[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان شما می توانید با یک جعبه رب گوجه فرنگی سوپ گوجه فرنگی درست کنید

عکس: anshu18 (Shutterstock)

یک ساندویچ پنیر کبابی یک ناهار سریع خوب است ، اما کمی سوپ گوجه فرنگی در کنار آن (برای غوطه ور کردن و نوشیدن) احساس می کند که یک غذای مناسب است. گرم کردن یک قوطی امی اشکالی ندارد ، اما به احتمال زیاد در هر زمان چند قوطی رب گوجه فرنگی در کمد من ذخیره می شود – به جای یک سوپ مفید.

به سختی می توان ارزش پول را با رب گوجه فرنگی بدست آورد. رب گوجه فرنگی با قیمت تقریبی 99 سنت کنسرو ، محصول غلیظ گوجه فرنگی را پر از طعم گوجه فرنگی عمیق برای شما فراهم می کند. با یک دلار دیگر (یا گاهی کمتر) می توانید آبگوشت بخرید. ماکارونی را با آبگوشت رقیق کنید و سوپ دارید.

البته ، من فرایند را کمی بیشتر از آن کامل کردم. من پوره گوجه فرنگی را قبل از افزودن مایع برای طعم عمیق تر و تیره تر می پزم و سوپ را با خامه سنگین به پایان می رسانم تا بدن شیرین تری به دست آید. مقدار کمی نمک و شکر نیز وجود دارد ، اما در صورت تمایل ، می توانید با ادویه جات ترشی جات ترجیح دهید.

دستور زیر سوپ کافی را برای یک نفر تهیه می کند ، اما در صورت تمایل می توانید آن را افزایش دهید. (بقیه خمیر را ذخیره کنید برای ماکارونی ، برنج یا a مریم خونین.) برای انجام این کار ، شما نیاز دارید:

  • نصف جعبه رب گوجه فرنگی (حدود 5 قاشق غذاخوری)
  • 1 فنجان آبگوشت دلخواه (احتمالاً از کل آن استفاده نمی کنید)
  • 1/2 قاشق چایخوری شکر
  • 1/4 قاشق چایخوری نمک (اگر آب گوشت شما بسیار شور است حذف کنید)
  • 1 قاشق غذاخوری خامه سنگین
  • اختیاری: پودر سیر ، پودر پیاز ، MSG ، فلفل سفید ، پونه کوهی یا هر گیاه یا ادویه دیگری که دوست دارید ؛ فصل به مزه

ماکارونی را به یک تابه کوچک اضافه کنید و روی حرارت متوسط ​​بپزید تا رنگ آن تیره شود و شروع به چسبیدن به تابه کند. حرکت آن را ادامه دهید ، پهن کنید و با قاشق چوبی یا کارد انعطاف پذیر آن را بکشید تا نسوزد. پس از تیره شدن یک یا دو سایه ، 1/2 فنجان آب گوشت را اضافه کرده و هم بزنید تا یکدست شود. نمک و شکر را اضافه کنید ، سپس در آبگوشت بیشتری هم بزنید تا سوپ به اندازه دلخواه غلیظ یا نازک شود. از روی حرارت بردارید ، با یک قاشق خامه هم بزنید و در صورت لزوم ادویه ها را تنظیم کنید. با بهترین ساندویچ پنیر کبابی سرو کنید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir