نحوه تماشای Netflix با صدای فضایی iOS


تصویر مقاله ای با عنوان نحوه تماشای Netflix با سیستم صوتی فضایی iOS

سرانجام پشتیبانی صوتی فضایی در برنامه Netflix iOS گسترش می یابد. عملکرد باید باشد به زودی در دسترس خواهد بود برای همه کاربران iPhone و iPad با iOS یا iPadOS 14.6 (یا بالاتر).

متأسفانه ، برخلاف سایر برنامه های سازگار با صوت فضایی مانند موسیقی اپل و Apple TV +، که از a پشتیبانی می کنند محدوده وسیع در دستگاه های پخش ، Netflix فقط از صدای فراگیر از طریق AirPods Pro یا AirPods Max پشتیبانی می کند. ممکن است در آینده پشتیبانی از دستگاه های پخش بیشتری اضافه شود. اپل همچنین قصد دارد در آینده پشتیبانی صوتی فراگیر را برای دستگاه های Mac و Apple TV ارائه دهد.

در حال حاضر ، نحوه تماشای محتوای Netflix با صدای فراگیر 5.1 یا Dolby Atmos در iPhone و iPad از طریق AirPods Pro یا AirPods Max به شرح زیر است:

  1. AirPods Pro یا AirPods Max را به iPhone یا iPad خود وصل کنید.
  2. برنامه Netflix را باز کنید و با مخلوط کردن صدای فراگیر (مانند 5.1 فراگیر یا Dolby Atmos) محتوا را بیابید.
  3. صفحه کنترل را باز کنید (صفحه را از گوشه سمت راست بالای صفحه بکشید).
  4. برای باز کردن گزینه های صوتی ، نوار لغزنده صدا را فشار داده و نگه دارید.
  5. نماد صوتی فضایی را لمس کنید تا فعال شود.

همچنین می توانید صدای فراگیر را در برنامه تنظیمات iOS / iPadOS تغییر دهید تنظیمات> بلوتوث. ضربه زدن “من” نماد کنار نام دستگاه در لیست بلوتوث ، سپس به پایین بروید و ضربه بزنید صوت فضایی لغزنده.

توجه داشته باشید که همه محتواهای Netflix با صدای فراگیر پخش نمی شوند ، حتی اگر این ویژگی فعال باشد. فقط در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی با نوعی از ترکیب صدای فراگیر کار می کند.

توزیع صوتی فضایی Netflix همچنین شامل پشتیبانی پیشگیرانه از ویژگی تبدیل صدای فضایی iOS 15 است که از AI برای تبدیل محتوای استریو یا مونو به صدای چند کاناله استفاده می کند. این ویژگی می تواند از نظر تئوری صدای فراگیر 5.1 را به فیلم ها و برنامه های تلویزیونی قدیمی که فقط پخش استریو دارند اضافه کند. همچنین باید با سایر برنامه های صوتی سازگار با فضا مانند HBO Max ، Disney + ، Apple TV + و Apple Music کار کند.

گزینه اجباری تبدیل صوت فضایی در گزینه های صوتی iOS و iPadOS هنگامی که شما ظاهر می شوداز برنامه پشتیبانی شده و دستگاه های پخش استفاده می کنید ، اما تنها پس از نصب نسخه کامل iOS 15 در اواخر امسال کار می کند ، یا بتای عمومی را امتحان کنیدبه

[The Verge]


منبع: kaheshvazn-khabar.ir

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes