[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بازیابی iPhone بدون رمز عبور

عکس: یمرمن (Shutterstock)

بنابراین رمز عبور iPhone خود را فراموش کرده اید. منبرای بهترین ما اتفاق نمی افتد و yشما می توانید هر چیزی را که می خواهید حدس بزنید ، اما پس از تلاش های زیاد سیستم شروع به مسدود کردن شما می کند در ابتدا ، این مختصر است ، اما پس از تصورات غلط زیاد ، iPhone شما برای همیشه قفل می شود. شاید زیبا نباشد ، اما در اینجا نحوه بازگشت به اینجا آمده است.

چرا آیفون با رمز عبور بسیار جدی است

متأسفانه ، اگر رمز عبور iPhone خود را فراموش کنید ، نمی توانید به این حالت برگردید. اپل به وضوح تصریح می کند که رمز عبور شما تنها کلیدی است که iOS برای باز کردن قفل iPhone شما می پذیرد. این شرکت قفل iPhone شما را بدون آن باز نمی کند (اگر این کار را انجام دهند ، FBI نیز بسیار علاقه مند خواهد بود)

با این حال ، iPhone شما یک هدف گمشده نیستبه شما هنوز هم می توانید برگردید ، اما با قیمت: Iاگر رمز عبور iPhone خود را فراموش کرده اید ، تنها راه این است که دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانید. این بدان معناست که تمام داده های آیفون را حذف کنید ، که به طور م itثر باعث می شود احساس کنید یک دستگاه کاملا جدید است.

هشدار ، سخنرانی ورودی: تیبه همین دلیل پشتیبان گیری از iPhone (و همه دستگاه های دیگر در زندگی شما) بسیار مهم است. هر چیزی که در منبع خارجی پشتیبان گیری نشده باشد ، چه iCloud یا هارد دیسک ، در این فرایند به طور کامل از بین می رود. عکس ها ، پیام ها ، همه چیزهایی که بایگانی نمی شوند ، ناپدید شدند.

هرچند خوشبختانه، امروزه ذخیره پشتیبان ها از همیشه راحت تر از همیشه است. مطمئناً پشتیبان گیری از iCloud آسان است ، اما این همه ماجرا نیست. بسیاری از داده های شما احتمالاً مربوط به iCloud یا سایر حسابهای مرتبط است. وقتی در iPhone بازسازی شده خود وارد این حساب ها می شوید ، این داده ها به همراه آن ارائه می شود. البته اگر در این مرحله هستید که کاملاً قفل شده اید، هیچ تغییری در وضعیت پشتیبان گیری شما ایجاد نمی شود. هر چیزی که بایگانی می شود چیزی است که می توان ذخیره کرد.

چگونه می توان iPhone خود را با رایانه بازیابی کرد. |

برای بازگرداندن iPhone خود ، باید آن را نصب کنید در حالت بازیابی ، استارت آپ با خاموش کردن iPhone خود این روش بسته به مدل آیفون خاص شما متفاوت است ، بنابراین می توانید آن را پیدا کنید در توضیحات زیر دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا خاموش شود:

  • iPhone X یا بالاتر ، iPhone SE (نسل دوم) ، iPhone 8 و 8 Plus: زدکمه کناری و دکمه کاهش صدا را تا زمانی که لغزنده خاموش را مشاهده نمی کنید پیر کنید.
  • آیفون 7 و 7 پلاس: زتا زمانی که لغزنده خاموش را مشاهده نمی کنید ، دکمه جانبی را پیر کنید.
  • iPhone SE (نسل اول) و iPhone 6S و قبل از آن: زدکمه قدیمی پایین (یا بالا) تا زمانی که لغزنده خاموش را مشاهده کنید.

پس از خاموش شدن iPhone ، هنگام اتصال iPhone به رایانه خود باید موارد زیر را انجام دهید:

  • iPhone X یا بالاتر ، iPhone SE (نسل دوم) ، iPhone 8 و 8 Plus: زدکمه کناری قدیمی
  • آیفون 7 و 7 پلاس: زدکمه قدیمی کاهش صدا
  • iPhone SE (نسل اول) و iPhone 6S و قبل از آن: زدکمه Home پایین قدیمی.

تا زمانی که تصویر حالت بازیابی که روی صفحه نمایش دستگاه شما ظاهر می شود را مشاهده نکنید ، دکمه قابل اجرا را در iPhone خود نگه دارید ، سپس آن را رها کنید. iPhone خود را در Finder (macOS Catalina و نسخه های بعد) یا iTunes پیدا کنید. روی “کلیک کنیدبازگرداندن”وقتی گزینه ای برای بازگرداندن یا به روز رسانی ظاهر می شود. اکنون در دست کامپیوتر شما است فقط منتظر بمانید تا فرآیند کامل شود و iPhone خود را تازه و جدید خواهید یافت.

iPhone خود را با Find My بازیابی کنید

اگر ویژگی Find My را برای iPhone خود فعال کرده اید ، می توانید آن را از راه دور با استفاده از وب سایت Find My حذف کنید. فقط سر بزنید icloud.com/find، سپس iPhone خود را پیدا کنید. روی “کلیک کنیدحذف می کند“، سپس کلیک کنید”حذف می کند“در پنجره بازشو.

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بازیابی iPhone بدون رمز عبور

اسکرین شات: جیک پترسون

ممکن است به آدرس ایمیل و گذرواژه Apple ID نیاز داشته باشید

صحبت از Find My ، این موضوع دیگری است. اگر iPhone شما به Find My متصل است ، شما هستیدهنگام بازنشانی تلفن ، باید آدرس ایمیل و رمز عبور Apple ID خود را وارد کنید. این به این دلیل است که اپل برای فعال کردن دستگاه های متصل به Find My قفل قفل می کند. این یک اقدام امنیتی خوب است. اگر شخصی iPhone شما را بدزدد و از مراحل بالا برای بازیابی آن استفاده کند ، نمی تواند آن را بدون این اعتبار تنظیم کند.

[Business Insider]

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir