[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تغییر رویداد در بازی زودتر با تغییر تاریخ در نینتندو سوییچ

دلایل زیادی برای تغییر ساعت سیستم در Nintendo Switch وجود دارد. شاید با دوستان خود در یک منطقه زمانی متفاوت بازی می کنید و نمی خواهید هنگام برنامه ریزی جلسات چند نفره به ریاضیات فکر کنید ، یا در سفر با خود دستی همراه داشته باشید و نیاز دارید ساعت را در حالت کره زمین تنظیم کنید.

اما به احتمال زیاد مردم می خواهند ساعت Switch را تغییر دهند ، بارگیری سفرهای زمان بازی در بازی است. عناوین زیادی مانند عبور حیوانات: افق های جدید، شامل رویدادهای مربوط به تاریخ یا زمان مربوط به تاریخ ، زمان یا منطقه زمانی شما باشد. با تنظیم ساعت می توانید این محتوا را مشاهده کنید ، حتی اگر به طور تصادفی در طول روز آن را از دست داده اید ، یا ببینید جزیره شما چه می شود ماهها یا سالها به آینده در برخی موارد ، حتی به شما این امکان را می دهد تا تایمرهای بازی را دور بزنید تا بتوانید دوره های انتظار را نادیده بگیرید ، سریع قفل کنید تا چیزهای جدید را باز کنید یا حتی جزئیات کوچک را تغییر دهید – مانند روز یا ساعتی که در یک بازی Pokemon عکس می گیرید. شمشیر پوکمون و سپربه

(توجه: اگر ساعت Switch را تغییر دهید تا سعی کنید قفل بازی ها را در eShop زود باز کنید ، احتمالاً کار نخواهد کرد. با این حال ، می توانید بازی های eShop را از کشوری دیگر خریداری کرده و اگر تاریخ انتشار زودتر از بخشی از جهان شما)

به خاطر داشته باشید که عملکرد “سفر در زمان” در هر بازی کار نمی کند ، اما آنقدر رایج است که شاید ارزش بررسی آن را داشته باشد.به همچنین بارگیری آن بسیار آسان است:

  1. از صفحه اصلی ، به تنظیمات> سیستم> تاریخ و زمانبه
  2. تاریخ ، ساعت و منطقه زمانی را به صورت دستی تنظیم کنید.
  3. انتخاب کنید “خوب” برای ذخیره تغییرات خود

برای بازنشانی ساعت سوئیچ به زمان محلی:

  1. برگشت به تنظیمات سیستم> سیستم> تاریخ و زمان
  2. انتخاب کنید “همگام سازی ساعت از طریق اینترنت.”

اگر کنترل والدین به شما اجازه تغییر ساعت را نمی دهد ، چه باید بکنید

در حالی که سوئیچ شما به برنامه تلفن همراه Nintendo Switch Parental Controls متصل است ، نمی توانید گزینه Nintendo Switch’s Internet Sync Clock را غیرفعال کنید. اگر واقعاً می خواهید ساعت را تغییر دهید ، می توانید کنسول خود را از برنامه حذف کنید – فقط به خاطر داشته باشید که کنترل از راه دور و ویژگی های برنامه کنترل والدین Nintendo Switch را از دست خواهید داد تا دستگاه های شما هستند دوباره متصل شدبه در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

  • از صفحه اصلی سوئیچ ، به تنظیمات سیستم> کنترل والدین. انتخاب کنید “لغو ثبت نام برنامه” ، سپس دنبال کنیدبر روی صفحه درخواست می شود تا فرآیند را تکمیل کنید.
  • همچنین می توانید برنامه خود را از کنسول برنامه تلفن همراه خود جدا کنید. برنامه را باز کنید ، ضربه بزنید “+” سپس ضربه بزنید “اطلاعات” به کنسولی که می خواهید ارتباط خود را با آن قطع کنید. انتخاب کنید “لغو ثبت نام” و ادامه دهیددستورالعمل های روی صفحه

پس از خاتمه برنامه ، می توانید با استفاده از مراحل بالا ، تاریخ ، زمان و منطقه زمانی Nintendo Switch را به صورت دستی تغییر دهید.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir