[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه انجام بازی با منطقه در ایکس باکس خود

مانند سری Nintendo Switch و کنسول های سونی پلی استیشن 4 و 5 ، Xbox Series X |S و برادر بزرگترش Xbox One دستگاه های منطقه ای هستند. این بدان معناست که می توانید بازی های ایکس باکس منتشر شده در کشورهای دیگر را خریداری کرده و روی کنسول خود بازی کنید.

اما در حالی که نینتندو و سونی نیاز دارد حساب های منطقه ای برای خرید و بارگیری بازی های دیجیتالی از یک فروشگاه در کشوری دیگر و یا حتی برای انجام برخی بازی های آنلاین ، مایکروسافت بسیار نرم تر است.

برای خرید بازی های جدید ، دسترسی به محتویات دارای موقعیت جغرافیایی یا حتی بارگیری نسخه های منطقه ای بازی ها و برنامه ها در کتابخانه خود از هر دستگاهی که به فروشگاه مایکروسافت دسترسی دارد ، می توانید به راحتی به فروشگاه مایکروسافت کشور دیگر دسترسی پیدا کنید. و می توانید این کار را بدون ایجاد حساب Xbox جدید یا انتقال حساب خود به یک منطقه جدید انجام دهید ، همانطور که باید در کنسول های قدیمی Xbox. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به طور موقت زبان و تنظیمات مکان Microsoft Store را تغییر دهید.

نحوه تغییر مکان و زبان Microsoft Store

چندین روش برای تغییر منطقه Microsoft Store وجود دارد: از تنظیمات کنسول Xbox خود. در رایانه از طریق تنظیمات رایانه Windows خود ؛ یا در وب سایت Microsoft Store در مرورگر دلخواه شما.

در Xbox Series X | S و Xbox One:

 1. مطبوعات ایکس باکس برای فراخوانی دفترچه راهنمای Xbox Series X | روی کنترلر خود کلیک کنیدS یا Xbox One
 2. قابل اعتماد و متخصص نمایه و سیستم> تنظیمات> سیستم> زبان و مکان.
 3. مکان مورد نظر را از “محل” لیست
 4. انتخاب کنید اکنون راه اندازی مجدد کنید برای اعمال تغییرات و راه اندازی مجدد کنسول.
 5. پس از راه اندازی مجدد کنسول ، صفحه Microsoft Store را باز کنید ، و باید فروشگاه را بر اساس موقعیت جدید کنسول شما بارگیری کند.

در وب سایت Microsoft Store:

 1. بازش کن وب سایت فروشگاه مایکروسافتبه
 2. به پایین صفحه بروید و روی زبان کنار نماد کره کلیک کنید.
 3. مکانی را از لیست انتخاب کنید.
 4. وب سایت با وب جدید بارگیری می شود تنظیمات فعال می شوند

در رایانه Windows خود:

 1. منوی Start Windows را باز کنید.
 2. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات> زمان و زبان> منطقه.
 3. انتخاب مکان جدید از “کشور یا منطقه” لیست
 4. منوی Settings را ببندید.
 5. Microsoft Store را باز کنید و بر اساس تنظیمات منطقه ای شما باید برای فروشگاه باز شود.

توجه داشته باشید که انتخاب کشوری با زبان متفاوت ممکن است زبان دستگاه شما را در Microsoft Store نیز تغییر دهد. Google Translate می تواند به شما در حرکت در این منوها کمک کند ، اما در بیشتر موارد ، طرح ها و گزینه ها برای همه مناطق یکسان است.

خرید ، بارگیری و بازی بازی از کشورهای دیگر

پس از بارگیری در فروشگاه مایکروسافت ، می توانید مرور ، خرید و بارگیری بازی ها. با این حال ، برای تکمیل معاملات به گزینه پرداخت معتبر نیاز دارید. برخی از بانک ها و کارت های اعتباری در سطح بین المللی کار می کنند ، اما اکثر آنها کار نمی کنند. و اگر این کار را انجام دهند ، احتمالاً از شما هزینه تبدیل دریافت می شود. در عوض ، می توانید کدهای کارت هدیه را در Microsoft Store با ارز مورد نیاز خود خریداری کرده و از این طریق بررسی کنید. اینها هستند به راحتی از Play Asia قابل دسترسی است و سایر خرده فروشان آنلاین

هنگامی که بازی های جدید خود را بارگیری کردید ، می توانید طبق معمول با حساب اصلی خود بازی کنید و به حالت های آنلاین دسترسی داشته باشید ، تا زمانی که اشتراک Xbox Live یا Game Pass فعال داشته باشید ، حتی اگر هزینه آنها را با U پرداخت کنید.S. دلار

حداقل اینطور است معمولا مورد در برخی موارد نادر ، برخی از بازی ها و برنامه ها ممکن است شما را قفل کنند ، حتی اگر تنظیمات کنسول شما روی منطقه صحیح تنظیم شده باشد. اگر این اتفاق بیفتد ، VPN برای روتر خانگی شما این می تواند به شما کمک کند به نظر برسد که واقعاً از کشور مناسب متصل شده اید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir