[ad_1]

تصویری از پنجره مرورگر Gmail با پیش نویس یک ایمیل از جانئل ویرایشگر Lifehacker جوئل کانینگهام به سردبیر Lifehacker جردن کالهون "همین برای من کافی است.  من ترک می کنم!" در متن بزرگ

اسکرین شات: جوئل کانینگهام

همه ما این لحظات هولناک را تجربه کرده ایم (شاید بعضی از ما بیشتر از دیگران) وقتی متوجه می شویم که به تازگی یک ایمیل مهم با غلط املایی اشتباه ارسال کرده ایم ، یا ممکن است پیوست موعودی نداشته باشیم. اگر رفلکس سریع دارید – و از Gmail استفاده می کنید – ممکن است بتوانید این پیام ها را به موقع ارسال کنید تا از تداخل جلوگیری کنید.

اما شما واقعاً این کار را نمی کنید من دارم داشتن رفلکس سریع ، مانند Gmail به شما امکان می دهد دوره لغو را روی “لغو ارسال” تنظیم کنید 30 ثانیه طول بکشد – زمان کافی برای تشخیص اشتباهات و اصلاح آنها. ممکن است اغلب نیازی به تأخیر 30 ثانیه ای نداشته باشید ، اما وقتی این کار را انجام دهید ، از داشتن آن واقعاً خوشحال خواهید شد.

نحوه گسترش پنجره واگرد ارسال Gmail

صندوق ورودی خود را باز کرده و روی برگه تنظیمات ضربه بزنید. اگر پنجره تنظیمات سریع ظاهر شد ، را انتخاب کنید همه تنظیمات را مشاهده کنیدبه در برگه عمومی ، برگه “لغو ارسال” را خواهید یافت ، جایی که می توانید منوی کشویی را باز کرده و یک دوره لغو بین 5-30 ثانیه را انتخاب کنید. به پایین بروید و ضربه بزنید ذخیره تغییرات دکمه.

لطفاً تصویر مقاله با عنوان

اسکرین شات: امیلی لانگ

اکنون که پیام ارسال می کنید ، پنجره باز شده “Sent Message” که در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شود ، برای مدت زمان تنظیم شده قابل مشاهده است و گزینه را ترک می کند. لغو به راحتی قابل دسترسی است

متأسفانه ، Outlook یک دوره مهلت برای ارسال ایمیل ، معادل ویژگی لغو Gmail ارائه نمی دهد. تو می توانی بعد از ارسال پیامها را بارگیری کنید، اما این تنها در صورتی کار می کند که شما و گیرنده حساب های Microsoft 365 یا Exchange ایمیل در یک سازمان داشته باشید و گیرنده پیام را باز نکرده است ، که باعث می شود عملکرد کاملاً محدود شود.

راه حل آنجا بله است برای نامه های خروجی خود قانونی را تنظیم کنید که تحویل پیام ها را به تأخیر می اندازد حداکثر دو ساعت پس از فشار دادن Send. ایمیل ها برای هر زمانی که تعیین کرده اید در صندوق پستی شما ذخیره می شوند – فقط در صورت تغییر نظر شما. البته این کار کندتر می شود همه چيز ایمیل های خروجی ، از جمله فوری. همچنین ، اگر از این هک استفاده می کنید ، نامه های خروجی خود را به طور مرتب بررسی کنید تا مطمئن شوید هیچ چیز مسدود نشده است.

اگر نیاز دارید یا می خواهید پیامی را در Outlook بازیابی کنید ، به پوشه موارد ارسال شده بروید و روی پیامی که می خواهید بازیابی شود دوبار کلیک کنید. روی برگه پیام ضربه بزنید ، به اقدام> این پیام را فراخوانی کنید، انتخاب کنید کپی های خوانده نشده این پیام را حذف کنیدو روی OK کلیک کنید. همچنین می توانید پیام جدیدی را جایگزین آن کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir