[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس: پریماکوف (شاتر استوک)

اگر مثل من باشید ، بی وقفه حتی دستگاه های خود را شارژ می کنید اگر این می تواند در طولانی مدت به باتری آسیب برساند. فکر می کنم همانطور که به کیف شارژ AirPods Pro نگاه می کنم که سه هفته گذشته در آن کار کرده ام ، این راه است.

یکی از بهترین اشکال نگهداری پیشگیرانه که به راحتی می توانید برای هر دستگاه اپل انجام دهید ، بررسی دوره ای وضعیت باتری آنها است. منظور من عددی در گوشه بالا سمت راست صفحه نیست که به شما نشان می دهد درصدی از آب میوه شما چقدر مانده است. منظورم تنظیمات کمی دفن شده است که به شما ایده می دهد که چگونه باتری شما به طور کلی کار می کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد عمر باتری ، فیلم زیر را تماشا کنید:

اگر در صورت وحشتناک بودن باتری کار زیادی از دست شما ساخته نیست ، مگر اینکه باتری جدیدی به دست بیاورید ، حداقل این تصور را دارید که دستگاه شما به وضعیت “باستانی” نزدیک می شود. یا که عادت های شارژ شما ممکن است از مکیدن هرچه بیشتر زندگی در دستگاه خود جلوگیری کند. خوشبختانه ، هنگامی که دستگاه شما هنوز تحت ضمانت است ، متوجه یک باتری در حال مرگ می شوید ، بنابراین تعویض باتری به جای $ $ $.

در اینجا نحوه بررسی وضعیت باتری هر نوع دستگاه Apple وجود دارد:

چگونه وضعیت باتری آیفون خود را بررسی کنیم

برای اینکه ببینید باتری آیفون چقدر خوب کار می کند ، آن را بکشید تنظیمات برنامه را فشار داده و فشار دهید باتری. یک دقیقه صبر کنید و تعدادی نمودار خواهید داشت که میزان باتری (و فعالیت) شما را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد یا 10 روز گذشته

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: دیوید مورفی

همه چیز خوب و خوب است ، اما آنچه شما واقعاً می خواهید انجام دهید فشار دادن Battery Health است که می تواند خبرهای ناخوشایندی را برای شما فراهم کند:

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: دیوید مورفی

اگر این پیام را از بالا دریافت کردید وحشت نکنید. باز هم ، اینها فقط نقاط داده هستند. اگر آیفون شما معمولاً روز را بدون مشکل سپری می کند – و شما هیچ تجربه ای ندارید مجازات های قابل توجه اجرای قانون در نتیجه شما خز باتری – پس از آن عرق نکنید. ممکن است بخواهید در برخی موارد (به جای تعویض گران باتری) به تلفن جدید خود را ارتقا دهید ، اما این مهم نیست مگر اینکه در هنگام استفاده از تلفن یا رایانه لوحی خود هر روز واقعاً با مشکلات محسوسی روبرو شوید.

در مورد یک iPad چطور؟

بنابراین ، خبر بد: شما قادر خواهید بود نمودارهای مربوط به شارژ و استفاده از iPad خود را مشاهده کنید ، اما بخش خاصی از “باتری سلامتی” وجود ندارد که بتواند ایده دوام باتری را به شما ارائه دهد. شما باید به یک برنامه شخص ثالث مانند iMazing یا باتری نارگیل تا از این طریق جزئیات را بدست آورید. وحشتناک.

نحوه بررسی وضعیت باتری Mac شما

اگر یا وقتی به آن ارتقا می دهید macOS Big Sur، خواهید دید که بخش “صرفه جویی در انرژی” دیگر در تنظیمات برگزیده سیستم شما وجود ندارد. در جای خود بخش جدیدی برای باتری ها قرار دارد. احتمالاً می توانید حدس بزنید که این کجا می رود.

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: دیوید مورفی

روی آن کلیک کنید و تنظیمات مشابهی را پیدا خواهید کرد که در iOS پیدا خواهید کرد. شما می توانید ببینید که در 24 ساعت و 10 روز گذشته چقدر باتری مصرف کرده اید و به تمام تنظیمات قبلی در مصرف انرژی – از جمله راه اندازیهای برنامه ریزی شده و خاموش کردن برای Mac خود – دسترسی خواهید داشت.

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: دیوید مورفی

متأسفانه ، مانند iPad ، دیگر نمی توانید وضعیت باتری Mac خود را ببینید. با بالا بردن Mac خود می توانید بفهمید که باتری شما چند چرخه شارژ را گرفته است اطلاعات سیستم و سپس کلیک کنید قدرت (واقع در “سخت افزار“بخش). در آنجا تعداد چرخه های باتری ، وضعیت و حداکثر ظرفیت را مشاهده خواهید کرد و می توانید تعداد چرخه ها را با این مقایسه کنید محدودیت های اپل تا از نحوه کار باتری خود ایده بگیرید.

نحوه بررسی وضعیت باتری Apple Watch

پس از به روزرسانی به watchOS 7 ، می توانید وضعیت باتری دستگاه خود را مستقیماً از روی مچ خود بررسی کنید. خودت رو بکش تنظیمات برنامه را فشار داده و فشار دهید باتری. شما با گرافیکی شارژ خواهید شد که شارژ Apple Watch خود را در روز آخر نشان می دهد:

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: دیوید مورفی

به پایین اسکرول کرده و Battery Heath را فشار دهید ، جایی که قادر خواهید بود ظرفیت کل باتری Apple Watch را مشاهده کنید. خیلی راحت است اگر این تعداد همان چیزی نیست که انتظار داشتید ، مانند سایر محصولات اپل استرس نداشته باشید. تا زمانی که بتوانید روز را پشت سر بگذارید و نیازی به شارژ اپل واچ در وسط نباشید ، احتمالاً خوب کار می کنید.

تصویر مقاله ای با عنوان

عکس صفحه: دیوید مورفی

این مقاله در ابتدا در 24 ژوئن سال 2020 منتشر شد و در 11 ژوئن 2021 برای افزودن عکس های جدید به روز شد و برای مطابقت با دستورالعمل های سبک سبک Lifehacker اصلاح شد

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir