[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه استفاده & # 39؛  رزومه TikTok & # 39؛  برای شروع کار در سطح اولیه

عکس: پریماکوف (شاتر استوک)

TikTok می خواهد چیزی فراتر از یک سرگرمی بی هدف به شما ارائه دهد – اکنون آن را نیز می خواهد تا به شما در یافتن کار کمک کند– دعوت از کاربران برای ارسال رزومه ویدیویی برای مشاغل شرکتهای شرکت کننده مانند Chipotle یا Target. این برنامه آزمایشی ، TikTok Resume نامیده می شود ، جویندگان کار Gen Z را که به دنبال موقعیت های ورودی خارج از دانشگاه هستند ، هدف قرار می دهد. آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

رزومه های TikTok چیست؟

با اجتناب از معرفی نامه و رزومه آشنا ، TikTok کاربران را تشویق می کند تا با ارسال یک فیلم شخصی با مقاله در کانال عمومی #TikTokResumes بر مهارت ها و تجربه کاری خود تأکید کنند. همچنین می توانید فیلم کار خود را مستقیماً ارسال کنید. یک صفحه جدید ارسال آگهی های شغلی برای NBA ، Shopify ، Forever 21 ، NASCAR و WWE باز شده است (فرم ارسال این مشاغل به شما امکان می دهد URL LinkedIn را نیز ارائه دهید).

سپس کارفرمایان فیلم ها را بررسی می کنند و به طور مستقیم با کاندیداها مصاحبه می کنند. در حال حاضر ، برنامه آزمایشی فقط برای فرصت های شغلی در ایالات متحده است – تا 31 ژوئیه. در حال حاضر ، مشاغل ذکر شده عمدتا مشاغل سطح پایین در زنجیره های خرده فروشی هستند ، اگرچه برای نامزدهایی که مهارت تولید محتوای قوی و مهارت های رسانه های اجتماعی نیز دارند مشاغل وجود دارد.

رزومه ویدئو چیست؟

TikTok می گوید خلاصه ویدیو باید مهارت ها یا تجربه شما را “به روشی خلاقانه” برجسته کند او نمونه هایی از خلاصه فیلم های خوب را در اینجا ارائه می دهد. برای کسب راهنمایی بیشتر در مورد نحوه ایجاد یک ویدیوی قابل توجه و ارسال آن به داخل TikTok ، این ویدئو را تماشا کنهم.

از آنجا که این ویدئوها در یک کانال عمومی هستند ، TikTok توصیه می کند که اطلاعات شخصی مانند آدرس ایمیل را در ویدیوی خود وارد نکنید – ممکن است شرکت ها مستقیماً از طریق برنامه با شما تماس بگیرند.

آیا رزومه فیلم راه جدیدی برای درخواست شغل است؟

اگرچه مقاله های ویدئویی به خوبی تولید شده می توانند به شرکت ها در شناسایی استعداد در زمینه تولید محتوا کمک کنند ، اما روشن نیست که چرا برای شروع کار با Target این مهارت ها مورد نیاز است. در واقع ، می توانید استدلال کنید که قالب ویدیو یک نامزد را ایجاد می کند بیشتر در ابتدای فرایند استخدام بر اساس نحوه نگاه کردن یا عملکرد آنها در مقابل دوربین ، حتی اگر تجربه آنها شرایط لازم را برای کار داشته باشد ، در معرض اخراج قرار دارد.

به علاوه واضح نیست چرا این فیلم ها علاوه بر تولید محتوای رایگان برای TikTok ، باید عمومی باشند. قبل از پذیرش زندگینامه به طور گسترده تر ، تصور می کنید که این نگرانی ها باید مرتفع شوند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir