[ad_1]

تصویر مقاله با عنوان شما می توانید ویندوز 11 را بر روی سخت افزارهای پشتیبانی نشده نصب کنید ، اما ممکن است نخواهید

سخت افزار سخت افزاری مایکروسافت برای ویندوز 11 آینده بسیاری از کاربران را کنار گذاشته است ، اما به نظر می رسد راهی برای نصب سیستم عامل جدید وجود دارد ، حتی اگر پردازنده یا ویژگی های امنیتی رایانه از آن استفاده نکند. با استانداردهای شرکت مطابقت دارد– اگرچه تضمین نمی شود که به درستی کار کند.

به گزارش The Verge، مایکروسافت تأیید می کند که کاربران می توانند ویندوز 11 را به صورت دستی با ISO نصب کنند. این روش معمول به روزرسانی ویندوز را دور می زند ، به این معنی که برای نصب ویندوز 11 مجبور نیستید یک بررسی بهداشتی در رایانه ویندوز خود انجام دهید. با این حال ، رایانه شما هنوز باید حداقل سخت افزار مورد نیاز را برآورده کند:

  • پردازنده 64 بیتی 1 گیگاهرتزی با حداقل دو هسته
  • 4 گیگابایت رم
  • حداقل 64 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان

بعد از اینکه ویندوز 11 در دسترس قرار گرفت ، در هفته های آینده بیشتر با فرآیند نصب دستی آشنا خواهیم شد ، اما احتمالاً این فرآیند شبیه یک نصب است ویندوز 10 با ISO، به این معنی که شما همچنین به یکی از تنظیمات زیر نیاز دارید:

  • درایو DVD که می تواند دیسک ها را رایت کند
  • یا یک دستگاه مجازی بر روی رایانه شما نصب شده است

تا زمانی که تمام سخت افزارهای فوق را برآورده می کنید ، می توانید ویندوز 11 را نصب کنید حتی اگر شرایط TPM یا SecureBoot مورد نیاز برای ارتقاء از طریق کانال های معمولی را برآورده نکنید.

البته این مسیر ارتقاء برنامه ریزی شده نیست. مایکروسافت ترجیح می دهد کاربران یک کامپیوتر جدید بخرند یا به سخت افزارهای توصیه شده ارتقا دهند ، اما نصب دستی ISO را به عنوان پشتیبان برای مشاغلی که مایل به تجسم ویندوز 11 هستند ، و همچنین کاربران سرسختی که نمی خواهند سخت افزار خود را ارتقا دهند ، ارائه می دهد. البته ، نصب دستی ویندوز 11 بر روی سخت افزارهای پشتیبانی نشده بدون ریسک نیست.

بزرگترین اشکال این است که رایانه های قدیمی ممکن است واجد شرایط بروزرسانی های بعدی ویندوز 11 نباشند. از دست دادن ویژگی ها و ارتقاء جدید یک چیز است ، اما بزرگترین نگرانی ها امنیت و به روز رسانی درایور است. این به روزرسانی های جزئی ، غالباً ارتقاء نسخه های بزرگتر ، بیشتر توزیع می شوند. اگرچه مایکروسافت تأیید نکرده است که به روز رسانی سخت افزارهای قدیمی را مسدود می کند ، اما مطمئناً این شرکت در حال بررسی آن است. اگر این اتفاق بیفتد ، رایانه های قدیمی ممکن است در معرض مشکلات امنیتی حل نشده قرار گیرند ، مانند آسیب پذیری اخیر PrintNightmareبه

با این حال ، حتی اگر رایانه های قدیمی نتوانند به طور خودکار به روزرسانی ها را نصب کنند ، ممکن است مایکروسافت نسخه های بعدی ویندوز 11 را به صورت ISO منتشر کند که می توانید به صورت دستی از آنها استفاده کنید. به آخرین نسخه به روز کنید (تا زمانی که آنها واقعاً در دسترس باشند ، یعنی).

به طور مشابه ، رایانه های قدیمی ممکن است مشکلات سازگاری با درایورهای قدیمی را تجربه کنند. رانندگان ناسازگار یا قدیمی می توانند از استفاده شما از دستگاه های USB جلوگیری کرده ، عملکردهای اساسی را مختل کرده و حتی از اجرای برنامه ها جلوگیری کنند. به طور مشابه ، اگر درایورهای صفحه نمایش شما قدیمی باشند ، برخی از بازی ها ضعیف عمل می کنند. اگرچه می توانید درایورهای خود را به صورت دستی به روز کنید ، اما این یک فرآیند خسته کننده است و یافتن و نصب درایورهای مناسب دشوار است.

باز هم ، به طور کامل تأیید نشده است که مایکروسافت به روز رسانی سخت افزارهای قدیمی را مسدود می کند ، اما این می تواند در هر زمان رخ دهد. رعایت ویندوز 10 در رایانه های قدیمی بهتر است اگر نمی خواهید با این مسائل برخورد کنید. همچنین راه هایی برای ویندوز 11 را بدون نیاز به نصب چیزی امتحان کنید.

[The Verge]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir