[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه انتخاب (و بسته بندی) کیف مناسب تناسب اندام

عکس: آکابرکا (Shutterstock)

بسته بدنسازی کمی شبیه یک بسته سفر است: Yشما باید تمام مواد مصرفی مورد نیاز خود را داشته باشید و همه چیز باید طوری سازماندهی شود که بتوانید آن را در زمان مناسب پیدا کنید. و فقط برای سرگرم کردن چیزها ، باید برنامه ای برای برخورد با محتواهایی داشته باشید که اغلب مرطوب و بو می دهند.

در اینجا نکاتی در مورد چگونگی انتخاب و بسته بندی کیف تناسب اندام وجود دارد تا سفر شما بدون مشکل انجام شود و هیچ چیز بوی بدتر و سخت تر از آنچه لازم نیست پیدا کنید.

به بندها فکر کنید

کیف تناسب اندام خود را چگونه حمل خواهید کرد؟ من معمولاً کیفی را از ماشین به ورزشگاه و برمی گردانم ، بنابراین من سبک شیک را دوست دارم که بتوانم آن را در دست داشته باشم. کیف من دارای بند متقاطع است که می توانم آن را با گیره وصل کنم ، اما معمولاً ترجیح می دهم این کار را نکنم.

از طرف دیگر ، اگر پیاده روی یا اتوبوس سواری برای ناوبری دارید ، یک کوله پشتیمنطقی تر است فراموش نکنید که به چیز دیگری که می پوشید فکر کنید –مثلا اگر در محل کار و باشگاه بدنسازی سوار مترو می شوید. یک کوله پشتی و یک کیف دستی یا کیف بدن می توانند به خوبی با هم بازی کنند. این شما هستید که چه چیزی را برای تناسب اندام و چه چیزی را برای کارهای خود استفاده کنید. همچنین می توانید یک کیف بزرگتر به سبک کوله پشتی با محفظه مخصوص برای هر عملکرد در نظر بگیرید.

تونل کفش یا بدون تونل کفش؟

اگر فقط نیاز به حمل چند چیز دارید ، یک کیف با یک محفظه می تواند به خوبی کار کند. اما اگر بیش از یک بطری آب و یک حوله نیاز دارید ، باید به فکر سازماندهی باشید و بازداشت

کیف من همیشه حاوی یک جفت کفش وزنه برداری است و باید آنها را از همه چیز جدا کرد تا روی زمین خاک نماند و در موارد دیگر بوی پاها را متعفن نکند. بسیاری از کیسه ها دارای یک محفظه ضد آب به شکل تونل هستند که از بیرون بارگذاری می کنید و ممکن است برای کفش مناسب باشد.

هر چند من تونل کفش را دوست ندارم. من می خواهم کفش هایم بتوانند تنفس کنند –برای کمک به این بوی بد را از بین ببرید –بنابراین من یک محفظه پانل مش را ترجیح می دهم. (کیف من Adidas Defender است که دارای یک جیب مشبک در خارج و یکی بدون مش است.)

تونل کفش همچنین می تواند به عنوان یک کیسه مرطوب باشد ، که در هنگام شنا یا اگر می دانید که با لباس های خیس یا مخصوصاً کثیف روبرو خواهید شد ، ضروری است. فقط مطمئن شوید که به محض رسیدن به خانه آن را خالی کنید.

نحوه صهوشمندانه عمل کنید

مهم نیست که کیف شما چند محفظه است ، باید مطمئن شوید که در زمان مناسب به وسایل مناسب دسترسی دارید. توصیه می کنم موارد لازم را به دسته ها تقسیم کرده و هر دسته را جداگانه بسته بندی کنید:

  • مواردی که قبل از شروع تمرینات مورد نیاز است ، مانند لباس تمرین
  • چیزهایی که در طول تمرین به آنها نیاز دارید ، مانند کمربند و یک بطری آب
  • چیزهایی که بعداً به آنها نیاز خواهید داشت ، مانند حوله و دوش
  • چیزهایی که احتمالاً به آنها احتیاج نخواهید داشت ، اما در صورت نیاز بسته بندی کنید – مانند جعبه کمک های اولیه یا نوار گرانولای یدکی

شما محدود به محفظه های داخلی کیف خود نیستید. مانند یک مسافر فکر کنید و از سازمان دهندگان اضافی مانند کیسه کفش و مکعب های بسته بندی استفاده کنید.

اگر به جلسه ای بروم که به چیزهای زیادی احتیاج دارم و تمام روز آنجا باشم ، چیزهای معمول خود را دارم ، به علاوه یک جعبه ناهار پر از تنقلات ، یک کیسه کفش با یک جفت کفش اضافی ، و یک کیف تار که حاوی هر نوع بند ، بسته بندی و دستکش است که ممکن است در طول روز به آن نیاز داشته باشم. بسیاری از این موارد تکراری یا پشتیبان هستند که من معمولاً آنها را حمل نمی کنم. با محدود کردن آنها در کیف شخصی خود ، من به راحتی می توانم همه چیز معمول را در محل معمول آنها پیدا کنم و هنوز هم می دانم که لوازم اضافی را از کجا پیدا کنم.

وقتی به خانه رسیدید آن را باز کنید

مهمترین قسمت نگهداری کیف های تناسب اندام ، علاوه بر اینکه هر از چند گاهی آنها را بررسی می کنید تا چیزهایی را که واقعاً به آنها نیاز ندارید ، باز کنید ، این است که هر بار که به خانه می روید آنها را باز کنید:

  1. شیکر پروتئین را باز کنید و بلافاصله آن را بشویید یا حداقل آن را در سینک ظرفشویی بیندازید. (اگر باهوش بودید ، آن را در حالی که هنوز در ورزشگاه بودید بشویید.)
  2. لباس های مرطوب یا آلوده را در لباسشویی قرار دهید.
  3. هر چیزی که عرق می کند اما قابل شستشو نیست مانند آستین زانو و کفش را تهویه کنید. کراوات ها را شل کنید و زبان ها را بکشید و آنها را روی یا کنار کیف خود قرار دهید تا هنگام بسته بندی مجدد آنها را فراموش نکنید.

این فرآیند تنها چند دقیقه طول می کشد و بسیار کار می کند تا اطمینان حاصل شود که کیف شما از بوی تعفن خود نمی سوزد. وقتی دربی غلتکی بازی می کردم ، کیف اسکیت من یک چمدان قابل جابجایی بود و در زیرزمین فضای کمی برای ذخیره آن داشتم. هر روز که از تمرین به خانه می آمدم ، دکمه های چمدانم را باز می کردم و هر پد زانو و آرنج خود را روی مجموعه ای از قلاب هایی که به همین منظور نصب کرده بودم آویزان می کردم.

وقتی زمان بازگشت به سالن ورزش فرا رسید ، روند را معکوس کنید – باز هم ، این فقط چند دقیقه نیست – و مطمئن شوید که همه چیز مورد نیاز خود را دارید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir