[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بررسی اینکه آیا شخصی شما را در WhatsApp مسدود کرده است یا خیر

عکس: سهام عکس الکس (Shutterstock)

اگر شخصی در WhatsApp به شما پاسخ دهد ، ممکن است شما را نادیده بگیرد – یا ممکن است از تماس کامل شما با او جلوگیری کند.

چگونه بفهمیم در WhatsApp مسدود شده اید؟

نمیتونی 100٪ باشی البته ، زیرا WhatsApp رسمی نیست در صورت وجود به کاربران اطلاع دهید مسدود شده اما چند مورد وجود دارد که می تواند نشان دهنده مسدود شدن مخاطب شما در WhatsApp باشد و تعیین سطح همه اینهادستورالعمل ها با هم می توانند پس از مدتی یک حدس مطمئن را به شما بدهند:

  • شما نمی توانید ببینید آخرین بار کی این شخص دیده شده است (یعنی آخرین باری که از WhatsApp استفاده کرده است) یا به صورت آنلاین (یعنی آخرین باری که WhatsApp را باز کرده و به اینترنت متصل شده است).
  • نمی توانید عکس های نمایه یا به روزرسانی های عکس را مشاهده کنید.
  • پیامها یک تیک (ارسال شده) اما دو تیک (تحویل) را نشان می دهد.
  • تماس ها انجام نشد.

البته ، WhatsApp می گوید این یک قانون سخت و سریع نیست – این معیارها چنین نیستند ضمانتنامه که مسدود شده اید به عنوان مثال ، اگر فردی آفلاین است ، فقط می توانید یک علامت تیک در کنار پیام ها برای مدت زمان معینی مشاهده کنید و تماس ها عبور نمی کنند. و برخی از تنظیمات حریم خصوصی ممکن است افرادی را که وضعیت “آخرین بازدید” شما را می بینند محدود کند.

نحوه مسدود کردن مخاطب در WhatsApp

ابهام می تواند مفید باشد اگر شما شما می خواهید شخصی را که در واتساپ با او صحبت کرده اید بدون اطلاع او مسدود کنید. آنها مطمئناً اعلان یا سیگنال واضحی مبنی بر مسدود شدن آنها دریافت نخواهند کرد.

راه های مختلفی برای مسدود کردن مخاطب در WhatsApp وجود دارد. در iOS و Android می توانید به آن بروید تنظیمات> حساب> حریم خصوصی> مسدود شده (مخاطبین) برای افزودن مخاطبین به لیست مسدود شده خود

از طرف دیگر ، می توانید افراد را از صفحه نمایه آنها مسدود کنید. در iOS ، چت را باز کرده و روی نام و تصویر مخاطب در بالای پنجره ضربه بزنید. اگر آنها بخشی از گروهی هستند که در آن هستید ، روی نام گروه ضربه بزنید ، مخاطب را انتخاب کرده و ضربه بزنید اطلاعات تا حساب خود را باز کنید در پایین ضربه بزنید مسدود کردن تماس. در Android ، روی ضربه بزنید گزینه های بیشتر (سه نقطه عمودی)> بیشتر> قفل> قفل. همچنین می توانید یک شماره ناشناس را مستقیماً از سابقه چت مسدود کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir