[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بازی بازی های پلی استیشن در ایالات متحده در دسترس نیست

پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در سراسر جهان محبوب هستند ، اما هر بازی به طور همزمان در هر کشوری در دسترس نیست. بازی های زیادی وجود دارد که هرگز ژاپن را ترک نمی کنند ، یا قبل از ایالات متحده به بریتانیا یا اروپا می روند.S. (یا برعکس). برخی از کشورها مانند استرالیا و آلمان قوانین محتوا دقیق دارند ، بنابراین بسیاری از بازی هایی که در آمریکای شمالی مهر “M for Mature” دریافت می کنند اکیدا ممنوع است – اما راه هایی وجود دارد محاصره

در حالی که می توانید یک کپی فیزیکی از بازی های مربوط به منطقه را وارد کرده و دیسک را روی کنسول خود پخش کنید ، راحت ترین گزینه این است که یک نسخه دیجیتالی را از طریق فروشگاه PlayStation کشور دیگر به طور مستقیم در PS4 یا PS5 خود تهیه کنید. شما باید یک حساب PSN جدید مرتبط با کشوری ایجاد کنید که قصد دارید به فروشگاه آنلاین PSN آن دسترسی پیدا کنید ، راه اندازی آن کمی طول می کشد – و ممکن است برای کمک به شما از برنامه های اضافی مانند Google Translate استفاده کنید – اما بسیار آسان تر است (و اغلب بسیار ارزان تر و سریعتر) نسبت به وارد کردن بازی از خارج.

البته برخی محدودیت ها وجود دارد: فقط با حسابی که آن را خریداری کرده است می توانید به DLC پولی دسترسی داشته باشید و برخی از ویژگی های آنلاین نیاز به حساب هایی با تنظیمات موقعیت مکانی مناسب دارند. اوه ، و مگر اینکه بازی دارای گزینه انگلیسی باشد ، ممکن است نتوانید بفهمید که در داستان چه می گذرد یا منوهای درون بازی را بخوانید (اگرچه راهنمای ترجمه و دستورالعمل ها در صورت محبوبیت بازی به اندازه کافی در دسترس باشد). اما فراتر از این محدودیت ها ، شما می توانید بازی های کامل ، نسخه ی نمایشی یا حتی استفاده از تم های سیستمی که از فروشگاه های پلی استیشن ژاپنی یا اروپایی با U خود خریداری می کنید ، آزاد باشید.S. حساب.

یک حساب PSN منطقه ای ایجاد کنید

توصیه می کنیم این قسمت از دسکتاپ را با Google Chrome انجام دهید ، زیرا مرورگر می تواند صفحات وب را به طور خودکار ترجمه کند ، که این کار را انجام می دهد زیاد اگر می خواهید برای کشوری که به زبان دیگری صحبت می کند حساب ایجاد کنید ، آسان تر است. با این حال ، این کار را می توان مستقیماً روی PS4 یا PS5 یا تلفن هوشمند خود نیز انجام داد.

 1. اگر شما ثبت نام در دسکتاپ یا تلفن همراه: قابل اعتماد و متخصص https://id.sonyentertainmentnetwork.com/signin/#/signin؟entry=٪2Fsignin و کلیک کنید “ایجاد یک حساب کاربری.” اگر شما PS4 یا PS5 ثبت نام کنید: هنگام راه اندازی کنسول ، یک حساب جدید از صفحه ورود ایجاد کنید.
 2. فرم ثبت نام را پر کنید. وقتی به صفحه درخواست کشور / منطقه خود رسیدید ، کشور مورد نظر را از منوی کشویی انتخاب کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید به فروشگاه PSN ژاپن دسترسی پیدا کنید ، “Japan” را انتخاب کنید.
 3. صفحه با قالب صحیح برای کشور انتخابی بارگیری می شود. زبان صفحه نیز ممکن است تغییر کند. اگر از Google Chrome در رایانه رومیزی استفاده می کنید ، مرورگر از شما می پرسد که آیا می خواهید صفحه را ترجمه کنید (یا بسته به تنظیمات شما می تواند متن را به طور خودکار ترجمه کند). همچنین می توانید در هر نقطه از صفحه کلیک راست کرده ، سپس را انتخاب کنید “به انگلیسی ترجمه کن.” اگر مرورگر شما نمی تواند آن را برای شما ترجمه کند یا به کنسول خود وارد شوید ، سعی کنید از Google Translate در تلفن خود استفاده کنید. زیرا برنامه می تواند متن را از طریق دوربین تلفن شما ترجمه کند.
 4. بسته به کشوری که قصد ایجاد حساب کاربری را دارید ، ممکن است از شما خواسته شود که یک کشور ، استان یا مکان مشابه را ارائه دهید. شما می توانید هر یک از لیست های کشویی را انتخاب کنید ، فقط مطمئن شوید که آن را به خاطر دارید ، زیرا باید با اطلاعاتی که بعدا اضافه می کنیم مطابقت داشته باشد.
 5. تکمیل فرم ثبت نام را ادامه دهید. وقتی از شما خواسته می شود یک آدرس ایمیل ارائه دهید ، حتماً از آدرسی استفاده کنید که به سایر حساب های PSN مرتبط نیست.
 6. در مراحل بعدی لازم است که کد CAPTCHA را فعال کرده و آدرس ایمیل خود را تأیید کنید. Google Translate برای این مرحله مفید خواهد بود.
 7. آخرین فرم از شما می خواهد اطلاعات شخصی را اضافه کنید. مطمئن شوید که به تمام زمینه های مورد نیاز پاسخ می دهید. این ممکن است شامل آدرس محل اقامت ، کد پستی یا اطلاعات مشابه باشد. این باید یک آدرس واقعی در کشور / ناحیه ای باشد که در مرحله 5 انتخاب کرده اید – بنابراین اگر در حال ایجاد یک حساب PSN ژاپنی هستید و مکان مورد نظر خود را در توکیو تنظیم می کنید ، نشانی ای که می نویسید نیز باید در توکیو باشد.
 8. یکی از آخرین مراحل تنظیم اطلاعات پرداخت است ، اما مگر اینکه کارت بانکی داشته باشید که برای خریدهای بین المللی کار کند (و مایل به پرداخت هرگونه هزینه تبدیل ارز باشید) ، بهتر است این مرحله را رد کرده و وجوهی را به حساب خود اضافه کنید. بعداً از کارت های هدیه پیش پرداخت در فروشگاه PlayStation استفاده کنید.
 9. مراحل آخر را ادامه دهید – این معمولاً شامل پذیرفتن شرایط خدمات (الزامی) ، تنظیم تنظیمات برگزیده مخاطبین (شما می توانید هر آنچه را که می خواهید انتخاب کنید) و / یا اشتراک PSN (اختیاری) است. و اگر ایمیل خود را در مرحله 6 تأیید نکرده اید ، مطمئن شوید که این کار را برای دسترسی به فروشگاه PSN انجام می دهید.

دسترسی به فروشگاه PlayStation

هنگامی که حساب PSN جدید شما راه اندازی شد و آدرس ایمیل شما تأیید شد ، می توانید برای منطقه حساب خود به فروشگاه PlayStation دسترسی داشته باشید. این را از راه های گوناگون می توان انجام داد:

 • در رایانه یا تلفن همراه: می توانید با حساب PSN جدید خود وارد شوید در وب سایت فروشگاه پلی استیشنبه فروشگاه به طور خودکار با تنظیمات منطقه / زبان حساب شما بارگیری می شود و در صورت نیاز به تفسیر متن ، می توانید از ویژگی ترجمه مرورگر خود استفاده کنید. (توجه داشته باشید که قبل از بازی کردن باید با حساب PSN خود در PS4 / PS5 وارد شوید و دستگاه را بررسی کنید.)
 • در PS4 / PS5: اگر یک حساب کاربری در PS4 یا PS5 خود ایجاد کرده اید ، کافی است وقتی کنسول را روشن می کنید ، آن را از لیست کاربران انتخاب کنید ، سپس برنامه فروشگاه PlayStation را باز کنید. اگر این منطقه درست نیست ، برگه را باز کرده و انتخاب کنید “…” آیکون ، پس “منطقه خرید” ، و کشور صحیح را از لیست انتخاب کنید.

از هر روشی که وارد سیستم شوید ، فروشگاه پلی استیشن هر منطقه به یک شکل قرار دارد ، بنابراین مرور نباید خیلی سخت باشد. و هنگام بارگیری محتوای رایگان ، مجبور نخواهید بود با اطلاعات پرداخت درگیر شوید.

با این حال ، اگر می خواهید بازی ، DLC یا مورد دیگری بخرید ، باید اطلاعات پرداخت خود را اضافه کنید.

همانطور که در مرحله 8 در بالا ذکر شد ، توصیه می کنیم از کدهای کارت هدیه PlayStation Store استفاده کنید در چندین ارز از طریق Play Asia در دسترس استبه می توانید سعی کنید از حساب بانکی یا کارت های اعتباری خود استفاده کنید ، اما تنها برخی از روش های پرداخت در سطح بین المللی پذیرفته شده و اکثر آنها هزینه تبدیل را دریافت می کنند.

بازی های بازی

خبر خوب این است که هنگامی که بازی های خود را روی کنسول خود بارگیری می کنید ، می توانید آنها را بازی کنید. در بیشتر موارد ، می توانید آنها را با استفاده از حساب PSN اصلی خود بازی کنید ، حتی اگر حساب شما در کشوری غیر از کشوری که بازی را در آن خریداری کرده اید ، ثبت شده باشد.

PS4 و PS5 همچنین تنها کنسولی نیستند که می توانید از حساب های بین المللی PSN خود استفاده کنید. همچنین بر روی PS3 و PS Vita اجرا می شود و می توان از آن برای دسترسی به ویترین های دیجیتالی مربوطه استفاده کرد.

و اگر صاحب نینتندو سوییچ هستید ، می توانید یک حساب eShop ژاپنی یا اروپایی ایجاد کنید خرید و انجام بازی هایی که معمولاً در ایالات متحده در دسترس نیستند.S.

[Android Central]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir