نحوه ارسال پیام های متنی با جلوه های ویژه در پیام های آیفون


تصویری برای مقاله ای تحت عنوان جلوه های صفحه نمایش آیفون که فکر می کردید می دانید چگونه از آن استفاده کنید اما واقعاً این کار را نمی کنید

عکس صفحه: جوئل کانینگام

اگر برای کسی که از iPhone Messaging استفاده می کند “تبریک” یا “تولدت مبارک” بفرستید ، با این کار کمی تعجب می کند: همراه با کلمات شما یک شیرینی با شیرینی یا برخی از بادکنک های تعطیلات می بارد یا روی صفحه آنها شناور می شود. این یک ترفند کوچک تمیز است که در سیستم عامل پیام رسانی تعبیه شده است ، اما همچنین چیزی است که می توانید برای هر پیامی که ارسال می کنید تحریک کنید.

برای ارسال متن با جلوه های انیمیشن پیشرفته ، هنگام ارسال متن طولانی دکمه فلش آبی رنگ را فشار دهید. با این کار پانلی به نام “ارسال با اثر” باز می شود که به شما امکان می دهد متن های خود را با پیتزای اضافه شده ارسال کنید.

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان جلوه های صفحه نمایش آیفون که فکر می کردید نحوه استفاده را می دانید ، اما واقعاً این کار را نمی کنید

عکس صفحه: اندرو لیپتاک

دو روش مختلف برای ارسال متن خود به این روش وجود دارد و شما می توانید نحوه انجام این کار را در قسمت بالا انتخاب کنید: حباب یا صفحه. اثر Bubble – که مدتی است وجود دارد و احتمالاً قبلاً از آن استفاده کرده اید – پس از انتخاب گزینه های مختلف ، نحوه نمایش پیام متنی شما در تلفن گیرنده را تغییر می دهد:

 • کلاه ایمنی: متن پیام شما در نمایش داده می شود کلاه ایمنی روی صفحه
 • قوی: به نظر می رسد متن برای خواننده منفجر می شود
 • درمان: متن کوچک به نظر می رسد ، به آرامی در اندازه طبیعی رشد می کند
 • جوهر نامرئی: پیام به صورت ابری از نقاط ظاهر می شود که گیرنده برای آشکار کردن باید لمس کند. (پیام پس از خواندن دوباره پنهان می شود – اگر نمی خواهید مردم از روی شانه شما بخوانند این یک ترفند مفید است).

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان جلوه های صفحه نمایش آیفون که فکر می کردید می دانید چگونه از آن استفاده کنید اما واقعاً این کار را نمی کنید

عکس صفحه: اندرو لیپتاک

اما بخش دیگری که اگر از وجود آن مطلع نشوید ممکن است متوجه آن نشوید صفحه نمایشکه پیام متنی شما را با افکت تمام صفحه بزرگ می کند. برای مشاهده گزینه های خود ، روی آن ضربه بزنید – اگرچه برخلاف برگه Bubble ، برای انتخاب جلوه باید از راست به چپ بکشید:

 • اکو: پیام متنی خود را کپی کرده و به دور صفحه باز می شوید. (این مورد به خصوص اگر از برخی شکلک ها استفاده کنید بسیار سرگرم کننده است – اگرچه اگر بیش از چهار شکلک استفاده کنید ، آنها پشت سر هم ظاهر می شوند نه به عنوان کاراکترهای جداگانه)
 • نور افکن: صفحه را کم رنگ می کند و توجه شما را به متن شما جلب می کند.
 • بالن: همراه است هر پیام متنی با بالن های ابری.
 • شیرینی جدوش به پایان می رسد شیرینی با متن خود
 • عشق: جعظیم به پایان می رسد قلب با متن شما.
 • لیزر: جکمی نمایش لیزر را با هم به پایان برسانید با متن خود
 • آتش بازی: Fireworks با تحویل پیام شما منفجر می شود
 • جشن: این یکی شلیک می کند دوش جرقه های جشن در یک گوشه صفحه.

معمولاً این جلوه ها جمع نمی شوند – بجز Echo ، که می تواند در ابر پیام هایی که کل صفحه را پوشانده است ، تکرار شود و جلوه های Bubble را بگیرد. ابتدا جلوه حباب خود را انتخاب کنید، سپس به صفحه بکشید و “اکو را انتخاب کنید.(در زمان نگارش ، لآیرینگ کار نمی کند با هر یک از جلوه های صفحه نمایش دیگر، مانند عشق یا جشن).

اثرات روشی تمیز برای بهبود شعرهایتانشما ججرثقیل زیر هر متن برای پخش مجدد آنها) اگر آنها ظاهر نشوند –یا اگر نمی خواهید آنها ظاهر شوند –می توانید آنها را از کف روشن یا خاموش کنید تنظیمات> قابلیت دسترسی> جلوه های پخش خودکار پیام. همچنین اپل به شما امکان ارسال می دهد پیام های متنی ساده با استفاده از این جلوه ها، اگرچه در واقع فقط برای آنها قابل مشاهده خواهد بود دیگران پیام رسانی به کاربران.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes