نحوه انتخاب ضد آفتاب ضد عرق


زنی که با صورت عرق کرده در حال دویدن است

عکس: یعقوب لوند (شاتر استوک)

ضد آفتاب برای تمرینات در فضای باز در تابستان ضروری است ، اما احساسات کمی خشن تر در زندگی وجود دارد نسبت به زمانی که عرق پیشانی شما را به لغزش تبدیل می کند و یک لایه از اسلایدهای ضد آفتاب مسخره پایین.

خوشبختانه برخی از کرم های ضد آفتاب بیشتر از سایرین پاسخگو هستند. از نظر فنی ، هیچ یک از آنها “در برابر تعریق” مقاوم نیستند زیرا در نهایت چیزی فرسوده می شود. (در همین راستا ، FDA اجازه نمی دهد محصولات ضد آفتاب به عنوان “ضد آب” تبلیغ شود یا به عنوان “محصولات ضد آفتاب” نامیده می شود).پایدار و بنابراین محصولات ضد آفتاب مقاوم در برابر عرق وجود دارد و نگاهی به برچسب می تواند به شما در درک تفاوت کمک کند.

به دنبال “40 دقیقه” یا “80 دقیقه” روی برچسب بگردید

ضد آفتاب هایی که می توانند تعریق یا شنا را خنثی کنند ، برچسب “ضد آب” دارند و این کلمات را در قسمت جلوی بسته مشاهده خواهید کرد. بیشتر محصولات ضد آفتاب با نام “sport” ضد آب هستند ، اما حتما به دنبال یک فونت خوب باشید.

طبق دستورالعمل های برچسب گذاری FDA ، ضد آفتاب که ضد آب نامیده می شود ، باید نشان دهد که آیا 40 دقیقه یا 80 دقیقه تست را پشت سر گذاشته است. برای ضد آفتاب هایی که بیشتر عرق می کنند ، به دنبال عبارت “ضد آب (80 دقیقه)” باشید.

حتی کرم های ضد آفتاب مقاوم در برابر عرق نیز باید دوباره استفاده شوند

اگر می خواهید چند ساعت بروید ، نمی توانید فقط عجله کنید ضد آفتاب و سپس آن را فراموش کنید. زمانی را که انتظار دارید بیرون بیاید جمع کنید و سپس آن را با آنچه کرم ضد آفتاب می گوید می تواند انجام دهد مقایسه کنید.

تمام کرم های ضد آفتاب باید بعد از دو ساعت دوباره استفاده شوند ، حتی اگر عرق نکرده باشید. در این مدت ، حتماً صورت خود را لمس کرده اید ، آستین های خود را به دستان خود مالیده اید و موارد دیگر. هیچ تضمینی وجود ندارد که به اندازه کافی ضد آفتاب برای محافظت از خود باقی مانده باشد ، بنابراین پیش بروید و برای ایمنی دوباره اقدام کنید. آو مناگر هر زمان حوله را برداشتید ، مطمئن شوید که پس از آن دوباره اقدام کنید.

اگر تعریق می کنید (یا شنا می کنید یا در معرض آب قرار دارید) ، به این درجه مقاومت در برابر آب توجه کنید. اگر قصد دویدن 90 دقیقه ای را دارید ، استفاده از کرم ضد آفتاب 80 دقیقه ای شما را به خط پایان نمی رساند. این احتمال وجود دارد که در بعضی از مواقع جلوی آب یا میان وعده را بگیرید ، بنابراین کرم ضد آفتاب خود را بسته بندی کنید و وقتی یک دقیقه وقت گرفتید دوباره آن را استفاده کنید.

همه عوامل را متعادل کنید

مانند هر محصول پوستی ، شما باید آزمایش کنید تا دریابید کدام یک از شما برای شما بهتر است. (گذشته از همه اینها، بهترین ضد آفتاب کسی است که در واقع از آن استفاده خواهید کرد.) همچنین می خواهید سایر آمارهای موجود در برچسب را بررسی کنید. به دنبال SPF حداقل 30 و کلمات “طیف گسترده” برای نشان دادن باشید که علاوه بر UVB ، اشعه UVA را نیز مسدود می کند.

بنابراین ، اگرچه من یک ضد آفتاب 80 دقیقه ای را ترجیح می دهم ، اما کسی که هنگام دویدن از آن استفاده می کنم Neutrogena Ultra Sheer Face Mist است. این SPF 55 است ، طیف گسترده ای و از همه مهمتر برخلاف آن احساس چسبندگی یا لغزش نمی کند دیگران را امتحان کرده ام. 40 دقیقه ضدآب است ، بنابراین اگر می دانم کار خواهم کرد دوباره ضد آفتاب می گیرم یا کرم ضد آفتاب دیگری انتخاب می کنمطولانی تر از آن (در این موارد من از ضد آفتاب 80 دقیقه ای روی دست خود استفاده می کنم ، اما هنوز هم مورد علاقه خود را برای صورت خود ترجیح می دهم).f مورد علاقه خود را پیدا کرده اید ضد آفتاب ضد عرق ، به ما اطلاع دهید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes