[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان با فشار دادن صورت در 20 ثانیه سینوس های خود را پاک کنید

عکس: تریلند (شاتر استوک)

سینوس های مسدود شده سرگرم کننده نیستند – به خصوص در طی یک بیماری همه گیر، وقتی هر تورم فصلی یا سردرد سینوسی منجر به دور جدیدی از “آیا آلرژی یا COVID است؟” به عنوان یک عامل بازدارنده نسبتاً قوی است.

اما یک ترفند هوشمندانه طب فشاری وجود دارد که می تواند تنها در 20 ثانیه به حل مشکل شما کمک کند. این از ما می آید نخ قدیمی اما خوب بازی Reddit توسط کاربر ویلا:

زبان خود را به بالای دهان فشار داده و انگشت خود را بین ابروهای خود قرار داده و فشار دهید. حدود 20 ثانیه در این حالت بمانید و سینوس های شما شروع به تخلیه می کنند.

هنگامی که زبان خود را به سقف دهان فشار می دهید ، نقطه خاصی را هدف قرار ندهید ، بلکه آن را صاف به سمت بالا فشار دهید. هنگامی که آرام می شوید ، باید شروع به احساس حرکتی جزئی در پشت گلو کنید. این یک ترفند بسیار ساده است که کار را انجام می دهد.

روش های آسان دیگر برای کاهش فشار سینوس

اگر این به درد شما نمی خورد ، چند روش دیگر وجود دارد که می توانید امتحان کنید ، مانند پیشنهاد شده توسط SimplyHealth UK:

  • مفصل نزدیک پل بینی و حفره چشم ناحیه ای است که بیشتر تحت تأثیر گرفتگی بینی قرار دارد. از شست خود در نقطه داخلی هر ابرو ، همسو با کنار بینی استفاده کنید. 30 ثانیه فشار دهید و رها کنید ، این کار را تکرار کنید تا زمانی که احساس تسکین درد کنید.
  • اگر موارد بالا کافی نیست ، دو انگشت میانی را در کنار هر سوراخ بینی و انگشت اشاره خود را در کنار آنها قرار دهید. با انگشت وسط هر دو طرف را فشار دهید ، 30 ثانیه نگه دارید و سپس انگشت اشاره را به مدت 30 ثانیه فشار دهید. این کار را تکرار کنید تا جایی که جریان آزاد هوا را در سوراخ های بینی خود احساس کنید.

اگر فشار دادن صورت کار نمی کند ، SimplyHealth UK همچنین یادآور می شود که فشار دادن نوار بین انگشت شست و انگشت اشاره با دست مخالف به مدت 30 ثانیه می تواند به کاهش فشار سینوس و سردردهای تنشی کمک کند.

LPT: چگونه می توان گرفتگی بینی را پاک کرد | Reddit

این نشریه در ابتدا در سپتامبر 2012 منتشر شد و در تاریخ 14 ژوئن 2021 توسط جوئل کانینگام به روزرسانی شد تا اطلاعات کامل تری را ارائه دهد و چندین داروی درمانی دیگر نیز ارائه دهد ، همچنین برای تجدید نظر در عنوان ، افزودن تصویر جدید به عنوان و همسویی مطالب با جریان Lifehacker سبک.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir