[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان شما می توانید عکس های زنده خود را به نوردهی طولانی ، بخیه و بومرنگ تبدیل کنید

عکس: هموش پاتک

عکسها زنده هستند عکسهای متحرک کوچکی که هرگز نمی دانستید به آنها نیاز دارید. درست مانند هری پاتر ، این ویدئوهای کوچک نیز ذات لحظه را به تصویر می کشند ، چیزی که گاهی اوقات نمی توان در یک تصویر ثابت ثبت کردبه برخلاف GIF ها ، آنها همچنین ذخیره می کنند صدای ذرات ، باعث می شود آنها برای یک لحظه فیلمهای کوتاه کوتاه را دوست داشته باشند.

اما حتی وجود دارد اطلاعات بیشتر در مورد عکس های زنده با استفاده از عملکرد جلوه های پنهان ، می توانید عکس های زنده خود را به عکس هایی با نوردهی طولانی ، طرح کلی GIF و حتی بومرنگ تبدیل کنید (بدون نیاز به استفاده از اینستاگرام)

برنامه Photos را در iPhone یا iPad خود باز کنید و عکس زنده ای را که می خواهید ویرایش کنید پیدا کنید. اگر از iOS 15 به بعد استفاده می کنید ، روی ضربه بزنید زنده دکمه در گوشه سمت چپ بالای صفحه. اگر از iOS 14 یا بالاتر استفاده می کنید ، انگشت خود را به بالا بکشید تا برگه جلوه ها را ببینید.

تصویر مقاله با عنوان شما می توانید عکس های زنده خود را به نوردهی طولانی ، طرح کلی و بومرنگ تبدیل کنید

اسکرین شات: هموش پاتک

از اینجا سه ​​گزینه را مشاهده خواهید کرد.

  1. چرخه: این یک ویدیوی بی نهایت چرخه ای ایجاد می کند ، چیزی شبیه GIF ، اما با وضوح یک فرمت ویدئویی.
  2. دانلود: این یک جلوه بومرنگ ایجاد می کند که در آن ویدیو به صورت حلقه ای به جلو ، سپس به عقب پخش می شود.
  3. قرارگیری طولانی مدت در معرض بیماری: این برای همه عکس ها کار نمی کند ، اما اگر عکس زنده شما حرکتی (مثلاً رودخانه جاری) را ثبت می کند ، می توانید از این حالت برای ایجاد یک عکس با نمای خنک و با نوردهی طولانی در جایی که حرکت تار است استفاده کنید ، اما بقیه قسمت از تصویر ثابت است.

حالت را انتخاب کرده و بعد از یک یا دو ثانیه برنامه Photos به آن تغییر می کند. می توانید همان را لمس کنید “زنده”دوباره برای تغییر جلوه دیگر یا بازگشت به عکس زنده. اکنون با این دانش و اینندا به جلو حرکت کنیدرسانه های اجتماعی شما ، متون گروهی ، و واتساپ با عکس های جالب تر از همیشه چت می کند. خوش بگذره.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir