[ad_1]

عکس از بالا به پایین یک کاسه بلدرچین سرد با خیار ، پیاز ، شوید و خامه بادام زمینی. در یک کاسه سفید روی یک سفره زرد است ، با یک قاشق که دسته ای قرمز از سوپ بیرون آورده است. در سمت چپ یک دستمال راه راه آبی روشن و صورتی وجود دارد.

عکس: AA نیوتن

فصل عرق دوباره کاملاً جلوتر از ماست و متأسفانه ، به زودی جایی نخواهد رفت. روشن کردن اجاق گاز می تواند یک سوئیچ باشد ، اما بیایید این را بپذیریم: شما می توانید سالاد زیادی بخورید قبل از اینکه به چیز اساسی دیگری نیاز داشته باشید.

در اینجا بورشت سرد (یا یخچال) می آید. اول ، بیایید لحظه ای به زیبایی که در اینجا اتفاق می افتد بپذیریم – فقط به این رنگ نگاه کنید! اما این مورد سبک درمورد محتوا نیست: Cold borsch تا حدی اشباع شده است که من مرتباً می گویم ، “وای ، من پر شده”بعد از صیقل دادن کاسه با صدای بلند. او نیز فقط برای انجام این کار مرده است. اگر می توانید حدود 15 دقیقه تلاش عملی برای پخت ، پوست کندن و خرد کردن چغندر انجام دهید ، در تجارت هستید. هنگامی که یک دسته بورچ سرد در یخچال دارید ، فقط یک مشت غذای کناری هستید که از یک ظرف یخی و کاملاً تازه کننده دور شده اید و ساعت ها شما را سیر می کند.

اما مهمتر از همه ، برش سرد خوشمزه است. ممکن است چیزی بیش از چغندر و آبی که در آن پخته می شود چیزی نباشد ، اما با کمک ادویه جات ترشی جات و تزیینات ، یک کاسه متوسط ​​چغندر آب تبدیل به موش می شود. گودالی با بافت و طعم متفاوت. وجود دارد زیاد اینجا اتفاق می افتد و همه چیز خوب است: wچغندر ، چغندر آبدار ، خیار ترد ، تکه های تیز ، شوید و نمک و اسید کافی که دهان شما را کمی متورم کند – اما نه ، زیرا خامه ترش همه چیز را گرد می کند. این کاملا بی عیب و نقص است. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است.

نحوه ساخت جبورچت قدیمی (کلودنیک)

عکس از نزدیک ، از بالا به پایین یک کاسه بورس سرد با خیار ، پیاز ، شوید و خامه ترش. تقریبا نیمی از کاسه سفید قابل مشاهده است. می توانید تکه کوچکی از سفره زرد را در پایین قاب و یک دستمال راه راه آبی روشن و صورتی را در سمت راست مشاهده کنید.

عکس: AA نیوتن

برای سوپ:

 • 1-2 کیلوگرم چغندر قرمز ، همه به یک اندازه
 • 1 1/2 قاشق چایخوری نمک ، به علاوه بیشتر به مزه
 • 2 قاشق غذاخوری شکر ، به علاوه بیشتر به مزه
 • 1/4 فنجان سرکه یا آب لیمو ، به علاوه بیشتر به مزه

برای خدمت:

 • خیار خرد شده
 • پیاز خرد شده
 • شوید تازه خرد شده
 • فلفل سیاه تازه خرد شده
 • خامه ترش ، خامه تازه یا ماست یونانی یا معادل وگان (من از کرم بادام زمینی خانگی استفاده کردم)
 • تخم مرغ آب پز (اختیاری)

چغندرها را خوب زیر آب جاری بشویید. آنها را به قابلمه پخت و پز منتقل کنید ، به اندازه کافی آب سرد اضافه کنید تا به سختی پوشانده شود و آن را بپزید تا نوک چاقو به راحتی به مرکز چغندر بلغزد. زمان پخت بسته به اندازه چغندر و روش شما متفاوت خواهد بود ، اما در اینجا چند دستورالعمل کلی وجود دارد:

 • اجاق گاز: 20-30 دقیقه برای چغندرهای کوچکتر. 40-50 برای بزرگتر
 • قابلمه فوری: 3-5 دقیقه در فشار بالا با رهاسازی دستی برای چغندرهای کوچکتر ؛ 8-10 برای بزرگتر
 • مایکروویو: 5-8 دقیقه با قدرت بالا برای چغندرهای کوچکتر. برای بزرگتر 10-15 دقیقه

وقتی چغندرها پخت ، آنها را در بشقاب یا کاسه ای بردارید و بگذارید کاملاً خنک شوند. مایع آشپزی را ذخیره کنید. چغندرهای سرد شده را با انگشتان خود پوست بگیرید ، سپس آنها را به صورت دلخواه خرد کرده یا به مکعب های دلخواه برش دهید. (من یک تاس 1/4 اینچی دوست دارم.) چغندرها را در یک کاسه بزرگ مخلوط کن بریزید و مقدار کافی از مایع پخت و پز را اضافه کنید تا روی آنها را بپوشاند.

اکنون برای بخش سرگرم کننده: مخلوط چغندر را به شدت با نمک ، شکر و اسید دلخواه خود چاشنی بزنید. (چغندر می تواند تقریباً هشداردهنده از هر سه مورد باشدپس خجالت نکش سوپ را یک شبه خنک کنید تا کاملاً خنک شود.

برای سرو ، سوپ را در کاسه ها بریزید و با یک مشت خیار ، پیاز و شوید ، یک لیوان محصولات لبنی تخمیر شده (یا بدون محصولات لبنی) و یک دوش سخاوتمندانه فلفل سیاه تازه بپوشانید. تخم مرغ پخته شده نصف شده یک طعم خوشمزه (و فوق العاده) است ، اما لازم نیست. این غذای جادویی – که تقریبا فقط سبزیجات و آب چاشنی است – به خودی خود یک غذای واقعاً رضایت بخش است.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir