[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بسته بندی قفسه های پیک نیک کاملاً مقاوم توسط Merchant Joe

عکس: کلر لاور

یک پیک نیک خوب خود به خود احساس می شود ، اما گاهی اوقات برنامه ریزی کمی برای کمک به احساس عدم برنامه ریزی لازم است. ذخیره کردن یک کیسه پیک نیک با غذاهای ثابت به این معنی است که شما برای پیک نیک صرف نظر از زمان ارائه آن آماده هستید (حتی در زمستان اگر در آن هستیدبرای چنین چیزهایی)

Merchant Joe ، همانطور که احتمالاً می دانید ، مکانی عالی برای خرید از پیش بسته بندی شده ، در قفسه ها و مناسب برای پیک نیک است. راهروهای آن مملو از میوه ، آجیل ، بیسکویت ، زیتون و کنسروهای وسوسه انگیز وسوسه انگیز و همچنین گوشت و محصولات پنیری کمی مقاوم در قفسه است.

محتویات سبد پیک نیک کامل شما ظاهراً چیزی بسیار شخصی است ، اما بیایید فرایند ساخت یک سبد را با هم طی کنیم ، فقط تا مطمئن شویم چیزی را از دست ندهید.

با ترقه شروع کنید

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بسته بندی قفسه های پیک نیک کاملاً مقاوم توسط Merchant Joe

عکس: کلر لاور

Merchant Joe بیسکویت های زیادی برای انتخاب دارد ، اما من معمولاً یکی را برای صرفه جویی در فضا در دست می گیرم. مرزه و فلفل با فلفل قرمز تند گزینه های خوبی هستند و همچنین نان تست بریوش.

سوسیس بخورید

در هر زمان ، TJ حداقل دو ، اگر نه سه ، سالامی از قبل بسته بندی شده دارد که می توانند در دمای اتاق بدون خراب شدن آویزان شوند. مورد علاقه شخصی من Chianti Red Wine Artisan Salami است. گپ و گفت های زیادی نیز وجود دارد ، اما من فکر می کنم این گپ و گفتن حال و هوای بیشتری برای گردشگری دارد.

پنیر بگیر

تنها محصولات پنیری واقعا مقاوم در برابر قفسه موجود در Trader Joe عبارتند از نیش پنیر پخته شده در فر (که در واقع تکه های کوچک فریکو هستند) و تکه های پنیر گاو خندان ، و توصیه می کنم هر دو را مصرف کنید. یک تکه کوچک خامه ای پنیر فرآوری شده را روی یک لقمه کوچک ترد پنیر پخته شده پهن کرده و روی آن را با زیتون بپوشانید. این است لوکس.

شراب را فراموش نکنید

پیک نیک بدون شراب فقط یک جلسه در فضای باز است ، اما بطری ها بزرگ ، قابل توجه و ساخته شده از شیشه هستند. یکی از بسیاری از پیشنهادات کنسرو شده را بخورید ، اما به اندازه وعده غذا توجه کنید – ممکن است احساس کنید “یک شراب” است ، اما در واقع نصف یک بطری هزینه دارد.

می توانید از غذاهای کنسرو شده استفاده کنید

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه بسته بندی قفسه های پیک نیک کاملاً مقاوم توسط Merchant Joe

عکس: کلر لاور

آیا می دانستید که Trader Joe’s dolma دارد؟ کنسرو نخود فرنگی (با زیره و جعفری) چاشنی چطور؟ خوب ، آنها انجام می دهند و خوب هستند. آنها همچنین طیف وسیعی از غذاهای کنسروی دریایی شامل ساردین ، ​​صدف دودی ، شاه ماهی و قزل آلا دارند که همه آنها برای بیسکویت یا نان تست بریوش فوق الذکر بسیار مناسب هستند.

در انباشت صرفه جویی نکنید

میوه های خشک ، آجیل ، زیتون و عسل یا مربا وضعیت گوشت و پنیر را به طور کامل حل می کند Merchant Joe برجسته است. من ده ها سال از طرفداران وسوسه انگیز سفرهای ترکیبی بوده ام ، که اکنون در بخش های مجرد مناسب موجود است – برای پرتاب در یک سبد پیک نیک کاملاً کامل.

همچنین می توانید اندازه های مناسب را پیدا کنید بسته های زردآلو ، زیتون منزانیل و زردآلو خشک ، پاراگرافاگرچه خوردن یک کیسه بزرگ از میوه های مورد علاقه خود ، آجیل یا مخلوط کردن و تقسیم آنها به قسمت های کوچکتر هیچ ایرادی ندارد. (در واقع ، این خوب است ، زیرا همه این موارد از قبل بسته بندی شده بسیار بیهوده است.)

اگر به دنبال یک شیرینی شیرین یا باران هستید ، سس عسل داغ یا یکی از مربا یا ژله های زیاد آن را میل کنید. (من ژله فلفل آنها را پیدا نکردم – که در واقع عالی بود – چند بار اخیر که بودم و نگران هستم. آیا کسی از شما آن را دیده است؟)

کار را با یک یادداشت شیرین به پایان برسانید

Merchant Joe آب نبات زیادی دارد ، چیزی که باید از آن استفاده کنید. من معمولاً یک تکه بزرگ از تیره ترین شکلات آنها را می گیرم ، اما برش های کارامل شکلات تلخ (که در قوطی کوچک سرگرم کننده وجود دارد) ، کلوچه و بسته های کوچک فنجان های کره بادام زمینی شکلات تیره بسیار وسوسه شدم. (آنها همچنین چیزهایی دارند که شبیه Starburst هستند و من می خواستم آنها را امتحان کنم ، اما شکست دادن Starbursts واقعی سخت است.)

پیش خودمان باشد. مواظبش باش.

پس از جمع آوری غذاهای جامد ، همه چیز را در یک سبد یا کیسه بگذارید و آن را مخفی کنید تا دفعه بعد که باید بیرون بروید و یک پیک نیک داشته باشید. آماربه آن را با ذخیره میان وعده “معمولی” اشتباه نگیرید. این کیف پیک نیک شماست و شما نمی خواهید که وسایل شما توسط فرزندان یا همسران کاهش یابد.

از آنها پنهان کنید ، این چیزی است که من به شما می گویم. ممکن است کمی فریب خورده باشید ، اما فکر کنید چقدر هیجان زده خواهید شد وقتی موفق به خروج از در پیک نیک بداهه بعدی خود بدون توقف برای خرید ، بسته بندی و یا برداشتن یک مورد می شوید. (فقط مطمئن شوید که چاقویی را بسته اید. به چاقوی سالامی احتیاج دارید.)

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir