ادامه داشته باشد ، همکارانش David C. Goyer (شوالیه سیاه) و جاش فریدمن (War of the Worlds، Terminator: The Dark Destiny) به نظر می رسد قطعاً تا آنجا که ممکن است از فرضی که اساساً به “راهبان فضایی از ریاضیات برای پیش بینی آینده استفاده می کنند” خلاص می شود. تیRailer قطعاً زیبا به نظر می رسد ، درست است؟ من نمی توانم تصمیم بگیرم کدام قسمت را بیشتر دوست دارم ، آسانسور فضایی (تصویر بالای این مقاله) یا ابروهای لی پیس.

از راه دور بیا (اول سپتامبر 10)

درست در زمان مصادف با بیستمین سالگرد غم انگیز حملات 11 سپتامبر ، این اقتباس نمایش داده شده از موزیکال برنده جایزه تونی در مورد وقایع آن روز و هفته های آینده ، همانطور که توسط ساکنان یک شهر میزبان کوچک نیوفاندلند مشاهده شد. هزاران مسافر هوایی که در آنجا منحرف شده بودند ، هواپیماهای خود را به سمت هرج و مرج منحرف کردند.

همانطور که از تریلر مشاهده می کنید ، این تقریباً ترجمه مستقیم نمایش مرحله ای روی صفحه است ، ارائه اخیر Disney + همیلتونبه من فکر نمی کنم این چیز بدی باشد – من فرصتی برای دیدن داشتم از راه دور بیا در برادوی و این یک نمایش بسیار صحنه ای است ، با بازیگران کوچک ، نقش های زیادی را اجرا می کند و درامی که از طریق صحنه های مونتاژ شده و شگفت انگیز که از شتاب به هم پیوسته و ساختارشده به آرامی از مرحله به مرحله دیگر می گذرد و بر هرج و مرج در حال تغییر و عدم قطعیت آن زمان تأکید می کند.

علاوه بر این ، با وجود زمینه چشمگیر ، این چنین است یک داستان واقعاً کانادایی در دل – داستان خلاصه می شود “گروهی از افراد بسیار مودب که سعی می کنند تا آنجا که ممکن است مهمان نواز باشند” و یک آهنگ کامل در مورد پیدا کردن کاغذ توالت به اندازه کافی وجود دارد. شما نمی خواهید آن را با طراحی تولیدی درخشان بفروشید. (نه اینکه من بخواهم آن را با قیمت کمتری بفروشم – نسخه شات شامل همان بازیگران است که روی صحنه دیدم ، و آنها فوق العاده هستند ؛ فقط سعی کنید موفق شوید من و بهشت بدون گریه) من بسیار خوشحالم که این نمایش وجود دارد و این اجراها مختص فرزندان است.

نمایش صبحگاهی (پخش فصل اول 2 ، 17 سپتامبر)

جدای از تد لاسو، با وجود تلاشهای بازاریابی تیتانیک ، هیچ سری Apple TV + راه بهتری را کسب نکرده است (و بودجه تولید) نمایش صبحگاهی احتمالاً بیشتر به لطف مشارکت سوپراستارهایی مانند جنیفر آنیستون ، ریس ویترسپون و استیو کارل به هم نزدیک شده اند.

فصل اول دریافت شد بررسی های مختلط و پاسخ مبهم بینندگان ، حداقل در رسانه های اجتماعی ؛ شاید عموم مردم به اندازه تصورات هالیوود مجذوب اخبار تلویزیونی پشت صحنه نشوند. با این حال ، سرگرم کننده های زیادی از اپرا وجود دارد ، که از تریلر فصل دوم مشخص است:

آیا فصل دوم آنقدر پیشرفت می کند که فصل سوم را تضمین کند ، به ویژه با توجه به آن یکی از گران ترین سریال های تلویزیونی است که تا به حال ساخته شده است، با سفینه فضایی یا وایت واکر در چشم است؟ این عنوان برای فردا است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir