[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بارگیری رایگان فیلم های YouTube در 4K به صورت رایگان

ما به سرعت وارد عصر 4K به عنوان وضوح استاندارد می شویم و محتوای 4K جدید آن است در YouTube موجود است هر روز. متأسفانه ، نمی توانید با استفاده از گزینه های استاندارد YouTube ، این فیلم ها را بصورت آفلاین با وضوح کامل مشاهده کنید.

اعضای YouTube Premium (12 دلار در ماه) می توانند ذخیره فیلم ها و موسیقی برای پخش آفلاین در تلفن های خود ، اما فقط در حداکثر رزولوشن 1080p. سازندگان YouTube می توانند نسخه های MP4 ویدیوهای بارگذاری شده خود را بارگیری کنند ، اما فقط با وضوح 720p ، حداکثر

با این حال ، این بدان معنا نیست که بارگیری فیلم های 4K در YouTube برای مشاهده آفلاین غیرممکن استبه به طور تصادفی ، چندین برنامه شخص ثالث وجود دارد که به شما امکان می دهد ویدیوهای کامل YouTube را در بالاترین وضوح ممکن بارگیری کنید – از جمله 4K و 8K.

قابل اطمینان ترین این برنامه هایی که من با آن برخورد کرده ام این است 4K Video Downloader برای دسکتاپبه

4K Video Downloader برای ویندوز 10

4K Video Downloader برای ویندوز 10
اسکرین شات: برندن هسن

این برنامه برای ویندوز ، مک و لینوکس رایگان است و عاری از ویروس بوده است. همه نسخه ها می توانند فیلم ها را تا وضوح 8K بارگیری کنند (البته بسته به وضوح اصلی ویدیو) ، و می توانند زیرنویس فیلم های تحت عنوان را بازیابی کنند. حتی می توانید لیست های پخش کامل را برای بارگیری در صف قرار دهید.

با این حال ، نسخه رایگان دارای چند محدودیت است که باید بدانید. تنها می توانید روزانه 30 فیلم را بارگیری کنید پنج ویدئوها در روز از همان کانال و فقط 10 ویدئو در هر لیست پخش. همچنین برای تبلیغات پشتیبانی می شود. تبلیغات تداخلی ندارد ، اما بنرهای دائمی سایر محصولات را در برنامه مشاهده خواهید کرد.

کاربران ممتاز برنامه را بدون تبلیغات با بارگیری روزانه نامحدود باز می کنند و می توانند حداکثر سه فیلم را به طور همزمان با 15 دلار در ماه بارگیری کنند. همچنین سطح “Pro” با 45 دلار در ماه وجود دارد که محدودیت بارگیری همزمان را به 7 افزایش می دهد و چندین ویژگی تجاری دیگر را نیز اضافه می کند. با این حال ، مگر اینکه شما کاملا مطلق باشید باید افزایش حقوق روزانه ، پیشنهاد می کنم به نسخه رایگان برنامه پایبند باشید.

صبر کنید ، آیا بارگذاری ویدئوها در YouTube قانونی است؟

قبل از اینکه نحوه عملکرد برنامه را به شما نشان دهیم ، باید به قانونی بودن استخراج فیلم در YouTube اشاره کنیم. در حالی که YouTube لزوماً نمی تواند بگوید کسی در حال بارگیری ویدیو است ، اما از نظر فنی مخالف است شرایط خدمات YouTube برای انجام این.

با این حال ، اگر فقط یک آرشیو آفلاین برای تماشای خصوصی انجام می دهید ، احتمالاً مشکلی نخواهید داشت. YouTube و Google هنوز اقدامی علیه برنامه های YouTube و بارگیری وب سایت ها انجام نداده اند و هیچ گاه اقدام قانونی علیه کاربران برنامه را محکوم یا تهدید نکرده اند.

چی اراده تا کار را برای شما سخت کند پخش یا بارگذاری مجدد یک ویدیوی بارگیری شده بدون رضایت مناسب یا اعتبار مناسب ، یا سرقت محتوای دارای حق چاپ. شدت بستگی به مجوز فیلم دارد.

بیشتر محتوای YouTube تحت مجوز استاندارد YouTube بارگذاری می شود ، به این معنی که این ویدیو فقط مجاز است از طریق وب سایت یا برنامه تلفن همراه در YouTube مشاهده شود. ممکن است دوباره بارگیری نکنیدبارگذاری یا پخش مجدد اکثر مطالب در YouTube بدون رضایت کاربر. این امر در مورد اکثر محتوای YouTube صدق می کند. استفاده از یک کلیپ کوتاه برای بارگذاری توسط شخص دیگری به عنوان فیلم برای ویدیوی شما ممکن است در محدوده استفاده منصفانه قرار گیرد. بهتر است ابتدا اجازه بگیرید و در حداقل ، اعتبار کامل را به آنها بدهید. ممکن است خالق اصلی همچنان از شما بخواهد ویدئو را بارگیری کنید ، به خصوص اگر از ویدئویی که حاوی فیلم وی است درآمد کسب کنید.

برخی از کانال های YouTube فیلم های خود را تحت مجوز Creative Commons بارگذاری می کنند ، که به افراد اجازه می دهد بدون اعتبار به بارگذاری کننده اصلی ، آزادانه به محتوای خود دسترسی پیدا کرده ، پخش و پخش کنند. این ویدئوها امن ترین بارگیری هستند. در صورت نیاز به راهنمایی در یافتن فیلم ها ، فیلترهای جستجوی YouTube شامل گزینه Creative Commons می شوند.

این راهنما توضیحات بیشتری در مورد مجوز استاندارد YouTube ، Creative Commons و تفاوت بین آنها وجود دارد.

در نهایت ، YouTube دارای مجموعه ای از محتوای برتر است. بارگیری مطالب حق چاپ دارای حق چاپ که خریداری نکرده اید ، مانند موسیقی ، فیلم یا حتی محتوای YouTube Premium ممنوع است – و این فوق العاده بارگذاری یا پخش مجدد این محتوا غیرقانونی است. در حقیقت ، بسیاری از این فیلم ها را نمی توان از برنامه های شخص ثالث بارگیری کرد.

بنابراین، نتیجه نهایی: بارگیری ویدیوهای YouTube برای مشاهده خصوصی از نظر فنی برخلاف قوانین است ، اما تا زمانی که بدون رضایت محتوا را بارگذاری یا به اشتراک نگذارید-و فیلم ها و موسیقی با کیفیت بالا را سرقت نکنید-شما شاید از روشن خوب ، با همه این اطلاعات ، نحوه استفاده از بارگیری ویدیو 4K در اینجا آمده است.

نحوه بارگیری فیلم ها در YouTube با 4K Video Downloader

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بارگیری رایگان فیلم های YouTube در 4K به صورت رایگان

اسکرین شات: برندن هسن

 1. ابتدا 4K Video Downloader را در رایانه خود بارگیری و نصب کنید.
 2. YouTube را در مرورگر باز کنید. این WEIGHT در YouTube نیز کار می کند
 3. ویدیویی را که می خواهید بارگیری کنید پیدا کنید.
 4. پیوند ویدیو را از نوار URL یا از آن کپی کنید “عنوان” دکمه کنترل پخش کننده ویدئو.
 5. 4K Video Downloader را باز کرده و کلیک کنید “ربط دادن”.
 6. برنامه داده های ویدئویی را تجزیه و تحلیل می کند. این معمولاً فقط چند ثانیه طول می کشد ، اما بسته به اندازه فیلم ممکن است بیشتر طول بکشد.
 7. انتخاب کنید بارگیری ویدئو از قسمت قطره اول همچنین می توانید انتخاب کنید “استخراج صدا” به فقط صدا را از ویدیو بارگیری کنیدبه
 8. فرمت و کیفیت ویدئوی مورد نظر را انتخاب کنید (گزینه های موجود در کیفیت فیلم بستگی به وضوح طبیعی ویدئو دارد).
 9. استفاده کنید “دانلود زیرنویس” در صورت تمایل ، کادر کشویی را انتخاب کنید.
 10. کلیک “دانلود.”
 11. منتظر بمانید تا بارگیری کامل شود. درست مانند تجزیه و تحلیل داده ها در مرحله 6 ، زمان بارگیری بسته به اندازه فیلم و سرعت اینترنت متفاوت است. بارگیری ویدئوهای 1080p فقط چند دقیقه طول می کشد (بسته به طول) ، اما فیلم های 4K ممکن است 30 دقیقه یا بیشتر طول بکشد.

پس از بارگیری ویدیو ، می توانید از قسمت سابقه بارگیری روی آن کلیک کنید تا آن را مشاهده کنید. اگر می خواهید خود فایل را پیدا کرده و جابجا کنید ، پوشه بارگیری 4K Video Downloader در آن قرار دارد این رایانه> فیلم ها پیش فرض

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir