[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه برنامه ریزی بودجه برای هزینه های بازگشت دفتر پنهان

عکس: ترانه_در مورد_تابستان (Shutterstock)

برای بسیاری از ما ، کار در خانه یک تنظیم بودجه برای زندگی حرفه ای ما است. منهای هرگونه تنظیم اولیه دفتر خانه – مخصوصاً اگر کارفرمای شما برای این کار حمایت مالی نکرده باشد – احتمالاً هزینه های معمول مربوط به پوشاک ، سفر به محل کار و ارتباطات را نداشته اید. اما اگر بازگشت به دفتر اجتناب ناپذیر است ، ممکن است بخواهید برخی از هزینه های پنهان کار شخصی را از قبل برنامه ریزی کنید. در اینجا مواردی وجود دارد که باید در بودجه خود لحاظ کنید.

بودجه خود را برای هزینه های جدید سفر برنامه ریزی کنید

مگر اینکه بتوانید با پای پیاده به محل کار خود بروید ، احتمالاً نوعی هزینه سفر برای کار را متحمل می شوید: حمل و نقل عمومی ، گاز ، پارکینگ ، اشتراک سفر یا احتمالاً ترکیبی از چندین. شما باید آنچه را که ممکن است ، مناسب و مقرون به صرفه برای شرایط شما در حال حاضر ، و اینکه آیا کارفرمای شما مزایای سفر ارائه می دهد که می تواند هزینه های کلی را تامین کند ، در نظر بگیرید.

برنامه بودجه بندی مراقبت از حیوانات خانگی و کودکان

سگهای ما از بزرگترین بازندگان در بازگشت به زندگی اداری هستند. بعد از یک سال و نیم تمام روز خانه ماندن ، هر روز ، آنها باید دوباره به تنهایی گذراندن عادت کنند. این همچنین به معنای استخدام مجدد پیاده روی سگ ، بردن حیوان خانگی خود به مهد کودک یا بیرون آوردن ناهار برای رها کردن او است (هزینه سفر به محل کار را افزایش می دهد).

البته ، شما همچنین باید از کودکانی که در مدرسه نیستند مراقبت کنید – هزینه بالقوه قابل توجهی اگر در طول روز وظیفه مضاعف را با کار و والدین انجام داده اید.

برای لباس های جدید کار کنید ، مخصوصاً اگر بدن شما تغییر کرده است

اگر لباس های راحتی که روی مبل کار می کنید با کد لباس دفتر شما مطابقت ندارد ، ممکن است لازم باشد کمد لباس خود را با لباس مناسب تازه کنید. اگر هنوز کمد لباس خود را قبل از همه گیری دارید (و دوست دارید) هیچ دلیلی برای انجام این کار وجود ندارد ، اما اگر شغل خود را تغییر داده اید ، سبک خود را به روز کرده اید یا وزن خود را از زمان شروع همه گیری تغییر داده اید ، ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. در صورت لزوم حتماً لباس های شسته شده یا خشک شویی را گزارش دهید.

برای وعده های غذایی اضافی و رویدادهای اجتماعی برنامه ریزی کنید

یک نوشیدنی در یک بار با همکارانتان گرانتر از این آبجو از یخچال شما در یک ساعت بزرگنمایی شاد است ، بنابراین اگر قصد دارید ارتباط شخصی را شروع کنید ، مطمئن شوید که بودجه لازم را برای آن دارید. همین امر در مورد قهوه ، ناهار و سایر غذاهای غیر خانگی و رویدادهای بعد از ساعت نیز صادق است.

و البته بودجه برای سایر شانس ها و اهداف

وسایل و تجهیزات اداری غیر استاندارد در این دسته قرار می گیرند ، چه اقلامی باشند که میز شما را راحت تر می کند و چه یک فنجان قهوه عایق جدید.

در حالی که برخی از این هزینه های کار شخصی لزوماً نیست من دارم برای هدر دادن بودجه خود ، اگر نمی خواهید ، ممکن است نیاز داشته باشید تا به محل کار بروید و از کودکان مراقبت کنید. در هر صورت ، همه اینها گران می شود ، بنابراین ممکن است بخواهیم به ارتباط بازگردیم و کمد لباس هایمان را ساده نگه داریم تا هزینه ها را برای مدتی کاهش دهیم.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir