نحوه تشخیص نشت در تشک بادی


تصویر مقاله با عنوان استفاده از ظرف صابون و یا شلنگ باغ برای تشخیص نشت در تشک بادی

عکس: OSDG (شاتر استوک)

بعد از سال ها خوابیدن روی تشک های با کیفیت پایین هوا ، بالاخره تصمیم گرفتید روی یک تشک خوب سرمایه گذاری کنید. شاید حتی ویژگی های خاصی نیز وجود داشته باشد – مانند پمپ هوا داخلی یا ضخیم تر است.

شما از خرید خود اطمینان دارید تا اینکه یک روز صبح ، بعد از خوابیدن روی تشک بادی ، در وسط چیزی که به عنوان شناگر در استخر احساس می شود ، بیدار می شوید که به هوای بیشتری احتیاج دارد. یه جورایی نفرین تشک بادی دوباره زد.

البته ، این می تواند یک مشکل از شیر باشد ، اما همچنین می تواند یک سوراخ باشد. و اگرچه بسیار آزار دهنده هستند ، یافتن این سوراخ ها بسیار دشوار است. که در مقاله ای برای BobVila.com، تونی کاریک دو روش برای محلی سازی نشت آنچه در اینجا باید بدانید اینجاست.

ابتدا دریچه های تشک بادی را بررسی کنید

اگرچه ممکن است نشت شما در نتیجه یک سوراخ باشد ، ممکن است دریچه های هوا به طور محکم بسته نشوند (بعضی از آنها دارای یک قفل مضاعف هستند که شما را مجبور می کنید دو بار آنها را فشار دهید). در حالی که در منطقه هستید ، همچنین مواد اطراف دریچه های هوا را از نظر اشک یا اشک بررسی کنید ، کریک توضیح می دهد. اگر همه چیز در آنجا طبیعی به نظر می رسد ، وقت آن است که آن چاله را پیدا کنیم.

با استفاده از صابون ظرف سوراخ های تشک بادی را پیدا کنید

کمی صابون ظرف به یک بطری اسپری پر از آب اضافه کنید. “صابون ظرف باعث چسبناک تر شدن محلول می شود و به آن اجازه می دهد به اندازه کافی روی سطح تشک بچسبد تا نشتی را تشخیص دهد.” کاریک می نویسد.

سپس محلول را روی قسمتهای مختلف تشک باد شده ، از جایی که احتمال نشت آن وجود دارد ، مانند ناحیه اطراف دریچه ، و سپس در امتداد درزها ، اسپری کنید. شما می دانید که وقتی به یک سوراخ برخورد می کنید زیرا محلول شروع به بالا آمدن می کند و / یا شما قادر خواهید بود که هوا را از کجا خارج کنید.

تا زمانی که به اینجا نرسیدید ، می توانید تشک را در صورت وجود سوراخ های زیاد ، و به عنوان راهی برای تمیز کردن همه چیز ، ادامه دهید. وقتی سوراخی پیدا کردید ، آن را با نوار چسب یا نشانگر دائمی علامت گذاری کنید تا بدانید دقیقاً از کجا باید آن را وصله کنید.

تشک بادی را با یک شلنگ باغ اسپری کنید

این روش کاملاً مشابه روشی است که صابون ظرف را شامل می شود و در واقع شما همیشه می توانید با صابون ظرفشویی شروع کنید و سپس تشک را با یک شلنگ باغ اسپری کنید – نه تنها برای شستشو ، بلکه برای کمک به شناسایی سوراخ های کلاهبرداری که از دست داده اید

اطمینان حاصل کنید که تشک تا حد ممکن باد شده است و روی یک سطح صاف مانند پاسیو یا کوچه قرار گرفته است. سپس شروع به پاشش شلنگ (استفاده از ضمیمه اسپری یا مسدود کردن بخشی از دهانه در خانه با انگشت شست خود به گونه ای که طرفدار آب باشد نه فقط جریان) در قسمت های مختلف تشک بادی کنید. باز هم ، اگر می بینید که در منطقه خاصی حباب تشکیل می شود ، یک نگاه دقیق تر انجام دهید ، زیرا به احتمال زیاد سوراخ پیدا کرده اید.


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes