میوه شما باید کمی گرم شود


تصویر مقاله ای با عنوان میوه های شما که باید کمی گرم شوند

عکس: کلر پایین

چند شب پیش با چند دوست به توت فرنگی در جزیره جغد رفتم. بعد از امتحان کردن انواع مختلف موجود ، من در Hoods متوقف شدم زیرا فصل کوتاه است و من فقط انسان هستم. (هنگامی که گوشت توت فرنگی شیرین و شیرینی هود را تجربه کردید ، آن را تجربه می کنیدبازگشت به دریسکول بزرگ و آبکی کار سختی است.) بعد از این که هر کدام از آنها یک آپارتمان گرفتیم ، من و میوه گیران از یک کاسه میوه تازه چیده شده ، یک کیک غذای فرشته خریداری شده از فروشگاه و خامه فرم گرفته از جعبه لذت بردیم. لحظه ای عالی بود.

صبح روز بعد مقداری میوه از دهانم ، مستقیم از یخچال بیرون آوردم. آنها طعم یکسانی ندارند. آنها کمتر شیرین ، ترش و تیز زبان بودند. آیا شب قبل همه بهترین ها را خورده بودم؟ (نه.) آیا این وضعیت ایده آل بر طعم آنها تأثیر داشت؟ (به نوعی بله ، اما مشکل این نبود)

مانند پنیر و چندین غذای دیگر، میوه فقط در دمای اتاق طعم بهتری دارد. دمای بالاتر به بینی و دهان شما کمک می کند ترکیبات معطر معطر آنها را جذب کند ، به این معنی که طعم بهتر و بوی مطبوع تری دارند. (منظور من از “معطر” “معطر خوشایند” است که “حاوی حلقه های کربن با پیوندهای متناوب پی نیست” ، اگرچه وجود دارد بعضی از آنها با هم تداخل دارند.) سرعت سرد طعم و بو را بد می کند ، به همین دلیل میوه من صبح ها طعم تند و ترشی دارد. و شیرین و شیرین نیست.

این بدان معنا نیست که شما مجبور هستید خرید میوه خود را در دمای اتاق. میوه ها خیلی سریع خراب شده و کپک می زنند ، بنابراین آنها را در یخچال نگه دارید – شستشو نیافته – تا زمانی که آماده خوردن آنها نشوید ، سپس آنها را بشویید و بگذارید به مدت 15-30 دقیقه در دمای اتاق آویزان شوند. انتظار ممکن است بی پایان به نظر برسد ، اما مزایای آن – شیرین و معطر جوایز – ارزش این فاصله سه ماهه یا نیم ساعته را خواهد داشت. به عنوان مثال ، من ساعت ها وقت نگذاشتم که در یک مزرعه باران چمباتمه بزنم و میوه های عجول ، سرد و بی بو بخورم.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes