[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه برنامه ریزی پروازهای لغو و تأخیر قبل از وقوع

عکس: نویسنده: ماکسیم بلینکوف (Shutterstock)

به دلیل تعدادی از مشکلات – شرایط آب و هوایی ، کمبود نیروی کار ، کاهش ظرفیت – تاخیر و لغو پروازلاتیون حتی بودند بزرگتر دعوا از حد معمول تابستان امسال. اگرچه ممکن است نتوانید به طور کامل از آنها اجتناب کنید ، اما می توانید اقدامات لازم را برای جلوگیری از بدتر شدن آنها انجام دهید.

با تأخیر یا لغو سفر خود را رزرو کنید

تا جایی که می توانید ، سعی کنید حداکثر انعطاف پذیری را به وجود آورید – به ویژه از آنجا که بیماری همه گیر هنوز می تواند برنامه های سفر شما را در برنامه خود قرار دهد. برای محافظت از خود ، این نکات را در نظر بگیرید.

اگر این بهترین گزینه شما است ، بلیط هواپیما را پس بگیرید.

گاهی اوقات پروازها با تاخیر و لغو می شونداقدامات آنقدر قابل توجه است که می توانید پرواز خود را لغو کرده و مبلغی را پس بگیرید. به گفته وزارت حمل و نقل ، اگر پرواز به هر دلیلی لغو شود و مسافر تصمیم بگیرد که دیگر با آن خط هوایی رزرو نشود ، مسافر حق بازپرداخت کامل را دارد.

اگر وجود دارد “تاخیر قابل توجه“شرکت هواپیمایی مجبور است بازپرداخت کامل را به شما بدهد ، اگرچه ممکن است برای آن مبارزه کند زیرا” مهم “نامشخص است. قبل از رزرو پروازها ، لغو خطوط هوایی را بررسی کنیدسیاست نحوه تعریف آنها بسیاری از خطوط هوایی سعی می کنند کوپن ارائه دهند ، اما شما همچنین می توانید بر بازپرداخت نقدی اصرار داشته باشید – مخصوصاً اگر می توانید سیاست بازپرداخت خود را تعیین کنید.

سریع عمل کنید.

هنگام لغو یا تأخیر پرواز ، تمام تلاش خود را بکنید تا سریع با یک نماینده صحبت کنید. برای مثال ، اگر در فرودگاه هستید و در صف انتظار صحبت با بلیط هستید نماینده ، از این زمان برای دسترسی به شرکت هواپیمایی از طریق برنامه یا تلفن خود استفاده کنید. از سایت هایی مانند پروازهای گوگل یا Skyscanner برنامه های جایگزین پرواز را دنبال کنید

بدانید چگونه به شرکت هواپیمایی خود برسید.

این کار آسان نیست زیرا خطوط تلفن به هم ریخته است. این پست Lifehacker شما را راهنمایی می کند سریعترین راه برای تماس تلفنی با یک فرد برای هر شرکت هواپیماییاما اگر این کار نمی کند ، رسانه های اجتماعی را در نظر بگیرید یا حتی مستقیماً به فرودگاه بروید تا با یک نماینده بلیط صحبت کنید.

به پروازهای مستقیم پایبند باشید.

هرچه تعداد پروازهای متصل کمتر باشد ، احتمال تاخیر آنها کمتر است. البته ، کرایه های مستقیم می توانند گرانتر باشند ، اما در این مورد ، با وجود همه عدم قطعیت های سفر ، کمی بیشتر هزینه کردن به عنوان کمی بیمه در برابر تاخیر یا لغو غیر منتظره عمل می کند. هدر دادن نرخ های انعطاف پذیر را در نظر بگیرید و از لغو اجتناب کنیددر صورت امکان هزینه غذا

اگر با دوستان یا خانواده خود سفر می کنید ، صندلی ها را با هم رزرو کنید.

برای اطمینان از سفر خودصندلی های ماهواره ها نباید پس از لغو پرواز در باد پراکنده شوندled ، تمام صندلی های خود را به عنوان بخشی از یک رزرو رزرو کنید ، زیرا به احتمال زیاد برای پرواز دیگری به صورت گروهی شارژ می شوید.

بین پروازهای متصل زمان بیشتری به خود اختصاص دهید.

قانون اساسی این است که 60-90 دقیقه برای ارتباط با پروازهای داخلی و دو ساعت برای پروازهای بین المللی به خود اختصاص دهید. با این حال ، اقامت طولانی تری را در نظر بگیرید – نزدیک به سه یا چهار ساعت. البته ، این باعث طولانی شدن روز سفر شما می شود ، اما آن را نوعی بیمه مسافرتی بدانید ، به ویژه اگر به یک پرواز منطقه ای متصل می شوید که فقط چند بار در روز انجام می شود.

از بررسی چمدان خودداری کنید.

چمدان چک شده می تواند عامل مهمی در این باشد که آیا می توانید با یک پرواز دیگر ، به ویژه در زمان کوتاه ، دوباره رزرو کنید. همچنین به شما در اجتناب از ازدحام جمعیت کمک می کند روی چرخ فلک چمدان

خرید بیمه مسافرتی را در نظر بگیرید.

کارت اعتباری شما ممکن است حفاظت لغو را ارائه دهدپروازهای LED ، بنابراین همیشه می خواهید هزینه بلیط های پلاستیکی هواپیما را پرداخت کنید. و اگر هزینه سفر دارید که نمی خواهید در صورت لغو پرواز بپردازیدمنجر یا تأخیر (مانند در یک نمایشگاه تجاری شرکت کنید) ، بیمه مسافرتی اضافی را در نظر بگیرید که این هزینه ها را پوشش می دهد. منnsurance می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد در واقع می پوشاند، بنابراین چاپ خوب را دوبار بررسی کنید. سیاست های لغو گران قیمت در دسترس است ، اما بسته به ماهیت سفر شما می تواند ارزش آن را داشته باشد.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir