[ad_1]

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تغییر مکان ذخیره پیش فرض Mac برای عکس های صفحه (و چرا باید)

عکس: کریسدا (Shutterstock)

با این وجود ، Mac شما گرفتن اسکرین شات را بسیار آسان می کند به زودی در نهایت با یک میز کار پر از آنها روبرو خواهید شد. این به این دلیل است که مکان ذخیره پیش فرض برای تصاویر صفحه Mac است دسکتاپ. اما مناگر مانند من هستید ، دوست دارید میز کار خود را تمیز نگه دارید و برای انجام این کار ، سه انتخاب دارید: Sبهترین اسکرین شات شما Mac ، به حرکت یا حذف تصاویر قدیمی صفحه یا تغییر مکان خود ادامه دهید عکس های صفحه ذخیره می شوند تمرکز ما بر روی سومین انتخاب امروز خواهد بود ، زیرا ما یاد می گیریم که چگونه مکان خود را تغییر دهیم مک آنها را نجات می دهدبه

چگونه از به هم ریختگی تصاویر روی Mac خود جلوگیری کنید

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تغییر مکان ذخیره پیش فرض Mac برای عکس های صفحه (و چرا باید)

اسکرین شات: پرانای پاراب

ساده ترین راه برای جلوگیری از به هم ریختن عکس های صفحه مک این است که تصاویر صفحه را در کلیپ بورد خود ذخیره کرده و آنها را در برنامه های دیگر جایگذاری کنید. به طور م ،ثر ، بدون اسکرین شات بودن بر روی Mac ذخیره می شود ، که به شما کمک می کند از همه اینها جلوگیری کنید بهم ریختگیبه اگر از مکالمات تصادفی اسکرین شات می گیرید و برای دوستان خود ارسال می کنید ، یا اگر به دنبال راهی سریع برای ارسال اسکرین شات به برنامه ویرایش عکس خود هستید ، قطعاً این بهترین راه است تو بروبه

در Mac ، از میانبر صفحه کلید استفاده کنید Command + Control + Shift + 3 برای گرفتن یک تصویر تمام صفحه و ذخیره آن در کلیپ بورد. سپس می توانید استفاده کنید Command + V در برنامه های دیگر ، تصویر صفحه را در جایی که می خواهید قرار دهید. به طور مشابه ، Command + Control + Shift + 4 به شما امکان می دهد از بخشی از صفحه عکس بگیرید. پس از کلیک بر روی میانبر ، روی قسمتی از صفحه که می خواهید کلیک کنید کلیک کرده و بکشید. وقتی کارتان تمام شد ، تصویر صفحه را در جایی که می خواهید قرار دهید.

نحوه تغییر مکان ذخیره تصاویر در Mac

تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تغییر مکان ذخیره پیش فرض Mac برای عکس های صفحه (و چرا باید)

اسکرین شات: پرانای پاراب

اگر دوست دارید عکس های صفحه را ذخیره کنید ، می توانید به راحتی مکان ذخیره را با استفاده از آن تغییر دهید Command + Shift + 5 میانبر صفحه کلید و کلیک کنید تنظیمات در منوی شناور روی صفحه حالا بررسی کنید ذخیره در در بالا و پوشه ای را که دوست دارید انتخاب کنید. اگر پوشه دلخواه شما در لیست نیست ، روی آن کلیک کنید مکان دیگر و آن را در جایی که نیاز دارید ذخیره کنید.

دفعه بعد که با آن اسکرین شات می گیرید Command + Shift + 3 یا Command + Shift + 4 در Mac شما ، در مکان جدیدی که تازه انتخاب کرده اید ذخیره می شود.

[ad_2]

منبع: kaheshvazn-khabar.ir