[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه برش کاشی ها بدون اره مرطوب

عکس: چینی ها (شاتر استوک)

یک پروژه کاشی کوچک مانند صفحه پشت من میتوانم یک پروژه انجام خودتان باشید aبه شرط داشتن ابزار مناسب. با این حال ، کار با کاشی –از جمله این پروژه backsplash—برای برش دقیق (و ایمن) کاشی اغلب اره خیس بخواهید. آ اره خیس جریان مداوم آب را روی تیغه ایجاد می کند تا برشهای صاف ایجاد کند و سطح گرد و غبار یا آوار را کاهش دهد برش قدرتمند تولید می کند. متأسفانه ، اره های مرطوب می توانند هرجایی هزینه کنند حدود 100 دلار به نزدیک به 300 دلار برای خرید و می تواند باشد کمی قابل توجه برای مبتدی برای استفاده. اگر برای انجام آن جهش آماده نیستید ، روش های دیگری برای کاهش وجود دارد کاشی پروژه شما

در اینجا نحوه تکمیل مورد بعدی خود آورده شده است پروژه روکش –بدون استفاده شدن اره خیس

نحوه استفاده از چاقوی کاشی دستی

برای استریت های بزرگترلبه های برش ، برش دستی کار را انجام می دهد. برش های دستی از نمره گذاری و فشار برای کلیک کردن روی کاشی به اندازه دلخواه استفاده کنید. برش با پایه ای برای نگه داشتن کاشی ، یک میله روی دسته روی دو مسیر فلزی که کاشی را هدایت می کند ، و یک صفحه فشار ساخته شده است از دو قسمت. قیمت آن ها کاملاً ارزان است و در حدود قیمت بالایی دارند 25 دلار برای فرز با کیفیت متوسط. اگر می خواهید پرسلان یا شیشه ضخیم تری ببرید ، یک آسیاب دستی مجهزتر حدوداً هزینه دارد 125 دلار.

قبل از شروع ، ابتدا می خواهید مکانی را که می خواهید خودتان بسازید مشخص کنید برش سپس، کاشی را بر روی پایه چاقو قرار داده و آن را با تیغه کوچک چرخ متصل به میله دسته مرتب کنید. هنگامی که آن را ترتیب دادید ، دسته را پایین آورده و به جلو فشار دهید تا تیغه از روی کاشی مشخص شده برای برش عبور کند. این قسمت از فرآیند برش کاشی نیست ، بلکه به اندازه کافی عمیق برش داده می شود تا مرحله بعدی بتواند آن را به اندازه مناسب برساند.

هنگامی که در انتهای کاشی قرار گرفتید ، دسته را فشار دهید تا فشار وارد شود (نیازی به فشار شدید نیست ؛ جلسهصفحه به راحتی شکسته خواهد شد) و کاشی روی خطی که مشخص کرده اید کلیک خواهد کرد. دارم تماشا میکنم YouTuber جین کات را ببینید برای نمونه ای مثالزنی از برش کاشی دستی.

پس از برش کاشی ، ممکن است نیاز به مالش داشته باشید سنگ را برای صاف کردن هر لبه خشن ، اما پیدا کردن آنها آسان است ارزان. این روش برای برش کاشی های چینی و سرامیک در خطوط مستقیم عالی است. متأسفانه ، برش دستی من نمی توانم برش به کاشی و سرامیک سنگی یا ضخیم ، و آنها نمی توانند برش های کوچک یا منحنی ایجاد کنید.

استفاده از برش شیشه برای طراحی کاشی ها

یک برش شیشه از همان روش برش دستی استفاده می کند ، اما از قضا ، برای شکستن کاشی به صورت دستی فشار وارد خواهید کرد. ابتدا ناحیه ای را که باید برش دهید با مداد و T اندازه بگیرید و علامت گذاری کنیدمربع یا معیار. باب ویلا توصیه می کند تنظیم Tمربع یا حیاط کمی از علامت را باز کنید تا فضای لازم برای برخورد چاقو به مکان مناسب فراهم شود. سپس برش را در امتداد خط اجرا کنید ، از یک مربع T یا معیار استفاده کنید تا به عنوان راهنما باقی بمانید درست. پقدم به عقب بنابراین صدای خراشیدن تیغه برخورد به کاشی را می شنوید تا آن را وارد کنید.

پس از قرار دادن کاشی ، انتهای دیگر برش شیشه را بردارید (که باید یک گلوله کوچک گرد داشته باشد) بر پایان)، و در زیر خط تقسیم را به آرامی به زیر کاشی ضربه بزنید. این اقدام باعث تضعیف بیشتر خط می شود تا یک شکست یکنواخت ایجاد کند. سپس یک آویز سیم یا خود شیشه برش و آن را زیر کاشی ها قرار دهید خط برش؛ تیبرش یا آشیانه از کاشی پشتیبانی می کند. یسپس دو طرف خط برش را فشار دهید تا روی آن دوبار کلیک کنید.

کاتر شیشه ای ارزان است گزینه، کمی زیر شروع کنید پنج دلار، امامثل چاقوی دستی ، این روش فقط برای برشهای مستقیم و کاشی های چینی یا شیشه با ضخامت متوسط ​​کار می کند. اگر می خواهید زاویه ای انجام دهید برش یا برش کوچک برای گوشه ها ، می توانید از a گیره کاشی و مالیدن سنگ

مهم نیست که چه استفاده می کنید ، پوشیدن را فراموش نکنید عینک در هر زمان – tبقایای قراضه می تواند خطرناک باشد ، به خصوص هنگام استفاده از برش های دستی یا شیشه ای.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir