[ad_1]

هر خریدار باهوش آنلاین به شما خواهد گفت: بهترین راه برای تبلیغ محصول با افت محدود است. این که آیا شرکتی کفش های ورزشی ، چاپ های هنری یک نوع یا تعداد کمی از رکوردهای وینیل را می فروشد ، ایجاد انتظار برای عرضه محدود یک چیز عالی راهی عالی برای افزایش فروش و ایجاد هیاهوی اجتماعی است. و به زودی قطره های زیادی از محصولات به لطف انتشار ، از طریق اینستاگرام به فروش می رسند قطره در اینستاگرام.

قطره های آینده اینستاگرام به زودی در بخش ویژه خود در بخش خرید برنامه تلفن همراه اینستاگرام نمایش داده می شوند (ابزارهای خرید در وب سایت دسکتاپ اینستاگرام موجود نیست). مشتریان می توانند برای اعلان ها ثبت نام کنند تا نسخه های بعدی را از دست ندهند و هنگامی که محصول خراب شد ، آن را با استفاده از Checkout with Instagram در برنامه Instagram خریداری کنید.

افت اینستاگرام برای مشتریان عالی است ، برای تجارت بهتر است

یک مکان متمرکز برای جستجوی قطره های محصولات می تواند برای خریدارانی که نسخه نادری را تماشا می کنند مفید باشد ، اما سود واقعی آن برای تجارت است – و منظور ما فقط مارک های بزرگ نیست. در حالی که شرکت های بزرگ قبلاً از مزیت های Instagram Drops استفاده می کنند ، این ابزارها در اختیار مشاغل کوچک و سازندگان مستقلی است که محصولات خود را در اینستاگرام می فروشند و می توانند به آنها کمک کنند تا برای محصولات آینده سر و صدا ایجاد کنند.

نحوه فروش محصولات خود در اینستاگرام

برای استفاده از Instagram Drops ، تجارت باید معیارهای خاصی را داشته باشد برای فروش کالا در اینستاگرام. اگر کسب و کار شما واجد شرایط باشد ، قدم بعدی ایجاد یک حساب کاربری Instagram است. از تنظیمات حساب خود می توانید هر حساب Instagram موجود را به یک حساب تجاری تبدیل کنید. فقط به تنظیمات> حساب> تغییر به حساب حرفه ای.

از آنجا ، برای تکمیل تنظیمات حساب خود ، پیوستن به Instagram Checkout ، راه اندازی صفحه فروشگاه و روشن کردن خرید ، باید چند مرحله دیگر را دنبال کنید. اینستاگرام مفید ارائه می دهد تمام مراحل را در اینجا دنبال کنید. بخاطر داشته باشید که اینستاگرام برای خریدهای انجام شده با ابزار تجارت الکترونیکی داخلی ، هزینه های اینستاگرام را در آینده جمع می کند ، اما این شرکت به دلیل همه گیری COVID-19 موقتاً از هزینه های معامله چشم پوشی می کند.[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir