[ad_1]

تصویری برای مقاله ای تحت عنوان نحوه انتخاب لکه چوب مناسب

عکس: افتووا آنا (شاتر استوک)

شما ممکن است فکر کنید چراغ ها را خاموش کن یا ورودی خود را ارتقا دهید هنگام برنامه ریزی برای بهسازی منازل ، اما روش دیگر برای به روزرسانی عرشه ، نرده ها و کف شما افزودن یک لکه چوب جدید است. انتخاب مورد مناسب همه چیز است ، زیرا بیش از حد تاریک می تواند فضای اتاق را کوچکتر نشان دهد و نور زیاد نیز مناسب دکوراسیون شما نیست. این مواردی است که باید هنگام انتخاب لکه چوب مناسب به خاطر بسپارید.

هانواع مختلف لکه ها واکنش متفاوتی نشان می دهند به یک درخت

قبل از انتخاب رنگ و نوع لکه ، می خواهید نحوه واکنش لکه به نوع چوب شما را در نظر بگیرید. برخی از لکه ها بر عناصر طبیعی چوب تأکید دارند ، در حالی که برخی دیگر لحن یکنواخت تری ایجاد می کنند. مثلا، بر پایه آب در حالی که لکه ها رنگ دانه چوب را بیرون می آورند مبتنی بر روغن لکه ها به عمق چوب نفوذ می کنند و رنگ عمیق تری به آن می دهند. جنگل هایی مانند کاج مستعد لکه بینی هستند و معمولاً عملکرد بهتری دارند لکه های ژلکه به ایجاد پوشش یکنواخت تری کمک می کند.

لکه صحیح ممکن است به محل آن نیز بستگی داشته باشد – به عنوان مثال ، یک لکه عرشه باید ضد آب باشد تا از تحریف ، ترک خوردگی یا خرد شدن جلوگیری کند. لکه های خارجی معمولاً وارد می شوند اکریلیک یا روغن، هر دو سبک در رنگ های مختلف هستند و به طرق مختلف روی درخت می نشینند. قبل از تصمیم گیری حتما نوع چوب و گزینه های خود را برای انواع لکه ها بررسی کنید.

به رنگ لکه ها در زیر انواع مختلف نورپردازی نگاه کنید

لکه ها در کل ظاهر را تغییر می دهند شرایط نوری مختلف. اگر نمونه ای از فروشگاه را می پسندید که دوست دارید ، بهتر است یک نقطه آزمایش در خانه خود اعمال کنید تا ببینید چگونه به نور خانه شما واکنش نشان می دهد ، چرا که لامپ های رشته ای (لامپ های معمولی) معمولاً صدای گرم تری نسبت به لامپهای فلورسنت. لامپهایی که در فروشگاهها استفاده می شوند. همچنین ، به محل تابش خورشید به درختی که رنگ آمیزی می کنید ، توجه کنید ، زیرا نور طبیعی همچنین می تواند ظاهر درخت شما را تغییر دهد. یک منطقه کوچک را تست کنید و اگر می توانید چند روز آن را مشاهده کنید.

چگونه رنگ خود را از لکه های چوب انتخاب کنیم

رنگ نهایی شما نیز به لایه های لکه ای که اعمال می کنید بستگی دارد ، زیرا یک پوشش از دو یا سه شفاف تر است. اگر شما به دنبال چیزی هستید بیشتر نوین،، فندک بهترین است – به عنوان مثال ، چوب کاج با یک لکه شفاف ، یا نقطه ای را که انتخاب کرده اید محدود کنید یک لایه. می تونی امتحان کنیبلوط ترشیلکه ای برای لحن خنثی ، یا مناگر می خواهید کنتراست در یک فضای روشن باشد ، شاید عمیق تر انتخاب کنید نفوذ به نقطه تاریک ، مانند “жакобей. “برای رنگ های قرمز مایل به قرمز و رنگ های طبقه متوسط ​​، بلوط طلایی و اسپند طلایی انتخاب خوبی هستند. در حالی که شماغر زدن در مورد شما دکور و چگونه رنگ لکه ها مکمل پس شما خوب خواهید شد– فقط به یاد داشته باشید ابتدا آنها را امتحان کنید برای کمک به شما تصمیم بگیرید کدام یک بهتر کار می کند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir