[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان شما می توانید از لوور برتون بخواهید آثار خود را در پادکست خود بخواند

عکس: خیاط

در اینجا در مقاله Lifehacker ، ما موضع خود را در مورد LeVar Burton و پادکست او ، برتون ریدز را ببرید، کاملاً واضح: ما از هر دو قدردان هستیم و قدردانی می کنیم. در اوایل سال 2019 ، نویسنده سابق Lifehacker ، نیک داگلاس ، زوجی را انتخاب کرد که لوار در آن “بازرگان و دروازه کیمیاگر” را می خواند (قسمت 1،، قسمت 2) به عنوان انتخاب او برای بهترین قسمت پادکست سالبه

سپس ، چند ماه (که اکنون به نظر می رسد یک عمر است) بعداً ، در آوریل 2020 ، سردبیر Lifehacker مگان موراویچ والبرت پستی با عنوان “خدا را شکر لور برتون برای ما می خواند” در پاسخ به اعلام اینکه او سه بار در هفته داستان های زنده را در توییتر می خواند. اگر زمانی بود که ما به صدایی آرامش بخش و آرامش بخش نیاز داشتیم ، آن زمان بود. (و اکنون ، و همیشه بین آنها).

اکنون با خبرهای خوب بیشتری برمی گردیم: از حالا تا پایان این ماه شما این فرصت را دارید داستانهای فانتزی احتمالی خود را ارسال کنید برای خواندن LeVar در پادکست. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

این برتون ریدز را ببرید مسابقه نوشتن

درهمکاری با مجله ادبی فیا و Tor.com،، برتون ریدز را ببرید پادکست در حال حاضر اولین مسابقه نویسندگی خود را اجرا می کند – و برتون داستان کوتاه تخیلی (علمی تخیلی / ترسناک) برنده را در فصل دهم پادکست می خواند.

در اینجا بیشتر از خود برتون ، از طریق بیانیه در وب سایت پادکست:

چندین فصل است ، ما سعی می کنیم نحوه اجرای مسابقه داستان کوتاه را با همه پادکست های ارائه شده توسط شنوندگان بفهمیم. خوشحالم که اعلام کنم بالاخره کد را شکستیم! برای من یک لذت بزرگ و شادی آور است که مسابقه مقدماتی LeVar Burton Reads را اعلام کنم. #bydhttmwfi

جوایز این مسابقه عبارتند از:

  • جایزه اول: 500 دلار ، پست خود را ارسال کنید سابقه Tor.com و داشتن LeVar برای شما خواندن داستان در پادکست او (ارزش خرده فروشی تخمینی: بی قیمت)
  • جایزه دوم: 250 دلار ، پست خود را ارسال کنید تاریخچه Tor.com
  • جایزه سوم: 100 دلار ، پست شما تاریخچه Tor.com

دستورالعمل ارسال و سایر قوانین

اما قبل از شروع ، باید وقت بگذارید و مسابقه را مرور کنید دستورالعمل ها و قوانین برای ارسالبه موضوع “منشاء و برخورد” است و داوران “به داستانهایی علاقه مند هستند که شادی های جادویی و مشکلات غم انگیز تمدن های مختلط و تبادل فرهنگی را در همه اشکال آنها بررسی می کند.”

اطلاعات ارائه شده کاملاً عمیق است ، بنابراین از این مزایا استفاده کنید – از جمله دستورالعمل ها برای نحوه قالب بندی صحیح تسلیم شما

دستورالعمل های دیگر عبارتند از:

  • پیشنهادات باید بین 2800 تا 5200 کلمه باشد.
  • برنامه های کاربردی باید شامل عناصر گمانه زنی یا فوق العاده باشند. از آثار تاریخ خارق العاده ، اخروی و جایگزین جمعیت بومی استقبال می شود.
  • آثار واضح جنسی یا مواردی که خشونت / خونریزی تصویری را نشان می دهند واجد شرایط این مسابقه نیستند.
  • به ارسال همزمان ، تجدید چاپ ، تخیل از طرفداران یا گزیده ای از آثار طولانی تر توجه نخواهد شد.
  • آثار ارسالی باید نثر باشند. به شعر ، خط و خطی توجه نخواهد شد.

سرانجام، کلمه ای از FIYAH:

اگرچه FIYAH از نظر جمعیتی محدود است ، اما این مسابقه برای همه آزاد استبه ما به شدت گوش دادن را تشویق می کنیم قسمت های قبلی پادکست برای آشنایی با مزه های LeVar.

چگونه داستان کوتاه خود را ارسال کنیم

وقتی داستانت را تمام کردی ، این فرم را پر کنید ارسال کنید – همراه با نام ، آدرس ایمیل و بیوگرافی کوتاه 500 کلمه یا کمتر که به داوران درباره شما و کار شما می گوید.

همه آثار باید تا ساعت 11:59 بعد از ظهر EST در 31 اوت 2021 دریافت شوند. داوران مسابقه عبارتند از دیانا M. Fo و LD Lewis ، با انتخاب نهایی توسط خود Levar. برنده در 15 اکتبر 2021 اعلام می شود.

موفق باشی و دفعه بعد میبینمت

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir