نحوه استفاده از Center Stage در iPad Pro


اگرچه احساس می شود ما از Zooming و FaceTiming استفاده کرده ایم و از آنها استفاده می کنیم Google Hangouts برای همیشه ، بیشتر ما هنوز هم داریم نه فهمید که چه شکلی است خوب در یک تماس ویدیویی خوشبختانه ، ویژگی جدید iPad Pro به نام Center Stage راه اندازی شده است ، و بدون تلاش زیاد ، می تواند تا کمی بهتر به دوربین نگاه کنیم.

Centre Stage فقط در دوربین های فوق العاده عریض جلوی iPad Pro کار می کند و تلاش می کند تا شما را در تمرکز نگه دارد ، حتی وقتی در اطراف قاب حرکت می کنید. این به این معنی است که اگر iPad Pro شما بزرگ شود ، دوربین شما را کنترل می کند و حتی هنگام بزرگنمایی یا کوچک کردن نیز به طور خودکار به تمرکز ادامه می دهد.اینجا.

برای فعال کردن Center Stage برای FaceTime ، تنظیمات را باز کنید و روی FaceTime ضربه بزنید. ماز روشن بودن کلید Center Stage اطمینان حاصل کنید (فقط آن را دوباره روشن کنید) خاموش اگر / وقتی تو می خواهی که غیرفعال کنید) اگر از قبل با FaceTime تماس می گیرید ، می توانید از پایین صفحه به سمت بالا بکشید و از منوی ظاهر شده آن را خاموش یا روشن کنید.

اگر کاربر عادی برنامه تماس ویدیویی خود اپل نیستید ، آنها نیز هستند اجازه دهید این ویژگی در سایر سیستم عامل های تماس ویدیویی فعال شود ، از جمله مقیاس گذاری هنگامی که برای بزرگنمایی روی iPad Pro در حال تماس هستید ، گزینه روشن یا خاموش کردن Center Stage را در سمت چپ مشاهده خواهید کرد.نوار ، درست زیر گزینه های تغییر دوربین و نمای بلندگو فعال.

حالا حداقل می توانید اعتماد کنید که چهره شما در کانون توجه و در قاب قرار دارد ، حتی اگر در حال حرکت باشید. درست است چگونه صورت شما به نظر می رسد (آو آنچه می پوشید یا نمی پوشید فقط دور از چشم دوربین) هنوز کاملاً به خود شما بستگی دارد.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes