[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه ایجاد حصار طبیعی با درختان و بوته ها

عکس: روماکوما (شاتر استوک)

آ حصار یک روش کلاسیک برای مشخص کردن خط مالکیت خانه شما است ، یک سطح از رازداری و اجازه ندهید که سگها و افراد کوچک در خیابان فرار کنند. اما اگر استاندارد “حصار سفیدنگاه برای نیست شما، درختان و درختچه ها می توانند پیشنهاد طبیعی تر گزینه. اگر قبلاً هستید دارند حصار موجود، می توانید درختان یا درختچه های زینتی را برای سبزی بیشتر و حفظ حریم خصوصی اضافه کنید. تیشیلنگ بدون مسئولیت حیوانات خانگی و کودکان ، می توانید این گزینه را فقط برای درختان یا بوته ها انتخاب کنید.

نحوه کاشت درختان برای ایجاد البته حصار

درختان کاملاً رشد یافته بیشترین پوشش را در مورد نرده هایی دارند که از حریم خصوصی اطمینان می یابند رایج ترین حصارهای درختان درختان همیشه سبز هستند. این درختان سرسبز باعث ایجاد پوشش می شوند در طول این سال ، نیاز تعمیر و نگهداری بسیار کم و به ارتفاع آن می رسد قد 20 تا 60 فوت وقتی کاملاً بزرگ شد، به نوع درخت بستگی دارد.

غول سبز توجا و ستون Arborvitae آمریکایی درختانی با رشد سریع و همیشه سبز هستند که در تابش مستقیم و غیرمستقیم خورشید به خوبی عمل می کنند و تحت تأثیر گوزن قرار نمی گیرند. شما می توانید آنها را با قد یک تا دو فوت خریداری کنید و هر سال از سه تا چهار فوت رشد می کنند. بنابراین شما با یک حصار کمر شروع خواهید کرد و در طی دو یا سه سال حصار کامل محرمانه خواهید داشت. یک بسته ده تایی تا دو فوت درخت هزینه دارد 170 دلار به 180 دلار. اگر بلافاصله به دنبال کمی حریم خصوصی بیشتر هستید (و بودجه خود را دارید) ، درختان پنج پا از بین می روند هر کدام 150 دلار. سایت محوطه سازی کالاهای باغی کاشت یک الگوی زیگزاگ با فاصله چهار اینچ را توصیه کرد برای حفظ حریم مطلوب.

گیاه درخت مانند دیگری که حریم خصوصی را فراهم می کند و به سرعت رشد می کند ، ب استسرگرم کننده اگرچه آنها در هستند خانواده چمن، بامبو قد و ظاهر درختان است. دستگیره ها نازک هستند و وقتی در یک گروه قرار می گیرند ، یک دیوار چوبی با ایجاد کنید این پیشنهاد را ترک می کند پوشش سرسبز بامبو یک گیاه الاستیک است ، در هر دو آب و هوای گرم و سرد وجود دارد و رشد سریع یک گیاه بامبو گرمسیری می تواند در یک روز چهار پا رشد کنیدو به طور کلی قابل دسترسی 40 متر ارتفاع (حدود 113 فوت) این درخت عالی برای جفت شدن با حصار سنتی است ، که احساس یک باغ ذن را می دهد ، همراه با حفظ حریم خصوصی و ایمنی برای حیوانات خانگی و نوزادان.

باغ و زمین بازی چشمه های بامبو یک منطقه کاشت حداقل دو فوت عرض را توصیه می کند و این را توصیه می کند گلدان ها برای فضاهای باریک تر مناسب هستند. وقتی نوع مناسب بامبو را پیدا کردید ، محل کاشت در حال رشد دنیای سبزتر “بامبو انباشته” (sympodial یا pachymorphic) را ارائه می دهد که ریشه کوتاهی دارند و در بلوغ کامل حدود سه تا ده فوت را اشغال می کنند. نگهداری این درختان بامبو نسبت به “بامبو کارگر” (ماموپادیال یا لپتومورف) که تمایل به رشد سریع و سنگین دارند تا ریشه تا 18 سال ، راحت تر است. سانتی متر عمیق بامبو می تواند هزینه زیادی داشته باشد 22 دلار به 88 دلار روی عرق ، بسته به میزان پوشش شما نیاز دارد.

نحوه کاشت بوته ها برای محرمانه بودن

بوته ها یکی دیگر از گزینه های حصار آلی است که انعطاف پذیری را از پوشش نسبی تا کامل و حفظ حریم خصوصی ارائه می دهد. برای مقایسه ، ارتفاع درختان می تواند تا 20 فوت رشد کند و بوته ها به طور متوسط ​​به تقریباً می رسند 13 فوت قد (اگرچه می توانند به اندازه های درخت مانند رشد کنند). بوته ها همچنین از باغ های کلاسیک همیشه سبز جلوه ای متفاوت به باغ شما می دهند می تواند گل یا میوه ای تولید کند که به حیاط شما رنگی رنگارنگ و احساس باغ بیشتری می بخشد.

Blue Princess Holly یک درختچه جشن است که او ایجاد می کند حریم خصوصی 15 فوتاما هرس مناسب شیار هر چقدر کوتاه بخوای برگهای سبز عمیق خوشه های کوچکی از میوه های قرمز را جوانه می زنند ، که به باغ شما آرامش می بخشد و به حصار ارگانیک شما یک رنگ برجسته می دهد. آنها گیاهان مقاومی هستند که در هر منطقه کاشت زنده می مانند و در هوای گرم یا سرد عملکرد خوبی دارند. این یک گیاه رشد کند است ، بنابراین برای اهداف حفظ حریم خصوصی خود که مدتی طول می کشد ، آماده باشید. این بوته ها هزینه ها مربوط به 25 دلار برای هر گیاه یا هنگام خرید در بسته کمتر.

بوته های Euonymus وارد می شوند همه اشکال ، اندازه ها و رنگ هاکه به شما امکان می دهد ظاهر حصار گیاه خود را شخصی سازی کنید. گیاه euonymus alatus—همچنین به عنوان “سوزاندن بوش”- e متشکل از میله های کشیده نازک با برگ های قرمز آتشین. رایج ترین نوع euonymاین ما هستیم نام مستعار طلاییما بوشکه لاف زدن برگهای سبز و زرد چرمی که دیوار محرمانه ای برای حیاط شما ایجاد می کند. Golden euonymus می تواند تا 10 رشد کند شش فوت ارتفاع و عرض. هرس خوب می تواند بوش را تا ارتفاع انتخابی شما شکل دهد.

Golden euonymus گلهای کوچک سفید مایل به سبز در آن شکوفا می شوند بهار ، و آنها هستند همیشه سبز ، بنابراین حصار شما می تواند هر زمان از سال را اداره کند. آنها هفته ای یک یا دو بار به آبیاری احتیاج دارند ، و هفته ای یکبار وقتی کاملاً بزرگ شد. کود با دوز کم در بهار (و بعضی اوقات دوباره در پاییز) این درختچه های روشن را سالم نگه می دارد. این حصار ارگانیک همه جا هزینه دارد 21 دلار کمی به پایین 70 دلار، بسته به اندازه

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir