[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

اگر تا به حال خواسته اید به Burning Man بروید ، جشنواره امسال ممکن است بهترین شانس شما باشد، مانند امسال Burning Man (عمدتا) به دلیل ادامه همه گیری COVID-19 یک تجربه مجازی خواهد بود.

در حالی که بازدیدکنندگان قدیمی مطمئناً از اجتماعات شخصی Burning Man دیدن نمی کنند ، تجربه رایگان VR اجتماعی “BCRvr” (Black Rock City VR) می تواند جادویی را به تصویر بکشد. BCRvr میزبان خواهد بود “صدها جهان و تأسیسات هنری ، اجراها و صدها ساعت رویداد که گفتگو ، بیان خود و ارتباطات بنیادی را تشویق می کند” در “هفته سوزاندن مجازی” امسال از 29 آگوست تا 7 سپتامبر.

BCRvr از طریق برنامه AltspaceVR قابل دسترسی است ، بنابراین باید آن را از آن دریافت کنید وب سایت AltspaceVR ، بر فروشگاه ویندوز،، بخار، یا فروشگاه Oculus اگر می خواهید بپیوندید همچنین یک الف وجود دارد بتا برای مک در دسترس استبه

توجه داشته باشید که هدفون های VR هستند نه شما ملزم به اجرای AltspaceVR یا شرکت در رویدادهای BCRvr هستید. با استفاده از صفحه کلید و ماوس می توانید برنامه را از رایانه خود راه اندازی کنید. اگر قصد شرکت در VR را دارید ، AltspaceVR از HTC Vive ، Oculus Rift ، Oculus Quest 1 و Quest 2 و Windows Mixed Reality Platforms پشتیبانی می کند.

نحوه بازدید رایگان از BCRvr 2021

  1. برنامه AltspaceVR را بارگیری کنید. باز هم ، هدفون VR اختیاری است.
  2. برنامه را راه اندازی کنید و حساب و نماد AltspaceVR خود را ایجاد کنید.
  3. برای BCRvr در اینجا پاسخ دهید قبل از هفته سوختگی مجازی ایمیلی با کدی که برای دسترسی به منوی جشنواره BRCvr در AltspaceVR استفاده می شود دریافت خواهید کرد.
  4. هنگامی که هفته سوزاندن مجازی زنده شد ، به مرکز BCRvr در AltspaceVR بروید و با استفاده از کد RSVP به آن بپیوندید. پس از ورود به سیستم ، می توانید به همه رویدادهای مختلفی که در طول جشنواره اتفاق می افتد دسترسی پیدا کنید.

اگر با مشکل روبرو شدید ، بررسی کنید راهنمای رسمی شامل BCRvr برای راهنمایی عیب یابی

راههای دیگر برای پیوستن به مرد سوزان 2021

علاوه بر BCVvr ، AltspaceVR بسیاری از فعالیت های آنلاین رایگان دیگر مانند سمینارها ، بحث های فروم ، تاسیسات هنری دیجیتال و پخش زنده که نیازی به برنامه یا هدست VR ندارند ، خواهد داشت. می توانی چک کنی وب سایت Burning Man 2021 برای اطلاعات بیشتر.

مرد سوزان نیست فقط مجموعه رویدادهای دیجیتالی امسال نصب های هنری در سراسر جهان در حال انجام است و برخی از برنرز بی باک هنوز قصد دارند امسال از شهر فیزیکی بلوک راک دیدن کنند. مرد سوزان رسمی دستورالعمل هایی وجود دارد هنگام بازدید از بلک راک سیتی برای اطمینان از این که همه افرادی که در گردهمایی (غیر رسمی) شرکت می کنند ایمن ، محترم هستند و جشنواره های آینده Burning Man را به خطر نمی اندازند.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir