[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: مالیات بر ارزش افزوده (شاتر استوک)

ما باید از آنچه هستیم شروع کنیم نه ضد کمپوست در واقع ، ما داریم چندین مقاله شما را از طریق ورودی ها و خروجی ها از جانب کمپوست کردن روند. در یک جهان کامل ، هر کس وقت ، انرژی و فضا را برای داشتن توده مخصوص کمپوست یا خود خواهد داشت ظرفو سپس از محصول نهایی برای رشد گیاهان آنها استفاده کنید.

اما برای بسیاری از افراد ، و به دلایل زیادی ، بهترین اهداف کمپوست کردن لزوماً به این معنی نیست که در واقع کمپوست زمان بر است. ممکن است به نظر برسد که انگار رویاهای شما درباره تغذیه رایگان گیاه هرگز تحقق نخواهد یافت ، اما اینطور نیست.

بین عدم کمپوست کردن و داشتن یک دسته کامل از آن ، حد وسطی وجود دارد: استفاده از ضایعات غذایی (بدون کمپوست). در اینجا چند نمونه از غذاهایی آورده شده است که می توانند از رژیم غذایی شما به گیاهان منتقل شوند ، با مجوز از میشل اولمن ، در مقاله ای برای BobVila.com.

پوست موز می تواند به گیاهان کمک کند تا ریشه سالم ایجاد کنند

پتاسیم که در پوست موز یافت می شود ، به گیاهان کمک می کند تا آب را بین سلول ها انتقال دهند ، ریشه های سالم بریزند ، از رشد و گلدهی میوه ها حمایت کرده و بیماری ها را دفع کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پوست موز را در کنار برخی از گیاهان گلدار در فضای باز دفن کنید.

اولمن نوشت: “مراقب باشید آن را با چند اینچ خاک بپوشانید تا از آلودگی حشرات یا بوی بد آن جلوگیری شود.” “هنگامی که پوست تجزیه می شود ، پتاسیم و سایر مواد مغذی را به نفع گیاهان اطراف آزاد می کند.”

پوسته تخم مرغ کلسیم را برای گیاهان تأمین می کند

پوسته های تخم مرغ پر از کلسیم است که به تقویت دیواره سلولی گیاهان کمک می کند. به گفته اولمن در اینجا می توان با آنها چه کرد:

پوسته های تخم مرغ را کاملاً بشویید ، اجازه دهید خشک شوند و سپس آنها را با گلدان یا آسیاب مشابه خرد کنید. سپس یک مشت پوسته خاکی در خاک اطراف گیاهان خود بکارید ، چه در یک تخت گل یا در یک ظرف.

ازت موجود در قهوه به رشد برگها کمک می کند

استفاده از زمین قهوه به عنوان غذای گیاهی به تعادل ظریف نیاز دارد. از یک طرف ، حاوی مقدار زیادی نیتروژن هستند که به رشد برگها کمک می کند. از طرف دیگر ، به دلیل داشتن کافئین و اسیدیته ، مقدار زیاد فلفل قهوه می تواند رشد گیاه را کند کند. در اینجا نکات اولمان آورده شده است:

برای ایمنی ، هرگز بیش از یک نیم سانتی متر لایه قهوه به اطراف گیاهان خود اضافه نکنید و رسوبات را با یک یا دو اینچ خاک بپوشانید تا از تراکم جلوگیری کند ، این امر می تواند از نفوذ آب به خاک جلوگیری کند.

و البته ، اگر هرگز وقت ، مکان و / یا انرژی لازم برای ترکیب با کمپوست را پیدا کردید ، پیش بروید. در همین حال ، این پوست موز را دفن کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir