[ad_1]

ما من یک پروژه خوب DIY را دوست دارم در اینجا ، اما حتی باتجربه ترین افرادی که خودشان را انجام می دهند باز هم مجبور هستند گاه و بیگاه با یک متخصص تماس بگیرند. وقتی این اتفاق می افتد ، می خواهید فردی را استخدام کنید که کار را بدون دردسر زیادی انجام دهد.

به نظر می رسد داستان های مجری ها به یکی از دو دسته تقسیم می شوند: یا “ببین چه کار بزرگی انجام داده اند!” یا “بگذارید در مورد زمانی که این پسر بیل مکانیکی را از گاراژ من رد کرد برای شما بگویم – و من هزینه آن را به او پرداخت کردم.” category همیشه هدف است و معمولاً تمام آنچه شما نیاز دارید کمی کار از طرف شماست. در اینجا بهترین نکات برای استخدام بهترین پیمانکار برای هر بار شغل آورده شده است.

از خانه بازرسی کنید

شما نمی خواهید مجبور شوید سریعاً یک پیمانکار را انتخاب کنید زیرا تعمیرات اضطراری از گردن شما نفس می کشد ، بنابراین بهترین دفاع شما این است که مشکلات را قبل از وقوع بررسی کنید. لیستی از تمام سیستم های خانه خود و قدمت آنها تهیه کنید: سقف شما چه زمانی نصب شده است؟ کوره شما چند ساله است؟ سیم کشی چطور؟ آخرین باری که HVAC شما سرویس شده است؟ پس ، آن را داشته باشد بازرس خانه واجد شرایط بیایید چیزها را بررسی کنید تا بدانید کدام تعمیرات را در اولویت قرار دهید.

چگونه یک پیمانکار مطمئن پیدا کنیم

هنگامی که بزرگترین مناطق مشکل ساز را در خانه خود شناسایی کردید ، کار واقعی آغاز می شود: تحقیق کنید. کمی وقت و تلاش لازم است ، اما در نهایت ارزش آن را خواهد داشت.

توصیه های دهان به دهان را دریافت کنید

دهان به دهان پادشاه است ، بنابراین توصیه های شخصی همیشه باید اولین قدم شما باشد. از اعضای خانواده بپرسید که آیا مجری خوبی در منطقه می شناسند. از همسایگان خود بپرسید – آنها احتمالاً خانه هایی به همین ترتیب ساخته اند و احتمالاً با همان مشكلات شما روبرو هستند. در محل کار محلی خود متوقف شوید و از شما درخواست توصیه کنید (به عنوان مثال اگر به برق احتیاج دارید ، به فروشگاه منبع تغذیه محلی خود بروید و از اطراف س askال کنید.) از کسی نپرسید برای جلوگیری– اگرچه ممکن است برخی افراد این اطلاعات را داوطلبانه ارائه دهند – از آنها بپرسید که دوست دارند دوباره با چه کسی کار کنند.

برای شکایت بررسی کنید

لیست توصیه ها فقط یک نقطه شروع است. حرکت بعدی شما این است که ببینید آیا هر یک از مشاغل اداره شده شکایتی از آنها دارند یا خیر. بهترین راه برای انجام این کار جستجو در پایگاه داده های شکایات از طریق وزارت امور مصرف کننده یا حمایت از حقوق مصرف کننده در کشور شما است. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، این وب سایت لیستی از دفاتر حقوق مصرف کننده دارد در 50 ایالت ایالات متحده برخی از اتاق های بازرگانی در شهرها و شهرستان ها ثبت شکایات دارند ، اما ممکن است لازم باشد که ایمیل ارسال کنید یا در دفتر پشتیبانی با کسی تماس بگیرید. هر کاری که می کنید ، به دنبال رتبه بندی دفتر کار بهتر پیمانکار نباشید و آن را روزانه صدا کنید – در حالی که شکایات BBB می توانند اطلاعات مفیدی را ارائه دهند ، رتبه بندی به ندرت کل ماجرا را بازگو می کند.

در منطقه خود به دنبال مجوز و مجوز باشید

قبل از شروع تماس با پیمانکاران ، باید توجه داشته باشید که پیمانکار برای انجام کار در منطقه شما به چه اعتباراتی نیاز دارد. این نوعی گیج کننده است: برخی از ایالت های ایالات متحده آمریکا به کلیه پیمانکاران و کارگران ساختمانی مجوز دارند که از شورای ساختمان ایالتی مجوز بگیرند ، در حالی که برخی دیگر فقط برای انواع خاصی از کار به اعتبارسنجی در سطح ایالت احتیاج دارند. برخی از شهرستانها و حتی شهرها نیز شرایط مجوز خود را دارند.

HomeAdvisor.com دارد راهنمای سریع و کثیف شیوه های صدور مجوز پیمانکار در هر کشور، و مکان خوبی برای شروع است – اما ممکن است هنوز گیج شوید. در این صورت ، بخش تماس با وب سایت شورای صدور مجوز ساخت و ساز خود را در ایالت ، شهرستان یا شهر پیدا کرده و از آنها س askال کنید. آن را ساده و سرراست نگه دارید ؛ فردی که به صندوق پستی در صفحه ساخت علاقه مند است ، احتمالاً بارها و بارها همان چهار س questionsال را پیدا کرده است.

تماس بگیرید و پیشنهادهایی بگیرید

اگر تحقیق خود را انجام داده اید ، اکنون باید یک لیست کوتاه از پیمانکارانی داشته باشید که مراحل توصیه ها و بازرسی ها را پشت سر گذاشته اند. اکنون زمان شروع تماس است. از پرسیدن س lotsالات بسیار نترسید – با طرح زودهنگام س questionsالات بسیاری از مشکلاتی که ممکن است بعداً در صورت شما منفجر شود ، کاملاً قابل پیشگیری است.

مدرک بیمه را دریافت کنید

شما نمی توانید اجازه دهید یک پیمانکار بیمه در خانه شما کار کند. اگر آنها آسیب ببینند – یا بیل مکانیکی را از طریق گاراژ شما اداره کنند – و بیمه نباشند ، صورتحساب به شما می رسد.

اگر در مورد درخواست خود برای اثبات بیمه قاطع هستید ، احساس بدی نداشته باشید. بپرسید چه تعداد کارمند دارند و چه کسی کار را انجام می دهد. (بسته به منطقه و نوع کار انجام شده ، ناظر مجاز است ، اما کارگران مجاز نیستند.) شما باید بتوانید بیمه نامه پیمانکار را از طریق هیئت مجوز ایالتی خود بررسی کنید – و اگر دیر رسیدید ، شخصی هیئت مدیره را انتخاب می کند باید بتواند کمک کند.

شخصاً با هنرمندان دیدار کنید

اجازه دهید چند مجری بیرون بیایند تا ببینند کار در کجا انجام می شود و انتظار شما چیست. آنچه را که لازم دارید تا آنجا که ممکن است واضح و روشن بیان کنید تا احتمال ارتباط نادرست و اتلاف وقت و هزینه را کاهش دهید.

این هم زمان آزمایش کامل لرزش است. اگر احساس بدی نسبت به آن دارید هر قسمت از جلسه، جلو نمی رود. من یک بار به یک پیمانکار گفتم که من به یک پیشنهاد برای شرکت بیمه خود نیاز دارم و پاسخ فوری او این بود ، “بنابراین ، آیا شما واقعاً کار را انجام می دهید یا چه؟” اگر او به من اجازه می داد کار را تمام کنم ، من می گفتم که من پیشنهاد را می خواهم امروز ، برای شروع این اظهار نظر برای کارش هزینه داشت.

نقل قول ها را به صورت نوشتاری – و آنها را دنبال کنید

همیشه نقل قول ها را با حداکثر جزئیات به صورت مکتوب دریافت کنید. هرگز چنین چیزی را قبول نکنید ، “این باید شما را سوق دهد”. [insert price here]. “اگر اوضاع خراب شود ، قراردادهای شفاهی در دادگاه بی فایده است. در برخی مناطق ، تخمین هزینه ها به طور کامل غیرممکن است ، به ویژه اگر پیمانکار تا زمان شروع کار نتواند نگاه بهتری از مشکل ببیند. اما غیر منطقی نیست برای دریافت درصدی از نوشتن بیش از حد ، که اساساً بیان می کند اگر کار هنوز تمام شود ، بیش از 15 درصد نمره دریافتی نخواهد بود.

صفحات گسترده در مرحله جمع آوری نقل قول در بازی بسیار مفید هستند. هرچه کار بیشتر باشد ، هزینه های بیشتری را برای پیگیری نیاز خواهید داشت و سبک های مختلف استناد می تواند گیج کننده باشد. یک صفحه گسترده ساده که در آن مواردی مانند قطعات ، نیروی کار و زمان ذکر شده است ، به شما کمک می کند هنگام بررسی پیشنهادات ، به راحتی سیب ها را با سیب مقایسه کنید و به شما کمک می کند س questionsالات مهمی بپرسید ، از جمله “چرا از 50٪ مواد کمتر از سه هنرمند دیگر که از آنها دریافت کردم ارائه می دهد؟ “از طرف خود ، هنگام توصیف کار هر هنرمند ثابت باشید تا همه با اطلاعات مشابه کار کنند.

توصیه بپرسید

اگر یک پیمانکار نتواند حداقل سه نفری را که می توانند کیفیت کار خود را تضمین کنند به شما بدهد ، شما دچار مشکل می شوید. عکس های کارهای گذشته همچنین می تواند برای مواردی مانند محوطه سازی و بازسازی در مقیاس بزرگ مفید باشد ، بنابراین بخواهید برخی از آنها را ببینید. حتما با منابع تماس بگیرید. اگر اندازه و هزینه کار ارزش آن را دارد ، حتی می توانید بپرسید آیا آنها به شما اجازه می دهند کار را شخصاً ببینید.

از بزرگترین پرچم های قرمز خودداری کنید

در این مرحله ، شما تمام تحقیقات را انجام داده اید ، مجوزها و مجوزها را بررسی کرده اید ، مراجع دریافت کرده اید و بررسی می کنید ، به این معنی که احتمال کلاهبرداری تقریباً صفر است. هنوز هم ارزش این است که در مورد کلاهبرداری تعمیرات منزل از علائم بزرگ خطر آگاه باشید:

  • اگر قیمت خیلی درست به نظر می رسد ، احتمالاً: یا در شرف ربودن هستید ، یا آنها از چنین مواد غیر اسمی استفاده می کنند که آرزو می کنید کاش فقط پول را به جای آنها می گرفتند.
  • مراقب تکنیک های فروش فشار بالا باشید ، مانند اصرار بر اینکه قیمت سایدینگ جدید فقط برای 24 ساعت آینده مناسب است.
  • بدون قرارداد ، بدون معامله: هرگز کسی را که قرارداد امضا نمی کند استخدام نکنید.
  • هرگز مجوز هنرمند دریافت نکنید: به طور کلی ، شخص صادرکننده مجوز مسئول اجرای آن است. اگر نام شما روی مجوز باشد و خدمه کار کاملاً گنگ شده باشند ، شما هستید که با تمام جریمه ها ضربه خواهید خورد.

چه کاری باید انجام شود در حالی که کار در حال انجام است

وقتی پیمانکاری را پیدا کردید که چک می کند و احساس خوبی دارید ، وقت آن است که به کار بپردازید. چند کار اساسی وجود دارد که می توانید در مرحله تکمیل واقعی انجام دهید تا زندگی راحت تر شود و در صورت خراب شدن از خود محافظت کنید.

زودتر و اغلب چک کنید

آیا می دانید چه زمانی زمان اشتباه است که به تیم سازنده بگوییم رنگ سنگ اشتباه است؟ به محض اینکه آنها سنگ قبر را بزنند و صورتحساب نهایی را به شما تحویل دهند. در جریان پروژه باشید: اگر چیزی به نظر درست نمی آید ، به محض مشاهده آن را بردارید. هیچ فرآیند ساخت و ساز وجود ندارد که برای آن راحت تر از قبل باشد. بررسی های مکرر اطمینان حاصل می کند که کار دقیقاً همانطور که می خواهید انجام شده است.

پیشرفت را پیگیری کنید

کارهای انجام شده هر روز را یادداشت کنید – و انجام نشده است – و چند عکس بگیرید. نه تنها داشتن عکس از یک پروژه بزرگ جالب است ، بلکه حتی اگر شرایط بین شما و هنرمند ترش شود ، ضبط عکس با ارزش بسیار ارزشمند است.

تغییرات پیشنهادی را به صورت کتبی دریافت کنید

اگر تغییرات عمده ای در پروژه شما ایجاد شده است ، آنها را کتباً بخواهید. موارد کوچک مانند جابجایی برخی فروشگاه ها یا تغییر نوع درزگیر استفاده شده معمولاً سزاوار قرارداد جدید نیستند – اما اگر تصمیم دارید سطح جدیدی به طبقه وسط اضافه کنید ، قطعاً طرح جدید را کتباً تهیه کنید.

در طول راه پرداخت کنید

پیمانکاران محترم به کل هزینه های جلو نیاز ندارند. اگر یک پیمانکار قبل از شروع کار اصرار به پرداخت ودیعه زیاد یا حتی قبض کلی داشته باشد ، پس پیمانکار خوبی نیست. ودیعه 10 تا 15٪ برای شروع کار منطقی است ، اما هرگز نباید از شما خواسته شود که مواد اولیه را پرداخت کنید. یک پیمانکار معتبر اعتبار و حساب خوبی در اختیار تأمین کنندگان خود خواهد داشت.

از خاموش کردنش نترسید

مردم نسبت به اخراج مجریان احساس انزجار شدید دارند ، اما واقعاً نباید. اگر پیمانکار شما شرایط معامله را نقض کند ، می توانید و باید آنها را رد کنید – البته به صورت کتبی.

این لزوماً یک فرآیند آسان نیست ، زیرا شامل قانون قرارداد است که از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. با توجه به Bankrate.com ، شما می خواهید مطمئن شوید که “نقض قابل توجهی در قرارداد” وجود دارد قبل از اینکه پیمانکار را در میانه کار خاتمه دهید. در اصل ، شما باید بتوانید ثابت کنید که پیمانکار شرایطی را که هنگام استخدام آنها با آنها موافقت کرده اید نقض کرده است. (در اینجا ، این عکسها و تغییرات نوشته شده بسیار مفید است.) وقتی چیزها هنوز قابل بازیابی است ، می توانید ضررهای خود را کاهش دهید تا بتوانید شخص دیگری را به پایان برسانید.

مشتری رویایی باشید

قانون طلایی قطعاً در رابطه بین پیمانکار و مشتری اعمال می شود. این به معنای مودب بودن ، پرسیدن بسیاری از سوالات است – ضمن احترام به خرد و تجربه آنها – و به طور کلی با افرادی که در خانه شما کار می کنند مانند مردم رفتار می کند.

چند سال پیش وقتی در خانه ام سقف جدیدی در گرمای 90 درجه فارنهایت نصب کردم ، مطمئن شدم که هر روز در کوچه یک کولر آبی و نوشیدنی های ورزشی وجود دارد ، تا لبه های کامل. بچه های خدمه پشت بام گفتند من اولین صاحب خانه ای هستم که از تشنگی تشکر کردم ، چه رسد به اینکه مطمئن شوند چیزی برای نوشیدن دارند. البته ، شما می توانید استدلال کنید که هیدراته ماندن بدن کاری است از آنها مسئولیت پذیری ، اما نوشیدنی های خنک کننده و ورزشی تقریباً هزینه ای برای من نداشتند و نشان دادند که من مراقبت می کنم تا محیط کار امن تری برای آنها فراهم کنم.

هنگامی که به اینجا رسیدید ، مثل همیشه آماده خواهید بود در حالی که شخص دیگری از مشکلات بهسازی منزل شما مراقبت می کند. به یاد داشته باشید که مدام کار را ضبط و فیلم می کنید ، با هنرمند خود در تماس باشید و خوب باشید – بدون شک تلاش های شما پاداش می گیرد.

این مقاله در ابتدا در تاریخ 2 ژوئیه 2010 منتشر شده است. برای انعکاس رهنمودهای سبک Lifehacker و افزودن اطلاعات به روز ، پیوندهای جدید و عکس جدید ، در 8 ژوئن 2021 به روز شد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir